Schnee Offroad 2009

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Mar 20, 2009 3:50 pm

marolt 4x4 napisal/-a:Rafter Briši vse neumne poste, da se nebo smetilo.
Schnee welcome back


Poglej poglej :shock: midva z Maroltom sva enakega mnenja za spremembo :stisk_roke: Le kdo bi si mislil......

sch
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe Maj 16, 2008 5:49 pm

OdgovorNapisal/-a sch » Pe Mar 20, 2009 4:00 pm

o, i ja se nadam da ce rok i ove godine voziti CT….
ajde, pokusati cu se danas registrirati kod tebe na forumu, ali ne obecajem da cu imati vremena ovih dana biti on line….

nadam se da je dozvoljeno kopiranje teksta jer ako idem sve ponovno pisati, ode mi vrijeme…
trenutno precrtavam hard road book koji su uros, matjaz i mare crtali, a sutra idemo u jos jednu kontrolu i stvarno ne znam kada cu se maknuti iz sume :)

uglavnom, broj od urosa i mareta je naveden ovdje u prvom postu pa se komotno moze decke kontaktirati za sve daljnje informacije… ako matjaz dozvoli, mozes ti staviti i njegov broj telefona, ali mislim da uros i mare mogu lakse dati bilo koju informaciju jer su trasirali hard…

ako moze, ostavila bih ovdje i link na schnee off road forum pa ako bude kakvih dodatnih informacija da si ljudi mogu procitati:
http://www.schnee-hr.com/forum/viewtopic.php?t=2555

idem se sada (dok sam uz PC) registrirati pa mi daj odobrenje za ulaz :)

2marolt
veliki pozdrav i hvala na dobrodoslici !
pa jesi ti ziv? :shock:
sta ima kod tebe? mislim da je konacno vrijeme da ti i ja popijemo jednu pivicu, hehehe…

p.s.
jesam ti ja dala slike sa DP 4x4 lijak (mislim iz 2005. godine)???
ako nisam, daj me potsjeti da ih nadjem pa ti ih sprzim, ali ako si sa zlatkom zustom, ili primozem boncina, oni imaju cd sa slikama (mislim da sam dala i alesu g. i mitji p. iz 3 kraji) pa nek ti daju ako ja nisam do sada :cry:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Mar 20, 2009 6:15 pm

:nazdravljamo:
Slika

4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

OdgovorNapisal/-a 4xm » Pe Mar 20, 2009 8:40 pm

upravnik??? vsakega ki v kateri koli temo napiše kaj po domače opomniš...????????????

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Pe Mar 20, 2009 8:59 pm

Opomni, opomni! A samo, ko je dobre volje! Slika

Po drugi strani ... lahko bi bil Bizzy upravnik ... Slika

Slika


Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Mar 30, 2009 10:45 am

Ja, bilo je lepo.


Ampak, ker je vseh lepih stvari enkrat konec, bo treba zdej mal avto poklepat in pošraufat.

Posledica "softa" (pomoje nekaj takega kot je pri nas hard) je taka
- razbita prednji odbijač in blatnik
- razbita oba zadnja odbijača in ena luč
- pokrivljen rob strehe in udrt bok
- vse zaščitne plate obtolčene

pa še kej se bo našlo, ko se bom bolj podrobno spustil v pregled avta.


Slikce pa pridejo, ko "pridem iz gužve" v službi.


sch
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe Maj 16, 2008 5:49 pm

OdgovorNapisal/-a sch » Če Apr 02, 2009 12:20 am

pozdrav svim forumasima…
evo me kratko nakon bitke :) da zahvalim posadama na dolasku…
obzirom na procitane pohvale, zahvaljujem u ime cijelog kluba na tome…
nadam se da su se oni koji su dosli dobro proveli i da nije bilo velikih gresaka od strane organizatora…
iako je bilo malo prijava (39 ukupno, ali po disciplinama je to puno manje), mislim da smo probili led sa "turist-softom" (kojim smo htjeli omoguciti voznju svima koji nemaju zastitne kaveze na primjer, ili neku drugu propisanu opremu, a trasa je bila od softa sa nekoliko izmjena, dakle laksa od softa, a teza od turista) i "turistom" (kojim smo htjeli omoguciti svima koji nikad nisu - da probaju voziti po road booku, a da pritom ne ogrebu karoseriju ili polome nesto na vozilima)…
imali smo i dvije zenske posade na turistu od kojih je jedna vozila sa cliom :) i cure su odusevljene jer su naucile citati road book i uspjele skupiti sve kontrolne tocke, a bome su odvozile i brzinac na poligonu… da su imale 4x4 vozilo, dobile bi i pehar… ovako su vozile van konkurencije…

eto, zahvala jos jednom slovenskim off road kolegama na odazivu i pohvalama, a nadam se da ce nam se skrenuti poziornost i na stvari koje mozda nisu bile dobre, i to zato da ih znamo popraviti za neki slijedeci put…

mene ceka jos posla pa cu vas sada pozdraviti…
citamo se…

http://www.schnee-hr.com/foto%20galerija.htm

(drugi dio slika ce biti na klupskoj stranici www.schnee.offroad.com, samo kad stignem... moram ovo sto sam dobila od slika prvo obraditi...)


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov