LADA KLUB SLOVENIA

O offroad srečanjih in dogodkih
vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

LADA KLUB SLOVENIA

OdgovorNapisal/-a vazman » Ne Dec 19, 2004 2:50 pm

Ustanavlja se lada klub slovenia!
Vabljeni vsi lada fani s kakršno koli lado ali brez nje da se kadaj srečamo in kakšno rečemo na to temo. inernetna stran Lada kluba bo postavljena po novem letu.

VOZNIKI LAD VSEGA SVETA ZDRUŽIMO SE!!

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=22833

Ustanavljamo Lada klub Slovenija, ki ima pred seboj zanimivo prihodnost s številnimi izzivi.
Kot sami veste je Lada avto z dušo, ki se razlikuje od drugih vozil. Lada ima pri nas bogato zgodovino in bogato paleto zanimivih vozil. Vse pa odlikuje dostopnost in enostavno vzdrževanje. Še vedno so to avtomobili, ki lastnika ne prepuščajo milosti in nemilosti dragih mehanikov. Lastnik z malo tehnične žilice se lahko loti odpravljanja skoraj vsake težave.
Lada je torej avto, ki se na nek način upira zahodnemu načinu potrošniškega razmišljanja. Nudi vse kar človek potrebuje in ga osrečuje z nizkimi stroški nakupa in uporabe.

Pozivamo vse lastnike lad, starih in mladih da se pridružijo klubu in tako postanemo močnejši in samozavestnejši. Povezani v klub si bomo lahko izmenjevali izkušnje, se srečevali na shodih, predvsem pa pokazali, da lada še živi. Ne le v spominu.
Za samozavest človek ne potrebuje dragega avta.
Lada klub Slovenija torej ni le avto klub, na srečanjih ne bomo razkazovali znižanih podvozij in spojlerjev, lepo pa je če je avto vzdrževan, urejen. Lada klub je torej gibanje, ki razmišlja drugače kot večina podobnih avtoklubov. S klubom bi se povezali ljudje, ki znajo razmišljati s svojo glavo in se ne strinjajo z zahodnim potrošništvom za vsako ceno.

emali: lada.klub.si@email.si

gsm: 040 78 44 67
email: ladaclubslovenija@yahoo.com
Slika]LADA driver!

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Ne Dec 19, 2004 6:14 pm

:D Pohvalno , jaz sem ZA.
Kaj ,kdaj ,Kako samo sporoči na forum.Lp Srečko. :D

vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

OdgovorNapisal/-a vazman » Po Dec 20, 2004 9:55 am

:D naslednje srečanje bo verjetno prvi vikend februarja, ker eden od dveh ustanovnih članov(JAZ):) zaradi faxa prej nikakor nima časa.

No ta lada klub je bolj kot hec, da se dobimo takšni ki imamo Lade in takšni katerim ta avto ni neka brezvezna kanta in jim na nak način nekaj pomeni, da "čutijo" tudi neko dušo tega trdega in robustnega tanka, ki zna z malo pozornosti in vzdrževanja dobro služiti dolgo časa in veliko kilometrov.in to ob majhnih stroških, predvsem zato ker je enostaven in na način "sam svoj mojster" se da večino vzdrževalnega dela opraviti doma.

Gremo se dobit, kakšno rečt na to temo, pa obvezno, seveda spit še kako pivo. :D

lada.klub.si@email.si
email: ladaclubslovenija@yahoo.com

Slika]LADA driver!

vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

OdgovorNapisal/-a vazman » Če Jan 06, 2005 9:23 am

Naslednje, 3. srečanje LADA KLUBA bo nekje sredi naslednjega meseca.

Prosim da se vsi zainteresirani čimprej prijavite, da skupaj določimo datum, da nas bo čim več!

Srečno 2005 in veliko varno prevoženih kilometrov!

email: lada.klub.si@l.si

spletna stran je v pripravi.
email: ladaclubslovenija@yahoo.com

Slika]LADA driver!

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » To Feb 01, 2005 8:05 pm



Внимание!Внимание!




SREČANJE LADA KLUBA BO 25. 2. 2005 !!



Srečanje bo 25. 2. 2005 to je PETEK zvečer ob 20 uri v BTC-ju v gostilni Kratochwill nadaljevanje pa v Roll baru.

Prijave na e-mail lada.klub.si@email.si ali na ZS ali gsm 040 78 44 67 do najkasneje 21. 2. 2005





Внимание!Внимание!

vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

OdgovorNapisal/-a vazman » Ne Feb 20, 2005 8:41 pm

ja, da spomnim, vse velja kot piše gor, samo gostilna Kratochwill odpade. Se pravi PETEK, po 20 uri.

Bo pršu kak z nivo, eno Niva fanko mamo(jih je mela že 8 ), sam manka nam še voznik nive :D
email: ladaclubslovenija@yahoo.com

Slika]LADA driver!

vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

OdgovorNapisal/-a vazman » Če Mar 31, 2005 2:12 pm

lada srečanje bo v sredo, 6 aprila.

040 78 44 67
email: ladaclubslovenija@yahoo.com

Slika]LADA driver!

vazman
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 19, 2004 2:41 pm

OdgovorNapisal/-a vazman » Po Maj 09, 2005 4:24 pm

LADA SREČANJE bo 1 JUNIJA(sreda) v LJ-BTC roll bar po 7 uri zvečer.
VABLJENI LJUBITELJI, LASTNIKI IN BODOČI LASTNIKI VOZIL LADA

LADA SE VRAČA NA NAŠ TRG
Nazadnje spremenil vazman, dne To Maj 10, 2005 1:28 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
email: ladaclubslovenija@yahoo.com

Slika]LADA driver!

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Po Maj 09, 2005 5:12 pm

A lahko malo bolj "bold" pišeš, pa font bi bil po moje še boljši če bi ga dal 32. Res se slabo vidi tole....v bistvu je cel topic grafično ful lepo uštiman...moram pohvalit designerja...
LP Ludwig

P.S.
Pa tud obiska je tudi ful vidim...
God shave the queen...

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Po Maj 09, 2005 5:24 pm

Spoštovani gospod Vazman,

v našem podjetju ravnokar oblikujemo celostno grafično podobo reklamnih letakov za naš novi proizvod. Ker gre za podjetje, ki živi predvsem od zaključnih del v zdravstvu, želimo proizvodni program čimbolj približati našim potencialnim strankam. Vedno pa se nam pojavi težava pri tem, da je potrebno uporabiti čim večje črke na čim manjši površini, saj naše stranke pri svojih letih že malce slabše vidijo.

K sodelovanju tako vabimo mlade in perspektivne oblikovalce, ljubitelje tradicije (tudi pri izbiri osebnega avtomobila) in hkrati poznavalce ruske tipografije (ker počasi osvajamo tudi dežele bivše Sovjetske zveze). Edino kratenje oblikovalske svobode pa je v tem, da barvna lestvica žal obsega samo vse odtenke sive in črno barvo.

Na vas, spoštovani gospod Vazman se obračamo z željo po dobrem poslovnem sodelovanju, saj ste nas prepričali s svojimi dosedanjimi dosežki. Več kot odlično se nam je zdelo predvsem vaše zadnje vabilo oz. poziv ljubiteljem pločevinastih konjičkov znamke Lada. Resnično ste nam priklicali solze v oči in potne srage na čelo, saj je vaše sporočilo izzvenelo kot krik vpijočega v puščavi in je dobesedno zadelo žebljico na glavico.


Veliko kreativnosti še naprej,

Bizzy
Tovarna pogrebne opreme Menina d.o.o.
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Po Maj 09, 2005 5:55 pm

Bi molčal, pa bom reku... Saj ste zmešani. :res_ne_vem:

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Po Maj 09, 2005 6:08 pm

Vazman pusti ju. Bizzy je tečen, ker ne more prodati Freelanderja, Ludwig pa,
ker bo svojo Toyoto prehitro prodal. :lol: Ti nas kar še naprej obveščaj kdaj so
sestanki. Lahko pa tudi pišeš z malo manjšimi črkami. Tisto vnimanie mi pa
zmerom in še vedno osolzi oko. Oh, ta nostalgija ... :cry:

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Maj 09, 2005 9:39 pm

vigadu napisal/-a:Vazman pusti ju. Bizzy je tečen, ker ne more prodati Freelanderja, Ludwig pa,
ker bo svojo Toyoto prehitro prodal. :lol: Ti nas kar še naprej obveščaj kdaj so
sestanki. Lahko pa tudi pišeš z malo manjšimi črkami. Tisto vnimanie mi pa
zmerom in še vedno osolzi oko. Oh, ta nostalgija ... :cry:

Bizzy
Zdaj vsaj veš zakaj pravijo pristaši kraljevske znamke: LR forever, zato ker, ko ga enkrat imaš, se ga ne moreš več znebiti. :kaj_takega_pa_se_ne:
Stanko

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Maj 10, 2005 8:31 am

Stanko: Saj ni res. Mojega 109 je žena prodala, še preden sem ga sploh do doma (takrat še v Portorožu) pripeljal. Res sem se vozil s presledki od nakupa v Ljubljani proti domu ene 4 tedne (vmes smo menjali bate, srajce cilindrov in ne vem kaj še vse, no ja, pa tudi tehnični sem uspel spotoma narediti) ampak ga je kupec kar v Kopru prevzel. :D :D
Je pa res, da so ta starejši med vami takrat mogoče že v vrtec hodili :wink:
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » To Maj 10, 2005 10:19 am

Tovarišice in tovariši,

se najglobje opravičujem, če sem po pomoti dajal vtis, da najnovejše hišne pridobitve ne morem oz. se mi mudi prodati. Trenutno mi namreč kar paše, da je gobarsko- izletniški avtomobilček pri hiši...

Lep dan in obilo užitka pri vožnji in prodaji,

Bizzy

p.s. Moto "iz poraza v poraz do končne zmage" ni vedno najboljši...
I tried being normal once..... I didn't like it!

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » To Maj 10, 2005 1:23 pm

Bizzy napisal/-a: Trenutno mi namreč kar paše, da je gobarsko- izletniški avtomobilček pri hiši...


Misliš grobarsko - izletniški :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » To Maj 10, 2005 2:07 pm

Gost,

tudi grobarski je lahko. Vse je odvisno od namena, želja in potreb.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Sr Maj 11, 2005 12:18 pm

vazman napisal/-a:LADA SE VRAČA NA NAŠ TRG


A imaš mogoče kakšne podatke kakšne ponujajo (motorji, oprema...), al ostaja ista?

Uporabniški avatar
Sibirc
Prispevkov: 194
Pridružen: Po Apr 25, 2005 6:03 pm

OdgovorNapisal/-a Sibirc » Sr Maj 11, 2005 5:49 pm

Izredno ugodno ponujajo servo volan. Kot dodatno opremo in to za zgolj 264.000,00 SIT :lol: .Za tolk že lepo rabljeno nivo dobiš :D
Oj fredlene grumblajde!


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov