29.8.2004 Stret Race Celje

O offroad srečanjih in dogodkih
DRCC
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Avg 22, 2004 3:26 pm
Kraj: Celje

29.8.2004 Stret Race Celje

OdgovorNapisal/-a DRCC » Ne Avg 22, 2004 3:27 pm

Slika
Štartnina znaša v predprijavi 3500SIT, na dan tekmovanja pa 4500SIT.

Tekmuje so po sekundarnem pravilniku, ki je enak tistemu od RRC.

Število tekmovalcev je omejeno na 70 tekmovalcev, zaradi prostorske stiske.

Vstopnina znaša 700SIT, v kateri je vračunano 200SIT konzumacije.

Za hrano in pijačo je poskrbljeno.


Slike s prizorišča:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Če pridete iz smeri Ljubljana ali Maribor, izstopite iz avtoceste in greste proti centru. Najprej bo ne levi strani trgovski centere TUŠ, malo z njim pa INTERSPAR, pri keterem boste na križišču zavili desno in se peljali naravnost po Dečkovi cesti. Pri 3. semaforju zavijete levo, potem pa nas boste že videli.

Tekmuje se po enem pasu, na drugem pa bodo gledalci, do dolžine 250m. Gledalce in tekmovalce bodo ločevali ograja in visoki betonski robniki, ki bodo postavljeni posebej za to prireditev, tako da je za vvarnost poskrbljeno, kot še nikjer.

Poleg tega bo potekal tudi Styling show, za katerega je vstopnina 700 sit za voznika in 700 sit za avto, torej 1400sit.

Imeli bomo tudi zid smrti, ki bo zanimiv za vse gledalce.

Lahko boste oprali svoj avto, oziroma oprale vam ga bodo punce v sexy oblekcah.

Pričakujemo vas!

PRIJAVNICA

http://www.drcc-club.si/Prijava.htm

Prijavnico pošljite na: andbor@siol.net

Pomoč na telefonski številki 031/337-346

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Ne Avg 22, 2004 4:26 pm

Nikjer ne vidim nobenga blata, naklonov, klancev in dreves....Tud vitle nimaš kam zapet, razen za obcestno ograjo......
LP Ludwig

P.S.
Pa slike dej drugič malo večje, ker smo razen svetelcha vsi slepi....
God shave the queen...

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Avg 23, 2004 8:10 am

Po moje bodo naredili poligon na dan tekmovanja, da se bomo lahko malo vitlali. Al pa bodo naredili tako kot Ručman, da se bomo čez avte vozli.
Slika

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a svetelch » Po Avg 23, 2004 9:03 am

[quote="ludwig"]Nikjer ne vidim nobenga blata, naklonov, klancev in dreves....Tud vitle nimaš kam zapet, razen za obcestno ograjo......
LP Ludwig


vsi se nekaj šopirite pa udrihate čez vsakega ki se spravi nekaj organizirat. Če imate tolk cajta rajši kakšen offroad organizirajte ker itak ni nobenga. Offroad je v zatonu sam zarad takih ki imajo sam neomejeno za povedat ko pa je kaj za nardit..................
P.S. velik več ljudi in tekmovalcev pride na take showe kot pa na ta kurčev offroad ki še tisti ki je je tako brez veze da ......

lep pozdrav v razmislek tistim ki sam govorijo pa nič ne nardijo

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Avg 23, 2004 3:02 pm

O svetelč je pa gratu Modrec?

Kaj pa ti dajejo za jest da si se čist spremenil?

Da nisi slučajno šel v kako sekto, al pa kaj so še une univerze za tretje življensko obdobje.


Sicer pa svetelč samo zate:

Naredim offroad v Mozirju nekaj na poligonu nekaj po gozdnih cestah, ti sam povej kdaj ti odgovarja, nasekaj nekaj lesa za tvojo makino in pridi.
Za hrano poskrbim jaz za pijačo pa Lude.
Slika

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Sr Avg 25, 2004 11:07 pm

svetelch napisal/-a:Offroad je v zatonu sam zarad takih ki imajo sam neomejeno za povedat ko pa je kaj za nardit..................
lep pozdrav v razmislek tistim ki sam govorijo pa nič ne nardijo


Svetelko,
v celem življenju nisi bil na tolk off rodih, kot sem jih jaz organiziral samo zadnjo zimo. Ti pa si res povabil enkrat, ampak se o tem še šušljat ni smelo, kaj šele koga povabit, ker se ti je zdelo da nas bodo itak vse pozaprli. (panik sindrom). Proti "street race-u" nimam nič. LEpo da si fantje organizirajo kar jim je všeč, moti pa me da to oglašujejo na OFF ROAD FORUMU, ki nima nobene veze s tem. To je posiljevanje z reklamami. Enako kot spam in metanje reklam v poštni nabiralnik.
Motocross in formula se tudi ne oglašuje tukaj, ker za to obstajajo drugi forumi.

marolt 4x4 napisal/-a:Naredim offroad v Mozirju nekaj na poligonu nekaj po gozdnih cestah, ti sam povej kdaj ti odgovarja, nasekaj nekaj lesa za tvojo makino in pridi.
Za hrano poskrbim jaz za pijačo pa Lude.


Se strinjam. Off road po meri Svetelcha. Janez če hočma Svetelkota speraviti na off road, naju bo to kar precej koštalo. Hrana in pijača je malenkost pri tej investiciji. Treba bo organizirat prevoz za tisto nepremičnino in strokovnjaka, ki se še spozna na takšna čudesa. Mislim da sem slišal da nekje na Kavkazu še živi, mož ki ima že 107 let, ki še popravlja te avtomobile in zepeline. Potem pa še organizirat premstvo za prevoz nevarnih snovi (če po poti kakšna palčka popusti in odnese motor ali zadnja vrata in na koncu še psihoterapevta, ki bo Svetelcha prepričal da se poda na pustolovščino v kraje, od koder se ne vidi Krim......in off rod se lahko prične.....

LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Avg 26, 2004 8:43 am

1. Ludwig,
Bomo že nekako tisto nepremičnino pripeljali v Mozirje.
Začnem iskat sponzorje za izredni prevoz.

2. Kar pa se tiče reklamiranja, je res da ga na drugih forumih ne dovolijo, niti ne smeš omeniti dogodka ki bi se prekrival z njihovim. Kot primer na Wheels maniji sem na forum napisal da mi je žal ker, imam tekmo ravno na isti dan kot je njihova prireditev. Pa je nekdo vprašal kje je pa Offroad tekma. v odgovoru sem napisal da je v mariboru, pa so zbrisali celoten prispevek od obeh, na mail pa sem dobil sporočilo da ne dovolijo reklamiranja. tako da bo svetelč vedu.
Slika

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Avg 26, 2004 10:02 am

Mdona !

Kje pa tile frajerčki dobijo dovoljenje, da tekmujejo kar na hauptstrasse
v Celj.
Verjetno imajo močne veze (politika, predvolilni čas).
Offroad-arji po moje je treba predvolilni čas do dobra izkoristiti in verjemite mi ne bo več težav pri lokalnih oblasteh, za izdajo dovoljenj.
V tem času bi vam oblastniki tudi avte oprali (vse za glas)

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Avg 26, 2004 12:01 pm

Ludvig na avtomobilizmu smo odpli prov svojo temo offroad in terenci, kjer lahko pišete kokr vas je volja in tut reklame lahko obešate gor za tekmovanja in prireditve - mogoče se bo premaknilo v temo srečanja - težil pa ne bo noben, če pa bo bo pa post od tistega k bo težil zbrisan.


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 86 gostov