4. offroad cup Križevci 12 - 14 6. 2009

O offroad srečanjih in dogodkih
PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Sr Jun 10, 2009 7:26 pm

Ma kaj tudi za turista :?: :?:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jun 10, 2009 10:00 pm

Za turista, staro mamo, teto, strica, psa, želvo in vsa ostala živa bitja v avtomobilu. Tak je pač njihov pravilnik in ne popuščajo. Kar je tudi prav če mene vprašaš. Vesel bodi da so nam rollbar in H pas spregledali ki je pri njih obvezen za vse brez izjem za katero kategorijo gre.
No za turista vsaj za štart, sam v nedeljo bo treba vozit brzinca za publiko tko da je čelada obvezna!
Sej vem da za tako veliko glavo tešk najt čelado :wink: sam neki boš mogu imet na glav. Da ti traparije ne bodo na pamet padale :lol: :lol:

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Sr Jun 10, 2009 10:12 pm

AŁIEN napisal/-a:Za turista, staro mamo, teto, strica, psa, želvo in vsa ostala živa bitja v avtomobilu. Tak je pač njihov pravilnik in ne popuščajo. Kar je tudi prav če mene vprašaš. Vesel bodi da so nam rollbar in H pas spregledali ki je pri njih obvezen za vse brez izjem za katero kategorijo gre.
No za turista vsaj za štart, sam v nedeljo bo treba vozit brzinca za publiko tko da je čelada obvezna!
Sej vem da za tako veliko glavo tešk najt čelado :wink: sam neki boš mogu imet na glav. Da ti traparije ne bodo na pamet padale :lol: :lol:


kje pa bom za psa čelado dobu???
Slika


Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Jun 10, 2009 10:34 pm

Naš pes tudi ne bo imel čelade.

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Sr Jun 10, 2009 10:41 pm

Nebivedu napisal/-a:Naš pes tudi ne bo imel čelade.


a pol bo samo gledal in fotografiral?
Slika

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Jun 10, 2009 11:25 pm

Kloshar ne, se bo vozu z nama na soft turistu. Brzinca v nedeljo pa itak ne bova vozila. Nekak mi za brzince ni, sam še take lagane roadbooke, kak čisti soft med količki in kake daljše vožnje po terenu, mislim na take kot lansko leto na una trophy-ju (potem po tekmi, ko smo se fural po brezpotjih in užival)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 2:41 am

E moj Nebivedu bivša teška noga, a obstaja kakšna stvar da ti ne bi koj v luft skoču :shock: pa saj že vemo da ti ni za brzince, in prav tako ti ga ni mus peljat. Lahko bi ga pa, če je to v interesu organizatorja, saj ti ni treba po luft letat. Pač odpelješ počasi, Narediš par obratov z ročno, oddriftaš kakšen ovinek za publiko in na koncu dodaš 20 meterski skok za umetniški vtis in za vsak primer pa prištimaš rolco skret papirja, če se ti slučajno gas zatakne in bo šlo prehitro :wink: Simple da bilj ne more bit, ane.
Pelješ pač tisto kar boš hotel, tako kot je organizator rekel. Dej še za hard napiš, da ne misliš vozit da bo kompletek česa ti ne maraš in kaj ti je pri srcu.
Dej raj bodi društveno koristen in en večji žar sabo vzem, da ti ne bo dolgcajt. Meso bi pa mi pripeljali da razbijemo stereotip o škrtosti na Gorenjskem. Sam ne mi rečt da ti tudi do tega ni in da imaš raje korenček pa solatko.......
Aja, enkrat si rekel da se tvoj pes vozi samo na prvem sedežu, ker se zadaj počuti utesnjenega. No potem mora čelado imet, če je spredaj. Pa ne pozabi ga privezat z štiritočkovnim varnostnim povodcem.
Upam da se ne bo zdaj še on oglasu pa napisal da on pa že ne misli čelade dat na glavo ker mu to ni všeč :wink: Pravila so pravila in pes MORA imet čelado.
Jaz jo tut nosim kadar gledam po TV prenos formule 1. Jebiga varnost je na prvem mestu.

