Za tiste, ki še ne veste zaključna podelitev pokalov DP 2006
bo 27.1.2007 v Mariboru.evo kopija vabila:
Sezona Državnega prvenstva v off roadu 2006 je za nami.
Ponovno so se ljubitelji adrenalinske vožnje dokazovali v različnih disciplinah, ter tako predstavili svoja znanja, izkušnje in tudi zaupanje.
Čas je, da najuspešnejše tekmovalce za preteklo sezono tudi nagradimo s pokali.
V ta namen Vas vljudno vabimo, da se udeležite
PODELITVE ZA SEZONO 2006
ki bo v soboto 27. januarja 2007 ob 18.00 uri v Gostišču Meglič v Rančah.
Za vse tiste, ki bi si pred podelitvijo radi ogledali še »zeleno« Pohorje,
pa Vas vabimo, da nam to sporočite, da se lahko zberemo ob 16.00 uri v Gostišču Meglič, ter se skupaj odpravimo na vožnjo.
Cena pogostitve je 20€ na osebo, vljudno Vas tudi prosimo, da nam najkasneje do 23.01.2007 javite udeležbo na 041/741-521. Rezervacija prenočišč na: 02/608-93-04.
Predsednik:
O R Z S
VRHOVŠEK Konrad
ZAKLJUČNA PODELITEV ORZS ZA 2006
- marolt 4x4
- Prispevkov: 2883
- Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
- Kraj: Mozirje
- Kontakt:
-
- Prispevkov: 184
- Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
- Kraj: brkini
dobitniki pokalou za sezono2006
Dobitniki pokalou za sezono2006
REZULTATI SPRETNOSTNA A
1. Janoškovič Branko
2. Štemberger Matej
3. Resman Matjaž
REZULTATI SPRETNOSTNA B
1. Karner Jože
2. Drozg Jože
3. Centrih Aleksander
REZULTATI SPRETNOSTNA C
1. Lesjak Davit
2. Nanut Davit
3. Pšajt Marjan
REZULTATI SOFT TRIAL A
1. Resman Matjaž
2. Bajc Aleš
3. Puc Tomaž
REZULTATI SOFT TRIAL B
1. Lesjak Davit
2. Kordič Sebastjan
3. Petrovič Darko
REZULTATI SOFT TRIAL C
1. Centrih Aleksander
2. Vrhovšek Konrad
2. Avšič Primož
3. Bevc Mran
REZULTATI HARD TRIAL VOZNIKI
1. Marolt Janez
2. Plahuta Matej
3. Žust Zlatko
REZULTATI HARD TRIAL SOVOZNIKI
1. Žunter Primož
2. Pribac Martin
3. Bončina Primož
REZULTATI KLUBI SKUPNO SPRETNOSTNA
1. Mud"s Spirit
2. Jcp
3. White Tiger
REZULTATI KLUBI SKUPNO SOFT TRIAL
1. Mud"s Spirit
2. Orc Obala
3. White Tiger
REZULTATI KLUBI SKUPNO HARD TRIAL
1. White Tiger
2. Mud"s Spirit
3. 4x4 Lijak
REZULTATI NJBOLŠI KLUBI
1. Mud"s Spirit
2. White Tiger
3. Jcp
LP Branko
REZULTATI SPRETNOSTNA A
1. Janoškovič Branko
2. Štemberger Matej
3. Resman Matjaž
REZULTATI SPRETNOSTNA B
1. Karner Jože
2. Drozg Jože
3. Centrih Aleksander
REZULTATI SPRETNOSTNA C
1. Lesjak Davit
2. Nanut Davit
3. Pšajt Marjan
REZULTATI SOFT TRIAL A
1. Resman Matjaž
2. Bajc Aleš
3. Puc Tomaž
REZULTATI SOFT TRIAL B
1. Lesjak Davit
2. Kordič Sebastjan
3. Petrovič Darko
REZULTATI SOFT TRIAL C
1. Centrih Aleksander
2. Vrhovšek Konrad
2. Avšič Primož
3. Bevc Mran
REZULTATI HARD TRIAL VOZNIKI
1. Marolt Janez
2. Plahuta Matej
3. Žust Zlatko
REZULTATI HARD TRIAL SOVOZNIKI
1. Žunter Primož
2. Pribac Martin
3. Bončina Primož
REZULTATI KLUBI SKUPNO SPRETNOSTNA
1. Mud"s Spirit
2. Jcp
3. White Tiger
REZULTATI KLUBI SKUPNO SOFT TRIAL
1. Mud"s Spirit
2. Orc Obala
3. White Tiger
REZULTATI KLUBI SKUPNO HARD TRIAL
1. White Tiger
2. Mud"s Spirit
3. 4x4 Lijak
REZULTATI NJBOLŠI KLUBI
1. Mud"s Spirit
2. White Tiger
3. Jcp
LP Branko
-
- Prispevkov: 184
- Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
- Kraj: brkini
muds_spirit napisal/-a:Matej napisal/-a:a neboste nič komentirali, tisti, ki ste bli?
pa kakšne slikce bi lahko kdo dal gor
matej kaj se nisi že zadosti smejau ko sem ti pokazau slike
ja ma lohko bi dal kdo kej gor vsaj tiste "bol uradne"
zdej zgleda kot da podelitve sploh ni blo, oz. da ni blo nobenga tam....
- marolt 4x4
- Prispevkov: 2883
- Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
- Kraj: Mozirje
- Kontakt:
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov