Slovenija Offroad 2015

O offroad srečanjih in dogodkih
TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » Ne Mar 15, 2015 4:41 pm

vsa čast organizatorju , ampak hard krog je bil pa čisto zgrešen ....preveč zastojea

a in premal atraktivn za ljudi...............
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » Ne Mar 15, 2015 10:44 pm

Hard je biu za penzjoniste :roll:
foter mesar ,mati pek kaj pride vun ??
vun pridem jas :) :)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 16, 2015 10:46 am

miran napisal/-a:Boltez 2015 je mimo - še nobenih mnenj?


Če v temah v rubriki Srečanja ni odziva, mnjenj, slik, filmov in podobnega pomeni samo dvoje: ali nihče ni bil na eventu ali pa je bilo nekaj hudo narobe. Ker je bilo udeležencev in folka v gramoznici vse polno potem ostane samo tisto drugo.....
Bi bilo zelo lepo, da bi se organizator oglasil, in pojasnil nekatere stvari, ne pa, da krožijo rekla kazala zgodbice.
Tudi kakšno opravičilo udeležencem "harda" bi bilo na mestu. Je bilo sicer izrečeno že na samem eventu, vendar ga je slišalo bolj malo ljudi, saj je večina kaj hitro pobrala šila in kopita ter z dolgim nosom odšla domov.
"hard" ki je zgledal, kot vrsta čakajočih na trajekt je bil razočaranje za gledalce, za udeležence pa naravnost žalitev, pljunek direkt v faco.
Če navedbe o razlogih za to držijo, potem je treba organizatorja razumeti, ni kaj. Vendar bi bilo v tem primeru bilo bolje krožno odpovedati, kot pljuvati v lastno skledo, ter mučiti gledalce, še bolj pa posadke in vozila.
Ne vem, mogoče je komu od tekmovalcev bilo celo fajn. Bomo videli naslednje leto, po številu udeležencev.
Lahko, da sem jaz narobe videl.......ali pa da je danes drugače, kot nekoč in zdaj po novem tekmovalce in gledalce čakanje na trejekt razveseljuje.
Sicer bi bilo najbolje biti modro tiho, kot drugi, vendar ne morem iz svoje kože. Sorry....



miran napisal/-a:
Pa še en nasvet vsem voznikom novejših (kvazi) terencev: če avto nikakor noče potegniti v šodrast klanec in navkljub tiščanju gasa izgublja obrate: pritisnite tisti gumbek na armaturi, na katerem je narisan avto na poledici. Jaz ga nisem :oops: in me je moral šele Vesoljček spomniti na to. Hvala! :oops: :oops: :oops:
Miran


Si bil še največja atrakcija dogodka :wink:
S temi novodobnimi elektronskimi pomagali je pa tako: za cestno rabo še kaj prav pride, na terenu pa je treba nekaj le teh dati na OFF in vozniške sposobnosti na ON.

Hud voz, kapo dol. Je bilo prav mučno gledati kako ga mrcvariš z vklopljenim ASS.

LC 90TD
Prispevkov: 416
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » Po Mar 16, 2015 4:49 pm

cero napisal/-a:Hard je biu za penzjoniste :roll:


Res je bil razmeroma enostaven, sem ga po končanem dogodku prevozil z mojo land cruiserco 120 brez problemov, z izjemo tistega grabna ob cesti, kjer so imeli praktično vsi probleme na tekmi.

lp,

Jure

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Mar 16, 2015 6:09 pm

Še nekaj slik:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Mar 16, 2015 6:12 pm

Pa še nekaj:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

jovan
Prispevkov: 181
Pridružen: Ne Okt 21, 2012 11:57 pm
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a jovan » Po Mar 16, 2015 7:11 pm

AŁIEN napisal/-a:
miran napisal/-a:Boltez 2015 je mimo - še nobenih mnenj?


Če v temah v rubriki Srečanja ni odziva, mnjenj, slik, filmov in podobnega pomeni samo dvoje: ali nihče ni bil na eventu ali pa je bilo nekaj hudo narobe. Ker je bilo udeležencev in folka v gramoznici vse polno potem ostane samo tisto drugo.....
Bi bilo zelo lepo, da bi se organizator oglasil, in pojasnil nekatere stvari, ne pa, da krožijo rekla kazala zgodbice.
Tudi kakšno opravičilo udeležencem "harda" bi bilo na mestu. Je bilo sicer izrečeno že na samem eventu, vendar ga je slišalo bolj malo ljudi, saj je večina kaj hitro pobrala šila in kopita ter z dolgim nosom odšla domov.
"hard" ki je zgledal, kot vrsta čakajočih na trajekt je bil razočaranje za gledalce, za udeležence pa naravnost žalitev, pljunek direkt v faco.
Če navedbe o razlogih za to držijo, potem je treba organizatorja razumeti, ni kaj. Vendar bi bilo v tem primeru bilo bolje krožno odpovedati, kot pljuvati v lastno skledo, ter mučiti gledalce, še bolj pa posadke in vozila.
Ne vem, mogoče je komu od tekmovalcev bilo celo fajn. Bomo videli naslednje leto, po številu udeležencev.
Lahko, da sem jaz narobe videl.......ali pa da je danes drugače, kot nekoč in zdaj po novem tekmovalce in gledalce čakanje na trejekt razveseljuje.
Sicer bi bilo najbolje biti modro tiho, kot drugi, vendar ne morem iz svoje kože. Sorry....



tak kot si rekel ALIEN glede na to kak je letos potekal HARD sem bil letos tam za drugo leto pa bom dobro premislil če pridem in mislim da nisem edini :evil: lanski hard je bil zakon in sem pričakoval da bo letošnji še boljši ne pa da sem vleko avto iz Maribora pa sem se na koncu pol ure vozil pol ure pa čakal v koloni na to pa so se še drugi sotekmovalci zanalašč zaletavali kar je bilo na začetku lepo povedano da bo namerno zaletavanje kaznovano z izključitvijo pol pa nič od tega :shock: glede na to kak so šteli kroge sploh nebom komentiral.... Lp

edit (Navigator): urejeni citati

Iztok-SAM
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jan 10, 2005 9:38 am

Hard

OdgovorNapisal/-a Iztok-SAM » Po Mar 16, 2015 11:55 pm

Pozdravljeni,
vsem željam je pri organizaciji prireditve vedno težko ugoditi, a se strinjam da takšna oblika hard tekmovanja ni zanimiva niti za tekmovalce, niti za gledalce. Edina primerna oseba za komentarje o postavitvi prog je Janez Marolt, a dejstvo je, da nam teren letos ni omogočal ustrezne postavitve prog, da nam lastnik gramoznice za namen tekmovanja ni dovolil uporabe dela blatnega terena ob cesti in da smo s pripravo hard proge lahko začeli šele v petek ob 15h, ko je gramoznica zaključila z rednim obratovanjem. Tekmovanje bi seveda lahko odpovedali, a smo se z najboljšimi željami odločili drugače. Izkazalo se je, da tako kratka proga s toliko tekmovalci za krožno traso ni primerna, čeprav je pretekla leta kazalo drugače in napake v bodoče prav gotovo ne bomo ponavljali. Tekmovalci pa se boste odločili, če boste naslednje leto v Naklo kljub temu prišli in nam ob mnogih dobrih straneh prireditve oprostili tudi kakšno napako.
Iztok

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Mar 17, 2015 8:24 am

Še te slikice v dokaz, da se je tudi pri turistih kaj dogajalo
Slika
Slika
Slika
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Mar 17, 2015 10:28 am

Evo moj komentar na hard progo.

Kot sem tekmovalcem že povedal pred štartom (vsaj tistim ki so poslušali)
smo imeli progo trasirano podobno kot lani, žal pa lastnik gramoznice ni dovolil uporabe dela kjer je potekal hard lansko leto.
V petek zvečer smo morali traso spremenit in iz tega kar smo lahko smo pač potegnili kar se je najboljše dalo.

Glede štetja krogov pa je bilo isto kot lansko in predlansko leto.
Bomo pa razmislili glede harda za prihodnje leto. Če bo gramoznica taka kot letos ga pač ne bo, ali pa bo omejeno število tekmovalcev.

Tudi na hitrostni je bil en del malo bolj zahteven, pa mi ga je bagerist brez moje vednosti v petek popoldan splaniral, kot da bi delal pripravo za asfalt.

Žal pač ni vse odvisno samo od organizatorjev ampak tudi od varnostnih inženirjev. In vsako leto smo bolj omejeni.

Glede na odziv forumašev bi blo mogoče dobro razmisliti ali se še sploh splača trudit z vsem skupaj.
lep dan vsem

Janez Marolt
Slika

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Mar 17, 2015 10:44 am

marolt 4x4 napisal/-a:....
Glede na odziv forumašev bi blo mogoče dobro razmisliti ali se še sploh splača trudit z vsem skupaj
.....


Janez, mi forumaši smo samo ena že malo načeta češnjica na tortici te daleč najboljše tovrstne prireditve v Sloveniji. Drugih tako ni :(
Organizatorji ste vložili ogromno truda in privabili mnogo obiskovalcev, od nonic in nonotov do dojenčkov v vozičkih. In to na dan, ko je bila v bližini smučarska tekma za svetovni pokal!!
Zato so naša mnenja za vzeti v obzir in nič drugega.