A si ti sploh razumel kaj ti je klošar napisal :?: Pa človk božji a se ti sploh znaš hecat :shock: :shock:

Ps
Baje da je v križevcih štartnina za psa 100€. Brez hrane.
Tekmujejo pa samo roadbook agilityju, dolžina proge cca 150m.
Obvezna oprema: zaščitna čelada in gasilni aparat.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 3:00 am

Slika
Slika

Takole mora bit pes opremljen na offroad tekmovanju da boš vedu Nebivedu

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jun 11, 2009 7:43 am

Alien, si kdaj slišal, da nekateri psi radi vlečejo sanke?

No najin pes bo na parkiriđšču na tvoj avto navezan, da bo tistih par kilc pleha lahko naokol po parkplacu vleku, ker ti itak ne smeš tekmovat s tistim plehcem nad glavo. Nimaš namreč rollbara, ki je obvezen za odprte avtomobile.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 9:44 am

Nebivedu vidim da sta ti in humor dva pojma. Zdaj pa ti men lepo povej koji kurac si ti da odločaš o mojem nastopu in na podlagi česa :?:
Preberi si hrvaški pravilnik v katerem piše da morajo vsa vozila neglede na vrsto strehe zaščitno kletko. Upam da poznaš razliko med terminoma zaščitna kletka in rollbar da ti ne pojasnjujem. Za turist soft pa to pravilo ne velja kot tudi pravilo o obvezni upurabi H pasu. Velja pa za varnostno čelado in gasilni aparat.
No zdaj mi pa razloži zakaj ne bi smel nastopiti v križevcih in to argumentiraj ali pa odjebi z takimi.
O moji udeležbi odločata usoda in organizator. In ti nisi ne eno ne drugo.
Jasno dovolj.
In če že vse veš bi lahko vedu da lahko nastopim z tistim plehcem nad glavo tudi na brzincu če bom hotel. Samo ti veš le tisto kar nihče drug ne.
Pa še nekaj. Od kod ti koji kurac veš da jaz nimam rollbara :shock: spet veš več kort jaz, kot takrat ko si mi velikodušno ponudil za avto z kao okvarjenim menjalnikom :!: :?: celih 600€. Če že vse veš vi lahko vedel da tak nov stane 6k € ta je pa star dve leti.
Pusti ti tuje rollbare pri miru, raje se ti mal za svojo glavo brigaj.

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Jun 11, 2009 9:47 am

Očitno bom moral pse sabo vzet, da vam bosta pleh iz jarkov ven ulekla.
Moji psi imajo serijsko vgrajeno čelado, da lahko štartajo brez problema.

Glede roštilja, se pa javim za kuharja, če Gorenjci prinesejo meso.Alien,glede prevoza me pa pokliči,če ga rabiš,imam še prosto.
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 10:13 am

No vsj eden ki se zna zabavat pa pohecat :wink:
Pravkar si postal šef kuhinje, sam žar prinesi ker imamo mi premajhne, žare mislim ga ne bo pomote :lol:
Meso pride.......pa še kaj za zalivat ga tudi.
Glede prevoza pa povem danes zvečer ko bom naredil en krog. Zaenkrat dobro kaže, še par malenkosti in stabilizator prestavim pa bo, slikali in barvali bomo že pol. A gresta vidva z mano na turista, dam zadnje sedeže not ali ne :?: Upam da nebivedu ne bo prepovedal še to in zabavo na RB. Ali boš RB vozil tudi ti mogoče.......al boš pa šef kuhinje tacajt :?:

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jun 11, 2009 10:28 am

AŁIEN napisal/-a:Nebivedu vidim da sta ti in humor dva pojma.


Alien, enako!


P.S. Vidim pa da te zaboli, ko ti kdo na rep stopi. Dokler to ti počneš je v redu, ko se to obrne proti tebi, pa...

