Plac za "avtopiknik"

O offroad srečanjih in dogodkih
GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

Plac za "avtopiknik"

OdgovorNapisal/-a GorazdO » Pe Apr 07, 2006 8:14 pm

Subarujevci se pripravljamo na "tradicionalni" - drugi piknik; septembra; točen datum še ni določen; verjetno nekje v prvi polovici; eno lokacijo že imamo, a ni prostora za progo, kjer bi se ljudje "znoreli" (da ne bodo tiščali po cestah); prestavljam si kod travnik, z zakoličeno progo (koli z pingpong žogicami); verjetno bo na koncu dneva travnik precej "zoran";
Torej - potrebujemo (nemogoče) - plac - z možnostjo spanja za cca 10 oseb (spalka, armafleks na tleh je ok), vodo, prostor za žar... in plac (travnik) za progo (v vašem žargonu bi bla to verjetno hitrostna preizkušnja);
če kdorkoli ve za kaj takega prosim, da mi pusti obvestilo tu, ali na PM,...

Nismo neki norci, povpr. starost 25+, rabimo nekaj terena (pa ne pretirano, ker so medosna in previsi preveliki),.... kak klanec prav pride...
Seveda smo pripravljeni za najem koče in travnika odštet nekaj cekinov...

Slikce z lanskega srečanja
Nazadnje spremenil GorazdO, dne Po Avg 20, 2007 8:38 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Apr 07, 2006 8:49 pm

V Rakovem Škocjanu imaš krasne piknik place za najet.
God shave the queen...

GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a GorazdO » Pe Apr 07, 2006 9:46 pm

Ustrezajo gornjim "pogojem" (koča + plac)? Spanje cca. 10ih trupel je nuja (da ne bomo vijugali po cesti, če pregloboko pogledamo v kozarec).
Maš kak kontakt - oz. nasvet na koga naj se obrnem?

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Apr 07, 2006 10:20 pm

Lep pozdrav vsem subarujevcem,možnost najetva velikega piknik prostora na gorenjskem z možnostjo raftinga in seveda najetjem proge za off road
Lep pozdrav Andrej

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Apr 07, 2006 10:29 pm

No evo, še boljša ponudba z gorenjske. V Škocjanu imate hotel. Za info boš pa moral tja. Jaz sem bil tam poleti na izletu in nič drugega,žal...
God shave the queen...

GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a GorazdO » So Apr 08, 2006 8:06 am

andrej - mi pustiš kak kontakt?
ludwig- hvala... bom izbrskal..

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » So Apr 08, 2006 7:22 pm

V Škocjanu je ena lovska koča. Pobrskaj za lovskim društvom, pa boš dobil informacije. Je pa za 30-50 trupel (odvisno od stopnje alkohola).
Kje bi dirkal v Škocjanu pa raje ne pomislim - sploh pijan.
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Ne Apr 09, 2006 12:04 am

zelo lep piknik plac je tudi pivka jama :wink:

GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a GorazdO » Ne Apr 09, 2006 2:53 pm

DiscoV8 napisal/-a:V Škocjanu je ena lovska koča. Pobrskaj za lovskim društvom, pa boš dobil informacije. Je pa za 30-50 trupel (odvisno od stopnje alkohola).
Kje bi dirkal v Škocjanu pa raje ne pomislim - sploh pijan.


Hitrosti bi itak "umirili" s koli in pingpong žogicami... "dirka" bi bla bolj na začetku sporeda... tko da ne bo sile; pol se avteki itak parkirajo in se posvetimo drugim rečem - žaru, pijači, ženskam... da ne bo izpadlo, da iščem plac za divjanje tropa podivjanih mladcev.

Hvala vsem za namige- v prihajajočem tednu se bom lotil preverjanja lokacij.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Apr 10, 2006 7:00 am

Ena taka varianta je kočevski rog. Polharski dom se oddaja in tam lahko najameš celo stavbo. Skupnih ležišč je za 40 trupel, Noret se da pa po mkadamskih cestah kr orenk, ker ni ljudi.
Pred EUR sem bil SIT!

GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a GorazdO » Po Apr 10, 2006 1:29 pm

Igor - mal me moti tisto "po cestah"... ne bi rad, da se komu kaj zgodi; in na odprtem prostoru (travniku) so možnosti za varno "dirkanje" veliko večje. Pomoje.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Apr 10, 2006 2:02 pm

GorazdO napisal/-a:Igor - mal me moti tisto "po cestah"... ne bi rad, da se komu kaj zgodi; in na odprtem prostoru (travniku) so možnosti za varno "dirkanje" veliko večje. Pomoje.


Travnikov pa sredi kočevkega roga ni dosti - Če pa že je kak, pa ne bodo lastniki pustili norenja po njem.
Pred EUR sem bil SIT!

GorazdO
Prispevkov: 59
Pridružen: So Jun 25, 2005 10:27 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a GorazdO » Sr Dec 20, 2006 12:48 am

Še rezime... malo pozno;

končali smo v Dolu ob Kolpi; 2 brunarci (vsaka po 4 ležišča + jogiji), elektrika, Kolpa 4m stran, 2kanuja... stalo nas je 21000 sit za cel vikend (petek - nedelja); bilo je prijetno. Tokrat brez voženj (razen "panoramske" ob Kolpi)-

Hvala vsem za trud in pomoč. Informacije bodo zagotovo uporabljene v prihodnosti.

lp G.


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov