4. offroad cup Križevci 12 - 14 6. 2009

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Cap
Prispevkov: 155
Pridružen: Če Dec 16, 2004 11:20 am
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Cap » Če Jun 11, 2009 11:55 pm

AŁIEN napisal/-a:Nebivedu vidim da sta ti in humor dva pojma. .


Ne bo držalo - Nebivedu in humor sta en pojem :lol:
LP Andrej

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jun 12, 2009 1:35 am

Ja to bo boljš :wink: sej ni slab dečko sam včasih tko zakomplicira pa zapalamudi da mi grejo kr lasje pokonc :grozno_prestrasen:

2RangeRover......ti si z tistih koncev in če si blizu Marolta, in če ti ni preveč teško bi te lepo prosil če lahko vzameš 10 parov tistih rokavic, ki jih moram iskat. Ostalo bom pa drugič vzel, ker ne vem točno za koga jih še rabim. Keš dobiš takoj na Barju + :nazdravljamo: . Če bo šlo mi prosim javi na 041 542 869, da vzamem € s sabo.
Žal sem se mal pozno spomnil :ah_seveda: .

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jun 12, 2009 1:38 am

gregor napisal/-a:


Aja, pa za tiste, ki se še niste obrnili; nepritrjen gasilni aparat, ki leži nekje pri sovoznikovih nogah, ni najbolj varen.


Ja to maš pa prav. Tudi pritrjenega sem videl leteti pri rolingu na lijaku predlani :evil: :evil: .

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jun 12, 2009 1:55 am

:shock: zdaj sem šele opazil da je tale tema imela danes več kot 500 ogledov :shock:
No vsekakor takih postov ne bom več pisal, ker me je en dons poklical po telefonu in rekel da je skor umru od smeha ko je tole bral. Tko da ne bi rad imel koga na vesti.
Z Nebivedujem sva se pa tut slišala tko da je vse kul :wink: ni panike.
Upam sam da me ne bo njegov pes šavsnil čez vikend :lol:

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Pe Jun 12, 2009 9:02 am

AŁIEN napisal/-a:Ja to bo boljš :wink: sej ni slab dečko sam včasih tko zakomplicira pa zapalamudi da mi grejo kr lasje pokonc :grozno_prestrasen:

2RangeRover......ti si z tistih koncev in če si blizu Marolta, in če ti ni preveč teško bi te lepo prosil če lahko vzameš 10 parov tistih rokavic, ki jih moram iskat. Ostalo bom pa drugič vzel, ker ne vem točno za koga jih še rabim. Keš dobiš takoj na Barju + :nazdravljamo: . Če bo šlo mi prosim javi na 041 542 869, da vzamem € s sabo.
Žal sem se mal pozno spomnil :ah_seveda: .


Mater. :? Zakaj nisi prej povedal. Sem bil v torek pri maroltu, danes pa tja ne grem. Drugače sem iz LJ. Če jih pa marolt pripelje nekam v Lj pa ni panike.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » So Jun 13, 2009 8:40 am

AŁIEN napisal/-a:Kakršni so ljudje bi znal še zahtevati od mene povrnitev stroškov zaradi napačnih informacij ali pa me v nejslabšem primeru usekati na gobec.
Za Gorenjce je najslabši primer tisti prvi, na gobec je zasdtonj (beri: nič ne stane) :twisted:
AŁIEN napisal/-a:2RangeRover......ti si z tistih koncev in če si blizu Marolta, in če ti ni preveč teško bi te lepo prosil če lahko vzameš 10 parov tistih rokavic, ki jih moram iskat.
Ene so zame?

Fajn se mejte, jaz sem (spet :evil: ) na šihtu.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
marjan
Prispevkov: 1133
Pridružen: Ne Sep 11, 2005 12:43 pm

OdgovorNapisal/-a marjan » Ne Jun 14, 2009 7:53 pm

res je bilo NORO:=)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jun 15, 2009 12:46 pm

ja res je blo Slika
:plese:
V nedeljo na brzincu je bila ena večja skupina gledalcev iz SLO. Ne vem od kod so prišli vendar se jim zahvaljujem za glasno navijanje. Najboljši so bili :aplavz: :skace_od_srece: in lepo jih je bilo slišat. Če se še kdaj srečamo so vsi vabljeni na :nazdravljamo:
Upam da kdo od njh bere forum.

RB je bil pa da dol padeš, pravi offroad kot se šika......na turist softu je do konca na nočnem in dnevnem RB prišla samo ena posadka. Očitno so se dobro pripravili in vzeli zadevo zares :wink:


PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Po Jun 15, 2009 3:19 pm

Čak čaki tle pa nekej materjala manka, Stripi zate tud velja :? :?
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jun 15, 2009 10:49 pm

Ma kej si mona :?: Bi rad kakšno luknjo v getribe :evil: pa boš vidu kaj manjka :lol:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sedemnajstletni Alex z svojim suzukijem prišel najdlje brez tuje pomoči in pomagal dvema posadkama Tudi hrvaški ekipi na softu ki je že hotela odstopit čeprav je tvegal okvaro sklopke. Zato pa ima nove prijatelje, ki so ga povabili v Istro na offroad.

Slika

Najmlajši član Orc 4x4 Gorenjska PajeroL, ki je bil pripravljen štartati na brzincu. Vendar mu sodnik ko je videl odločnost v njegovih učkah ni dovolil nastopa. Verjetno zato ker jih je bilo strah, da bi jih vse namahal :wink:
Kakorkoli že, za prihodnost slovenske OR scene se ni bati. Bil pa je tudi najbolj priden od vseh :aplavz:


Slika







Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov