Srečanje Brda (26. oktober)

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » So Okt 25, 2003 2:57 pm

Ob sedmih na barju brez spremembe. Če kaj crkne do jutri pridem s Fergusonom..
Se vidjamo
Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
Defender110
Prispevkov: 56
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 10:53 am
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Z Defenderjem v blatu

OdgovorNapisal/-a Defender110 » Po Okt 27, 2003 7:27 am

Ludwig,

naša LRO ekipica se je uspešno vrnila iz Brd. Po pričevanju (fantje so mi raportirali) so celotno progo prevozili brez najmanjših težav. Edini obvoz je bil v luknji z blatom, ki pa je bila neprevozna brez vitla - naš nima vitla. Ga ni bilo junaka, ki bi prišel čez brez vitla, ali pa da bi ga šlepali - vsaj bolj proti koncu ne, ko je bila proga že bolj sesuta.

Tore, niti na enem mestu ni zelen Defender 90 (ARTES) imel najmanjših težav, ni bilo niti enega zdrsa, vkopanja, okvare, na koncu je bil avto še celo najbolj čist od vseh. To pa zato, ker - vse pišem po pričevanju - je večina folka totalno nesposobna pametne vožnje po terenu - to je takšne, da se pripelješ na cilj brez težav. Sploh pa italjančki. Vsi so nabijali obrate v vrtoglave višine, kopali, blato je neslo do 50m naokrog, turirali v hrib...ipd. Skratka, noro. Kot da bi psa spustili s ketne. Celo organizatorji so kričali na kolega, naj da gas, gas, da bo prišel v hrib. On pa je vehementno odgovoril: "Fantje, saj to je Defender!" in se počasi - kot je prava terenska vožnja - brez težav kopanja, ipd. pripeljal na vrh. Vsem, ki so divjali svetujem da si za 14 funtov preko Interenta kupijo videokaseto od Davida Bowyersa
http://g7tgr.demon.co.uk/kernel.php?&t= ... me=dborc&f[code]=71&f[picture]=05022k1-029.jpg&pageid=prodview.html, kjer je lepo pokazano, kao se vozi offroad in kako ne! Poiščite video kasete!Pogoja za varno vožnjo sta bila pa samo dva: Mud terenke + znanje.


Kkaorkoli, to je malček provokativen odziv na tvojo trditev, da se LRO-ji vozimo samo "bolj tako", ne zares. Sta pa fanta pohvalila progo, ki je bila težja kot jih vozimo v KLRS, verjetno pa predvsem zaradi blata. Fure KLRS/LRO so bile namreč opravljene v hudi suši! Organizacija je bila odlična, pijača tudi, tako, da se drugo leto pojavimo iz KLRS v večjem številu.

Zaenkrat lep pozdrav,
Igor

PS: Nikjer ni pisalo, da je treba plačati startnino 7.500 SIT/osebo!! Še dobro, da so bile denarnice malce bolj polne, drugače ne bi šlo.
KLRS Pathfinder & Land Rover Enthusiast

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Okt 27, 2003 12:17 pm

Uh si pa res naložil, glede na to da te ni bilo zraven. :roll:
A mi verjameš, da se znamo peljat po terenu tudi brez videokaset?
Sicer pa me zanima kako to da nimate vitlov?
Z Ludwigom sva bila v vseh lužah tudi tam kamor defender ni prišel, zaradi pomankljive opreme.
Da pa boš videl kdo vse se je brez problemov vozil po Brdih smo naredili tudi nekaj slik.
Vemo da je bil Defender v Brdih, smo si tudi izmenjali podatke za sodelovanje. Res si prav napisal nekaj stvari, Tudi vaš se je lepo peljal, vendar pa ni bil edini, ki se je lepo peljal.

Lep pozdrav, pa upam da gremo na kak offroad.
aja pa še to ti naj povem ker si rekel da je bila zelo huda proga,
Moja žena ki je sicer v državnem prvenstvu moja sovoznica, je dejala po koncu proge, da je bila čisto prelahka trasa in da je upala da jo bo vsaj malo strah, užitek pa ji je bil samo v jami.

Janez

Uporabniški avatar
Defender110
Prispevkov: 56
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 10:53 am
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender110 » Po Okt 27, 2003 12:32 pm

No rekel sem, da je bila proga hujša, kot jo vozimo v KLRS. Se pač šele učimo trasirati proge kot jo imajo podobni LR klubi v tujini. Step by step. Bi pa bila proga na npr. Nanos v mokrem neprevozna - smo pač imeli sušo!

LP
Igor
KLRS Pathfinder & Land Rover Enthusiast

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Okt 27, 2003 3:52 pm

O.K.

Kaj praviš na to , da naredimo srečanje v novembru. Mi naredimo traso po Savinjski dolini in zraven še testiranje in predstavitev vitlov.

lp
Janez

Uporabniški avatar
Defender110
Prispevkov: 56
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 10:53 am
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender110 » Po Okt 27, 2003 4:31 pm

Če bo čas - Zakaj pa ne! Imamo pa mislim da 16.11. en izlet na Gorjance - trasira Andrej Breceljnik! Drugače pa si lahko ogledate že slike iz Brd na http://www.landrover-klub.si/stran_meni/novice.htm

PS:
Nisem vedel, da sta fanta tekoče zadeve vzela tako zares!

LP
Igor
KLRS Pathfinder & Land Rover Enthusiast

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Po Okt 27, 2003 8:42 pm

Pozdrav,
takole bom rekel: z Janezom se popolnoma strinjam, tisti del proge, ki ni potekal po asfaltu je bil dolg cca 5 km. Nobenega harda, malo bolj blaten kolovoz, razen na mestu kjer je bila jama z vodo (15m) in kjer je bilo super. Mene je v jamo "nateral" Janez, za kar sem mu hvaležen, ker je bilo v edino v tisti mlaki nekaj offroaderskega užitka.
Kako je šlo vaši 90-ki vem, ker je ves čas vozila za nami. (razen v lužo seveda). Se mi pa nehote pojavlja vprašanje, zakaj ni vozil lastnik avta, kot je v navadi, ampak nekdo drug. Mogoče najet šofer? Ste se posvetovali v klubu in postavili za volan najbolšega šoferja? :D da ubrani "hard" čast kluba?
No kakor koli, imeli smo se lepo in tudi LRO tekmovalca sta bila prijetna možakarja.
Naj povem še to, da smo se mi po tekmi odpravili proti LJ in skočili še na Krim, v upanju, da dobimo vsaj malo pravega off roada, pa četudi nočnega...
LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

Slike Brda 2003

OdgovorNapisal/-a vigadu » Po Okt 27, 2003 11:47 pm

Slike s srečanja v Goriških Brdih in obiska pri Svetelču so na

:arrow: http://www.nivaoffroadteam.com/?page=gallery/Brda_2003

Pazi medvedke na Svetelčevi pižami :roll: :lol:

iztok

OdgovorNapisal/-a iztok » To Okt 28, 2003 3:16 pm

Hehe... Lih ko smo si vašo nivo ogledovali ste nas slikali...

Slika

P.S.: Od teh ki smo na sliki (6 nas je) nas ima 5 lade doma... Edino uni mulček je nima... Sploh da dvomim da je nebo imel... :lol:

Lp

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » To Jan 13, 2004 7:09 pm

Če koga zanima teče sedaj na TV Pika reportaža z letošnjega srečanja v Brdih. Oddaja se imenuje "A to je to!?", nekaj ponovitev je že mimo ampak vsaj dve se obetata še

v sredo 13.01.2004 ob 11.00
in v četrtek 15.01.2004 ob 17.30

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Sr Jan 14, 2004 8:27 am

Bo kdo to posnel? Imamo že zdajle čist zafilan link, nemogoče gledat online.
Kdaj zdaj, danes v sredo 14.1 ali včeraj v torek 13. 1.

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Sr Jan 14, 2004 11:28 am

sem uspel pogledat zdajle. mogoče zanimivo za tiste ki so bili na začetku kolone.
Nas so ujeli samo pri večerji. :)

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Sr Jan 14, 2004 4:27 pm

A smo vsaj dobro zgledali ko smo mlatli hrano?
Slika

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Če Jan 15, 2004 12:13 am

Po moje da ja. Če ne drugega so gledalci vsaj mislili kakšne ogromne porcije so bile, ker niso vedeli, da so nam kosilo in večerjo postregli naenkrat... :D
Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Jan 15, 2004 7:28 am

za mizo so nas ulovili samo pri debati po kosilu in čez 5 minut ko smo stali v vrsti za večerjo.
sicer pa, tisti ki imate adsl, si lahk pogledate še danes. http://www.siol.net/vizija/


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov