SNEg

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Zrimc janez
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Nov 16, 2005 6:54 pm
Kraj: kr nek

OdgovorNapisal/-a Zrimc janez » So Dec 31, 2005 10:02 am

Jaz sem takoj za :D se pravi čakamo samo še obilnejše padavine :moli:
Jaz pa ko bom imel čas poiščem še neprevoženo in nespluženo cesto proti Mokrcu!
da bo krožna da ni potrebno obračat če preboj ne uspe :twisted:



LP janez

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » Ne Jan 01, 2006 11:40 am

KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » Ne Jan 01, 2006 4:32 pm

Hojla, vse skupaj je potrebno vedno vzeti za hec! Še dobro, da se je Aljažu /alias Range Roverju na našem Forumu/ ljubilo pisati - takšnih je danes malo. In vsake oči imajo svojega malarja! Se vidimo na Livadi!

LP
Igor
KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Po Jan 02, 2006 12:08 am

Pozdrav defender 110, zrimc jamez, cyrus, kleno !!!

Jaz sem spravil zadevo v pisno obliko(prvi del) jo predal uredniku, ki jo je pa malo predelal. Urednik je dodal domorodce in stavek z "težkimi domačini". Z moje piščeve strani je zavajajoče zgolj domordoci in težki domačin, kar pa jaz nisem napisal;). :) Upam, da angleški humor urdnika ne bo pustil slabega okusa na lep večer.

Janezu hvala za pivo, svoje piksne smo pospravili -> odpeljali v dolino. ;)
Fantje so bili zelo uredu, hitro smo se "poštekali". Zaradi mene lahko še kdaj ponovimo ;). Bilo je zelo zanimivo.

@Kleno: Pa so se skrbi verjetno hitro razblinile?!

brez zamere

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Po Jan 02, 2006 12:24 pm

Spoštovana Defender 110 (Igor) in Range Rover (Aljaz)ugotavljam, da smo ocitno na razlicnih valovnih dolzinah. Publiciteta, ki si jo ustvarjate s potopisi in opisi vragolij, mi je tuja in je ne odobravam. Ampak naj ima vsak svoje veselje. Ko pa zacne posegati v zasebnost drugega, v tem primeru mojo in se dveh "domorodcev" in "prestrasencev" :grozno_prestrasen: pa me zacenja motiti. Ne berem Direkta, Lady, Nove in podobnih rumenil, morda bom nehal tudi vase potopise, ki so bili do nedavnega zelo kvalitetni. Predvsem Sveta Varska in Milana Pajka sem bral kot Karla Maya.
"Domorodci", ki to sploh nismo ( s Klenom sva se poslovila dalec od Iga), pa se je "uredniku "zdelo zabavno, imamo svoje nadimke, ce ze imena niso dovolj "fancy".
Aljaz in brat sta zelo prijetna fanta in sem se za kaksno avanturo, le potpis ali opis dogodka avtorizirajta pred objavo, da ne bo "urednik" :pomiluje_ga: dopisoval stvari, ki sploh ni dozivel.
Pot proti Skrilju pa je bila odprta za vse, le nekateri smo gor prisli, drugi pa ne :res_ne_vem: .
Vas LP iz Trnovega
Cyrus

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » Po Jan 02, 2006 1:03 pm

2 Cyrus: Tokrat sem bil samo v vlogi sistemca, ki je skup sklanfal slike in s strani " urednika" popravljen tekst in vse skupaj dal na net!! :wink: :wink: Sicer nehajmo s tem, je bv, če te pa omenjeni besedi tako motita, jih lahko popravim! Že popravljam! Popravljeno! :D :D

LP
Igor
KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

Uporabniški avatar
Zrimc janez
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Nov 16, 2005 6:54 pm
Kraj: kr nek

OdgovorNapisal/-a Zrimc janez » Po Jan 02, 2006 1:38 pm

Tudi jaz vse skupaj lepo pozdravljam ! :lol:
Kar dobro dokumentirana snežna vožnja!!
Def110
Moram pa pripisati da ni nihče imel namena koga prestrašiti :?: ko ste klepetali za mizo pa tudi stanje oz prevoznost sem že poznal ker sem obtičal v konvoju defenderjev :evil: ki so obračali in sem tudi sam moral nazaj drugače bi nadeljeval tam kjer sem popoldne obrnil a so mi povedali da se vrača dol še 5 vozil :Zato sem se odločil vrniti in poskusiti drugič :shock: Ampak ne zaradi dokazovanja vam temveč iz čistih užitkov :P


LP Janez

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » Po Jan 02, 2006 2:01 pm

To je to, Janez. Užitki, prav imaš. Ampak mi smo bili v pre-številčni zasedbi, kar je pomenilo, da bi bilo bolj malo vožnje, več pa čakanja in reševanja tudi ostalih. Sam sem to cesto že večkrat prevozil in vem, da je nekako 5 vozil maksimum. Dvomim, da bi končali do 12h, kot ste vi. Ob 11h smo bili že skoraj vsi doma pri svojih :zena_z_valjarjem:! Da bo mir!

LP
Igor

PS: Nisem "urednik"!
KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Po Jan 02, 2006 2:08 pm

No sedaj je pa koretno opisano. Saj ni tako tezko, a ne? :stisk_roke:
Upam, da se se kdaj srecamo na kaksni "delovni akciji" v ekipah po 4 avtomobile, saj je dovolj nezvozenih cest okoli Ljubljane.
Lp Cyrus

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Po Jan 02, 2006 2:13 pm

@defender 110: oprosti za "urednik"!

Uporabniški avatar
Zrimc janez
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Nov 16, 2005 6:54 pm
Kraj: kr nek

OdgovorNapisal/-a Zrimc janez » Po Jan 02, 2006 9:06 pm

Lepo da ste prišli skupaj :P

Naslednjiš pa probamo skupaj :welcome:
Samo sporočite gdaj da ne bom spet zadnji v koloni :moli:


LP janez :ah_seveda: (DOMORODEC) lepše DOMAČIN :moli:

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » To Jan 03, 2006 10:18 pm

Kje pa lopata približno je - glede na piksno piva? Naprej, nazaj?
LP
Igor
KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Sr Jan 04, 2006 12:06 am

Defender 110 napisal/-a:Kje pa lopata približno je - glede na piksno piva? Naprej, nazaj?
LP
Igor


Naprej do tam je nismo potrebovali :twisted: .

Na zadnji tretjini se nahaja lopata, točneje na levi strani ceste, če se pelješ proti škriljam.

lp

catrover

OdgovorNapisal/-a catrover » Sr Jan 04, 2006 2:17 pm

kot delni avtor in odgovoren za uporabo besede "domorodec" se opravičujem vsem prizadetim. Niti slučajno ni bilo mišljeno slabšalno, ampak to je izraz ki ga občasno uporabljamo ko hočemo opisati lokalne 4x4 junake z katerimi se srečujemo na eventih. Prepričan sem da ti uporabljajo za nas pritepence iz Ljubljane (vsaj večina nas je od tu) tudi kakšne sočne izraze pa se res ne razburjamo zaradi tega.

Sori še enkrat, se vidimo na kakšni akciji


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 77 gostov