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 1:11 pm

Jaz tukaj ne vidim nobenega stopanja na rep :shock:
Poglej, če objavim dogodek, tekmovanje ali srečanje je moja obveznost in moralna dolžnist da vsem zainteresiranim nudim vse možne informacije ki so na voljo in meni dostopne. In glej zdaj absurda:
Jaz napišem da organizator omogoča izbiro proge in možnost vožnje po soft progi čeprav ne izpolnjujemo pogojev oziroma pravil.
In ti takoj skočiš da ti ne misliš softa vozit.l Ja koga to briga, saj ti ga ni treba.
Potem napišem da je zaželeno da bi vozili brzinca v nedeljo na poligonu zaradi publike. Torej bi nas spet pustili na progo čeprav ne ispolnjujemo predpisov.
In ti spet skočiš da ti pa že ne boš vozil brzinca in navajaš miljon razlogov zakaj ne. Ja koga to briga, sej ti ga ni treba.
Potem napišem tako kot pravi organizator;.navajam:.....ker gre za moto šport je samo po sebi umevno da morajo imeti VSI UDELEŽENCI NE GLEDE NA TO KATERO KLASO VOZIJO imeti čelade in gasilni aparat. (da je turist soft oproščen rollbara in H pasu smo že vedeli od prej)
In jaz se pošalim in napišem: za turista, staro mamo, teto, strica, psa, želvo in vsa ostala živa bitja v avtomobilu.
(pes je čisto slučajno vmes, od kod naj jaz vem da boš psa s seboj vleku, nisem vseved kot ti) ker zame so vsi ki so v avtu v času dirke UDELEŽENCI.
In glej ga zlomka ti takoj skočiš in napišeš da tvoj pes pa ne bo nosil čelade. Ja koga pa to briga, sej mu je ni treba.

Torej mene ne briga kaj ti boš oziroma ne boš. To je tvoj problem, ne moj. Briga me pa da bodo vsi ki se bodo eventa udeležili imeli čim več podatkov. Da ne bi slučajno nekdo prišel brez gasilnega aparata 300 km daleč in potem debelo gledal.
Kakršni so ljudje bi znal še zahtevati od mene povrnitev stroškov zaradi napačnih informacij ali pa me v nejslabšem primeru usekati na gobec.
Saj nihče ne pravi da bo kdo preverjal kurčev gasilni aparat in čelado in tut ne bodo težili zarad tega. Samo predpis je predpis in moraš se jih držati. Z tem organizator pač ščiti sebe. In moje je da čim bolj točno prenesem podatke naprej.

Medtem pa si ti dovoliš objaviti podatek da vozila z platneno streho ne smejo vozit turist softa. E vidiš to je pa dezinformacija in nekdo z avtom ki ima platneno streho in bi šel debelo gleda kaj je zdaj to in pač ne gre.
In takih stvari če nimaš argumentov ne smeš objavljat in pisat na lastno pest.
Vsi podatki in informacije ki so objavljeni so za tiste ki BODO vozili določeno stvar zato da vedo kaj od opreme bodo vzeli seboj in ne za tiste ki NE BODO vozili. Za tiste itak ni važno. Ker lahko nekdo pride recimo z cestnimi gumami na turista in potem tam zve da bi lahko vozil tudi soft pa ne more ker nima terenskih gum. Čisto normalno je da bo jezen ker mu nihče ni povedal, ane.
Men dol visi kaj boš ti vozil in kaj ne, in koga boš vozil s seboj, zaradi mene greš lahko sam gledat. Pol ne rabiš nič.
In zdaj pričakuješ od mene da ti bom te stvari ko po celodnevnem delu ob treh zjutraj pregledam vso pošto še razlagal. Kljub temu sem se pohecal z tistim psom in čelado kolikor se je pač ob treh zjutraj dalo. Saj je še budali jasno da je šala samo tebi ne.

Lej, je že odpadnik napisal da so šli v turist soft na mojo željo in teženje in moja moralna obveznost do organizatorja je da se tudi tam pojavim. Do vseh ki bodo pa šli na event pa da jim zagotovim čim več informacij.
Tko da ti še enkrat poven: ne briga me kaj kdo NE BO ampak kaj kdo BO in kaj gdo BI, da bo ustrezno pripravljen in opremljen.
Pizda a ti še narišem!

Spomni se une. Ko se je organizator napil in so se udeleženci zgubili po gozdu ( tudi ti) smo mi trije zi Janijem in Komacem vse poiskal, našeli mehanika in spravili dva avta v popravilo. Veš zakaj nebivedu? Zato ker je bila to moja moralna obveznost do vseh ki so se odzvali na mojo objavo o dogodku tukaj na forumu in mi verjeli na besedo. Lahko bi pa rekel da me boli k... sam nisem ker nisem tak človek. Od kod hudiča naj bi jaz vedel da se organizatorju jebe za vse. Od takrat vse trikrat prečekiram. Zato mi pa ljudje zaupajo in verjamejo na besedo.
Res pa je da kdaj kakšno malenkost pozabim :wink: :lol: ne mi tega štet v zlo ker res pozabim.
Nazadnje spremenil AŁIEN, dne Če Jun 11, 2009 1:28 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Če Jun 11, 2009 1:15 pm

evo jest bom mojo čelado psu odstopu, zase sem pa tole najdu:

Slika

:lol:
Slika

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Jun 11, 2009 1:30 pm

AŁIEN, ali je dovolj zgolj prisotnost gasilnega aparata, ali mora biti tudi kaj pregledan v zadnjih nekaj letih?

Sicer mi je vseeno, ker to ni moj problem, saj nimam s čim it v Križevce. :-)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 11, 2009 1:33 pm

:lol: super, bo lohk stripi enolončnico pripravu :wink: :lol: :lol:
Js bom pa uno vesoljsko od dartevanderja vzel čeprav jo je mal škoda, pa legendarno božičkovo kapco tut 8)

Pa česen in križ da se nebiveduja ubranim.....sam alkotest naj še prinese sabo..... :evil: orkodijobemumast :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gregor a to ti mene mal :a_vi_mene_malo: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
Golja
Prispevkov: 249
Pridružen: Po Nov 03, 2003 10:16 am
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a Golja » Če Jun 11, 2009 1:37 pm

Fantje:

v tem česu ko ste se vi razpravljali o gasilnih aparatih sem jaz ostal brez auta, tako da vzamite kaj več s sabo in ne računat na naše zaloge.

prav tako randi ob 15 na barju odpade, kaj moremo višja sila

se vidimo naslednjič::::lepo se mejte pa pozdravte brate hrvate

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Če Jun 11, 2009 1:42 pm

Velja potem petek ob 15.00 na barju v smeri zagreba?

Jaz bom kar s čelado na glavi, ter v eni roki z gasilnim aparatom v drugi :z_kijem_v_roki: . :oops:

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » Če Jun 11, 2009 1:48 pm

RangeRover napisal/-a:Velja potem petek ob 15.00 na barju v smeri zagreba?

Jaz bom kar s čelado na glavi, ter v eni roki z gasilnim aparatom v drugi :z_kijem_v_roki: . :oops:


Pa ne pozabi čelade za Lino :lol:
Il potere logora chi non ce l'ha

Uporabniški avatar
marjan
Prispevkov: 1133
Pridružen: Ne Sep 11, 2005 12:43 pm

OdgovorNapisal/-a marjan » Če Jun 11, 2009 2:19 pm

a gasilni aparat,je lahko 1kg,al moram pripeljat gasilni avto?:P

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Če Jun 11, 2009 2:48 pm

Golja napisal/-a:Fantje:

v tem česu ko ste se vi razpravljali o gasilnih aparatih sem jaz ostal brez auta, tako da vzamite kaj več s sabo in ne računat na naše zaloge.

prav tako randi ob 15 na barju odpade, kaj moremo višja sila

se vidimo naslednjič::::lepo se mejte pa pozdravte brate hrvate

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kaj ga je :zena_z_valjarjem: zaplenila :?: :?:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Jun 11, 2009 2:48 pm

AŁIEN napisal/-a:Gregor a to ti mene mal :a_vi_mene_malo: :lol: :lol: :lol:


Malenkost že, ja. :D
No z gasilnim sem resno mislil. Da ne bo potem kdo skakal, da kao nisi posredoval dovolj natančnih informacij tu gor.


Aja, pa za tiste, ki se še niste obrnili; nepritrjen gasilni aparat, ki leži nekje pri sovoznikovih nogah, ni najbolj varen.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jun 11, 2009 11:12 pm

AŁIEN napisal/-a:bla bla bla


Preveč nakladaš, pejt šraufat!!! :twisted:
[/quote]


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 64 gostov