"Tečaj" road-booka

O offroad srečanjih in dogodkih
veteran

OdgovorNapisal/-a veteran » Ne Mar 21, 2004 9:21 pm

svaka vam čast - ste pa res vztrajni - le na nekaj pa niste pomislili - mogoče pa ima žunter, sorry ludwig preširoke gume za južni sneg ???? mogoče bi pa šlo s tapravimi zimskimi ??? bi blo mogoče bolje, če bi šel prvi vigadu, ki ima kot razumem nivo - te pa imajo praviloma ožje gume - ki so za sneg vsekakor veliko boljše kot pa široke mt gume večjih terencev ??? pa brez zamere, to je le moja individualna ugotovitev, glede na moje bogate izkušnje voženj po snegu z raznoraznimi terenci od land roverjev do toyot ...

lp,

vse pohvale za trud,

veteran

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Ne Mar 21, 2004 9:41 pm

Na žalost je tokrat Vigadu (spet) manjkal, ker je doma skupaj zbiral svojo nivo, da bo do BFGoodrich Challenge-a imela vsaj 50 % značilnih delov, zaradi katerih potem neko stvar prepoznamo kot "avto".

veteran

??????????

OdgovorNapisal/-a veteran » Ne Mar 21, 2004 10:28 pm

vigadu, kako, da si sfalil ta road book ????? mogoče bi pa s teboj na čelu prišli dalje ??????

škoda, da nisem v vašem klubu - bi vam mogoče še pokazal kako finto kako brez vitla in keten prideš zelo daleč po snegu - lopata je zgolj opcija - ko ti gume in kolegi z ostalimi terenci ne morejo več pomagat !!!!

pa brez zamere, ker vem da ste pravi off-roaderji ...

lp,


veteran

p.s. Samo; kje si pa kupil ketne za Đima???? baje se za đipe full težko dobijo...

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Po Mar 22, 2004 6:34 am

Ketne sem kupil v trgovini Motomat v LJ. So poceni, kar v redu in jih imajo za kar precej dimenzij.
Sneg je bil južen, tako da tudi z verigami najbrž ne bi prišel bistveno dlje. Če bi imel verige, bi se pa prav gotovo splačalo biti prvi (kolesnice so shit, če ti jih skopljejo kaki veliki in težki avti).

Sicer pa mogoče Vigadu tudi ne bi tako zelo daleč prilezel, ker imam občutek, da ima tudi on ene zelo velike gudričke gor ;).

Najboljši avto za ta klanec bi bil najbrž kakšen star traktor z 1 cyl diesel mašino, ki teče na 100 rpm in velikimi ozkimi kolesi. Ta pa bi nas pustil za sabo, da kar res ne bi bilo: lahek, ozka in visoka kolesa.

Sicer pa glede članstva: da greš na izlet z nami, ni treba nikomur plačat, pa tudi član kluba ni treba bit. Samo pojaviti se moraš na zbornem mestu, pa je že dovolj.

LP
Samo

veteran

OdgovorNapisal/-a veteran » Po Mar 22, 2004 8:27 am

samo: hvala za informacijo, bom verjetno drugič šel z vami. škoda le da sneg vse bolj pobira, čeprav naj bi ga po zadnijh informacijah ta teden v hribih nametalo kar nekaj ...

se vidimo,

lp,

pa brez zamere,

veteran

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Po Mar 22, 2004 8:34 am

Sej mi je bilo malo žal, da nisem imel verig s sabo. Ker smo se tam "igrali" dve uri, bi imel tudi jaz čas, da jih dam gor (in seveda tudi dol). Ampak če bi jaz slučajno prilezel čez, vseeno ne bi imel kaj dosti od tega, ker drugi ne bi.
Naslednji weekend verige ne pridejo več v poštev, kasneje pa je tudi vprašanje, če jih bo kdo še rabil.

LP
Samo

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Po Mar 22, 2004 10:24 am

Ne sekirajte se preveč. Če ne bo snega, bomo pa kakšen blat najdli....:-)

2veteran:
-Tele moje balonarce res niso najboljše za po južnem snegu, po pršiču grejo pa kar dobro.....kaj češ, ni gume ki bi bla za vse....če bi dal pa ozke gume na avto, pol pa zgledal ne bi....

- Na izlet, ti je že samo rekel, lahko pride vsak, brez članstva, denarja, tudi brez avta....se bo že našel plac nekje....

- A se midva mogoče poznava, ker me omenjaš po priimku, kar je redkost na tem forumu....?

LP Ludwig
God shave the queen...

VETERAN

OdgovorNapisal/-a VETERAN » Po Mar 22, 2004 11:54 am

TO LUDWIG: PRAV IMAŠ, DA NA TVOJGA PATROLA NE BI PASALE KAKE OZKE GUME.
ČE BO ČAS GREM NASLEDNIJČ Z VAMI - ČE MI BO STARI LR RAZPADEL, PRIDEM ZAGOTOVO S TOYOTO.

KAR PA SE TIČE POZNANSTVA - SORRY KER SEM NAPISAL TVOJ PRIIMEK - VIDEL SEM GA NE TVOJEM MAILU

TO SAMO: KAKŠNO DIMENZIJO GUM PA IMAŠ NA JIMNITU? KOLK KONKRETNO SI DAL ZA KOMPLET VERIG?

PA BREZ ZAMERE,

LP,

VETERAN

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Po Mar 22, 2004 12:02 pm

Imam 215/75R15 gume. Za par verig sem dal nekaj čez 12000 SIT.

LP
Samo


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov