11.- PAZIN OFF ROAD 14.-15.O8.2004.

O offroad srečanjih in dogodkih
NORD EST 4X4 PAZIN /HR/

11.- PAZIN OFF ROAD 14.-15.O8.2004.

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN /HR/ » Če Apr 01, 2004 7:59 pm

Najava događaja.
11. Međunarodni susret vozača terenskih vozila "PAZIN OFF ROAD"
14.-15.08.2004. u Pazinu /HR/

Uporabniški avatar
zuki
Prispevkov: 660
Pridružen: Ne Apr 04, 2004 1:18 pm
Kraj: nova gorica
Kontakt:

pazin

OdgovorNapisal/-a zuki » Pe Jul 30, 2004 6:05 pm

kaj ma namen kdo it v pazin al morate it ravno delat po dopustu?lp zuki

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

in še uradno povabilo v Pazin ...

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Jul 31, 2004 10:05 am

Prejeli smo tudi uradno vabilo v Pazin:

Slika

mresman
Prispevkov: 83
Pridružen: Sr Jan 07, 2004 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a mresman » To Avg 03, 2004 4:01 pm

Ja, tud jaz sem dobil vabilo in bom šel, ker je pavza prevelika. Dobro bi bilo, da bi se mal organiziral in šli skupaj dol, če ima kdo seveda namen. Pa tud ceni ni pretirana: 60 EUR za oba dni, seveda pa poleg tega še malo za hrano in glede na vročino - dosti za pijačo.

Vsi zainteresirani, pišite in se bomo dogoorili.

extrem1
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr Maj 26, 2004 7:16 pm
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a extrem1 » To Avg 03, 2004 7:35 pm

zdravo vsem zainterisiranim za dirko v pazinu,tudi z gorenjskega konca nas gre kar nekaj

gost

NORD EST 4X4 PAZIN

OdgovorNapisal/-a gost » Sr Avg 04, 2004 3:32 pm

Pozdrav ispred organizatora,svima Vama koji posjećujete ove stranice a posebno onima koji se pripremaju spustiti prema Istri-Pazinu na najstariji po godinama održavanja i tradiciji - 11. PAZIN OFF ROAD-BAVARIA 2004
Za ovogodišnji off road pripremamo nešto novo na POLIGONU LINDAR,radovi oko staze traju već 15 dana. A kad tome dodamo da je generalni sponzor BAVARIA PIVO nadamo se još i boljoj zabavi nakon vožnji Istrom i na poligonu.

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Sr Avg 04, 2004 8:32 pm

A kakav če biti roadbook? Poslednji je bio sa puno asfalta i makadama i nije bio baš offroad (onaj pravi offroad roadbook je bio u Barbanu). Dali če i vreme roadbooka brojati u takmičenju (na poslednjoj trki nije)?

LP
Samo

P.S.: Ja, moja hrvaščina pa je od sile, a ne? :)

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Sr Avg 04, 2004 8:33 pm

extrem1 napisal/-a:zdravo vsem zainterisiranim za dirko v pazinu,tudi z gorenjskega konca nas gre kar nekaj


In kdo gre z gorenjskega konca? Jaz še malo kolebam..., pa da vidim koliko vas gre....

LP
Samo

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Avg 05, 2004 8:44 am

Ja bi te po moje gost boljš zastopu, če bi slovensko napisu.
Slika

NORD EST 4X4 PAZIN

NORD EST 4X4 PAZIN

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » Če Avg 05, 2004 2:00 pm

Budući da je vožnja po road booku u Pazinu od prvih dana održavanja prilagođena gotovo svim vozačima /početnicima i ostalim/, naš road book nebi puno bitnije mijenjali.
Ovogodišnji road book će ulaziti u obradu podata za konačni plasman.
Naša je ideja da se sva vozila vrate svojim kućama - onakva kakva su i došla bez potrebe vuče kamiona ili slično pri povratku kućama. Svakako poštujemo svako razmišljanje i bilo kakav savjet je dobrodošao. :roll: :x 8) :lol:

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Če Avg 05, 2004 6:47 pm

Glede na to, da je Marolt tako zelo negativno ocenil moje znanje hrvaščine, bom tokrat odgovoril v slovenščini in prevajal kasneje (če bo pač treba):

1. Vem da je najlažje biti pameten, če proge ne postavljaš.
2. Na zadnji dirki v Pazinu se je prevrnilo toliko avtov, da lahko konkurirate Croatia Trophy-ju (če vzamemo relativno na količino udeležencev - in vsi so vozili soft - celo rekordno).
3. Barban je imel zelo mokro progo, pa so zaradi tega imeli precej sreče. Se je sploh kakšen avto polomil na softu?
4. Po mojem je bila največja napaka spomladi, da je bila proga sorazmerno nezahtevna, brzinci pa kar vmes, kar je imo za posledico velike hitrosti dirkačev in seveda prevračanja že zaradi majhnih napak in tudi na relativno nezahtevnih delih.

To bi bilo vse - se pa zavedam da je najlažje biti pameten. Vaš roadbook pa je sicer izredno dobro napisan - po oceni mojega navigatorja celo bolje od tistega v Barbanu.

LP
Samo

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Avg 05, 2004 10:33 pm

Samo napisal/-a:
extrem1 napisal/-a:zdravo vsem zainterisiranim za dirko v pazinu,tudi z gorenjskega konca nas gre kar nekaj


In kdo gre z gorenjskega konca? Jaz še malo kolebam..., pa da vidim koliko vas gre....

LP
Samo


samo z gorenske gremo tri posadke in suport tako da mislim če pride še kdo da bo še bolj zabavno :P :lol:

mresman
Prispevkov: 83
Pridružen: Sr Jan 07, 2004 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a mresman » Ne Avg 08, 2004 7:32 pm

Kaj pa ostali, razen Gorenjcev mislim? Koprčani - vas ni ne slišat niti videt.

Vsekakor, dobro bi bilo, če bi se nekje dobili in bi potem skupaj odšli proti cilju. Pazin mislim.

Me pa zanima, al bo dirka dva dni al en dan in če misli kdo ostati dva dni?

NORD EST 4X4 PAZIN

PAZIN OFF ROAD

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » Ne Avg 08, 2004 11:28 pm

Svim ljubiteljima off roada prenosimo kišne pozdrave iz Pazina /jučer i danas tj. u subotu i nedjelju gotovo neprekidno pada kiša-očekujemo nakon što je palo toliko kiše, da jedan veći dio terena ostane mokar i vlažan za 14.-15.08./. :P

Sve vas obaviještavamo da se rezultati od subote posebno nagrađuju kao i oni od nedjelje sami za sebe. Praktički voze se dvije zasebne utrke.

Danas je na nekim dijelovima poligona bilo i preko 20 cm vode, za blato da i ne govorimo. Najave vremenske prognoze do kraja tjedna uoči druženja najavljuju novu kišu!!!!!!! U svakom slučaju biti će interesantno. :lol: :shock: :roll:

Uporabniški avatar
matjaz.bo
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Jul 25, 2004 9:47 am
Kraj: Idrija

OdgovorNapisal/-a matjaz.bo » Sr Avg 11, 2004 2:57 pm

a mogoče kdo ve kdaj bo hard?
Niva je zakon!!!

NORD EST 4X4 PAZIN

PAZIN OFF ROAD

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » So Avg 14, 2004 2:31 am

Svega nekoliko sati prije početka off roada u Pazinu, svima koji kreću na put želimo sigurnu i brzu vožnju do Istre a nakon toga 98 km road-booka u subotu i 82 km u nedjelju + nezaboravne vožnje na Poligonu LINDAR i svakako nešto novo u subotnjem noćnom iznenađenju.
Svima Vama puno uspjeha na off road putevima - pozdrav i doviđenja. :lol: :oops: :shock:

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Po Avg 16, 2004 8:39 am

No, naj povem, da je bila tekma organizirana vzorno - bolje kot vse tekme, na katerih sem do sedaj bil. Po urniku je vse štimalo (no ja - vsaj zamude so bile malenkostne), imeli so elektronsko merjenje časa, rezultati so bili objavljeni takoj. Roadbook v soboto (v nedeljo nisem vozil) je bil zelo dobro napisan - čitljiv in zanimiv - s kar dobro soft etapo. Brzinci po suhi progi, ki so sledili, so pač precej kruti ;). Nočno presenečenje pa je bilo res super - dobre 3 km dolg roadbook po poligonu, ki je bil zahteven za navigacijo (zaradi kratkih razdalj med točkami) in na par koncih tudi za vožnjo - in ta se je vozil na štoparico. Mogoče jim manjka le še hard, pa bi pridobili na dvodnevno dogajanje več tekmovalcev in gledalcev. Vsem, ki niste prišli, vam je lahko vsaj malo žal. Fotke pa bodo, ko malo pospravim in operem avto ;).

LP
Samo

NORD EST 4X4 PAZIN

PAZIN OFF ROAD-BAVARIA 2004

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » Po Avg 16, 2004 5:29 pm

Evo nas opet sa Vama. Nakon što smo uspijeli pokupiti drveće/koje su uspijeli srušiti S L O V E N C I / ubaciti u kontejnere, malo odmora neće biti na odmet - ležeći položaj.
Uz zahvalu na svim pohvalama,nadamo se da možemo još i bolje /i biti će/
upućujemo svim slovenskim posadama zahvalu za dolazak na ovo druženje i spektakularne vožnje. A gledatelji će pamtiti već spomenuto skidanje stabla i vožnje na dva kotača - vozača iz Slovenije kojih je bilo i najviše. Nadamo se da oni koji su bili prisutni i odvezli u dva dana 187 km road-booka, 9 brzinskih ispita i ispita spretnosti kao i zahtjevnu noćnu vožnju u ukupnoj dužini od 3.013 metara - ima više njih zadovoljnijih od onih ostalih a tko radi taj i griješi. Pozdrav svima iz pretople Istre. :roll: :P :D

mresman
Prispevkov: 83
Pridružen: Sr Jan 07, 2004 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a mresman » To Avg 17, 2004 5:55 pm

A ma kdo kakšne fotografije iz Pazina? Zdej je že čas, da bi jih kdo dal gor. Kot sem videl je blo velik digitalcev. Sej se niso vse slike pokvarle??

NORD EST 4X4 PAZIN

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » To Avg 17, 2004 10:22 pm

Slike je obećao Samo, nadam se da će uskoro biti i na našoj web stranici vib.hr :lol: :oops: :shock:

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Avg 20, 2004 9:50 pm

Evo slikce. Na žalost bolj malo, saj so zahtevali, da sta voznik in sovoznik v avtu tudi med dirko, zaradi česar nimam slik prav vseh - prizadetim se opravičujem :).
http://www.tojezakon.com/offroad/Pazin_14.8.2004/

LP
Samo

mresman
Prispevkov: 83
Pridružen: Sr Jan 07, 2004 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a mresman » So Avg 21, 2004 1:45 pm

Samo, hvala za slike, res so dobre, samo malo jih je. Se vidi, da te ni bilo v nedeljo.

Kaj pa ostali? Lepo bi bilo, da bi se tudi ostali malo potrudili in dali slike na forum, da jih tudi ostali vidijo.

Pa še pohvala organizatorju, kateri je izpeljal dirko res profesionalno. Še več takih dirk!!!

NORD EST 4X4 PAZIN

PAZIN OFF ROAD-BAVARIA 2004

OdgovorNapisal/-a NORD EST 4X4 PAZIN » Ne Avg 22, 2004 8:18 pm

Kao prvo (1) - SAMO - hvala za slike sa ovogodišnjeg susreta. Neizmjerno nas vesele sve vaše pohvale koje dolaze iz Slovenije /iz Europe- mi nismo još tu ali biti ćemo kad tad/, svima koji su se družili sa nama ova dva dana jedno veliko HVALA. Da možemo bolje ,možemo i moramo radi Vas koji dolazite do nas u Istru. :arrow:
Evo jedne informacije. - ove jeseni pripremamo još jedan off-road, o terminu nešto kasnije u ovom Forumu. Pozdrav svim ma gdje bili. :roll: :lol: 8) :D :)

mresman
Prispevkov: 83
Pridružen: Sr Jan 07, 2004 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a mresman » Sr Avg 25, 2004 11:00 am

To mi deli, to mi deli!!!! :lol: :lol: :lol:


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 98 gostov