Pa še malo tržnega razmišljanja: a peskokopu kaj za to plačete ali vam (nam) ta plac zastonj odstopijo?

Tu na Obali bi rekli: mai molat! Ne obupat!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Hard

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Mar 17, 2015 12:13 pm

Iztok-SAM napisal/-a:Pozdravljeni,
vsem željam je pri organizaciji prireditve vedno težko ugoditi, a se strinjam da takšna oblika hard tekmovanja ni zanimiva niti za tekmovalce, niti za gledalce. Edina primerna oseba za komentarje o postavitvi prog je Janez Marolt, a dejstvo je, da nam teren letos ni omogočal ustrezne postavitve prog, da nam lastnik gramoznice za namen tekmovanja ni dovolil uporabe dela blatnega terena ob cesti in da smo s pripravo hard proge lahko začeli šele v petek ob 15h, ko je gramoznica zaključila z rednim obratovanjem. Tekmovanje bi seveda lahko odpovedali, a smo se z najboljšimi željami odločili drugače. Izkazalo se je, da tako kratka proga s toliko tekmovalci za krožno traso ni primerna, čeprav je pretekla leta kazalo drugače in napake v bodoče prav gotovo ne bomo ponavljali. Tekmovalci pa se boste odločili, če boste naslednje leto v Naklo kljub temu prišli in nam ob mnogih dobrih straneh prireditve oprostili tudi kakšno napako.
Iztok


Pošteno :aplavz:
Vem, da si človek, ki nekaj da nase in boš poskrbel, da se ne bo ponavljalo.

Da se razumemo, sama prireditev v celoti je še vedno špica.
Treba je vedeti in razumeti, da to ni majhen zalogaj, da je ogromno dela s tem in da navsezadnje ogromno tudi stane.
Vendar je treba razumeti tudi udeležence. Treba je imeti avto, vlečno vozilo, prikolico, en kup je stroškov in navsezadnje si je treba še čas vzeti. Kot je @jovan omenil, nekateri vlečejo kuzlo po 200 in več km daleč.
Jasno je da se sama tekma in trasa dela na omejenem prostoru in "na glavo" tik pred zdajci. Zato tudi ni nobene jeze, je bilo pa neizmerno razočaranje. Vedno se bo našel kdo ki ni zadovoljen, enemu predolgo, drugemu prekratko, enemu prelahko drugemu prezahtevno.........tu ni pomoči, vedno je bilo tako in vedno bo. A prvič v življenju sem doživel, da so bili čisto vsi udeleženci razočarani, od prvega do zadnjega.

Se bo treba znajti, improvizirati, spremeniti koncept........karkoli. Tako je bilo pa kot bi spustil 100 hokejistov na led, zaprl bando in jim rekel: na zadaj pa igrajte hokej. Enostavno ne gre.

Evo en predlog, kaj preveč v pomoč ni lahko pa marsikomu prihrani stroške in slabo voljo.
Dajte na spletni strani, magari večer pred srečanjem objavit naslednje:
Dolžino steze, sliko z narisano traso, in po možnosti še po kakšnem sistemu se vozi.
Potem vsak laahko še v soboto zjutraj pogleda in se odloči ali bo pripel kuzlo in šel na giro ali pa bo nabasal ženo in otroke v avto in šel samo pogledat. Marsikomu bo v pomoč.

In še glede same tekme. Če je proga kratka ali udeležencev preveč jih pač razdelite v dve skupini, vsaka vozi pol sicer predvidenega časa in nakoncu še finale recimo top 5 kakih 15 minut za zmago. Ali pa se pač spelje tekma na kakšen drug način. Možnosti je veliko.

In še enkrat: za nešportno vedenje na tekmi mora biti ničelna toleranca! Čim se bo popustilo za milimeter bo kaos, zamere, kreg, slaba volja........da nevarnosti niti ne omenjam. To so mašine, ki lahko v sekundi zmeljejo in pomendrajo vse pred sabo.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Mar 17, 2015 12:18 pm

miran napisal/-a:Zato so naša mnenja za vzeti v obzir in nič drugega.


Tako je!
Brez nasprotij in izmenjave mnenj ni niti napredka.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Mar 17, 2015 12:22 pm

marolt 4x4 napisal/-a:
Glede na odziv forumašev bi blo mogoče dobro razmisliti ali se še sploh splača trudit z vsem skupaj.
lep dan vsem



Da si nauš kej naredo :z_kijem_v_roki:
Da ti niti na pamet ne pade kaj takega :evil:

Glede samega odziva........mnogo hujša je tišina.

Lep dan tudi tebi.......... :wink:

Uporabniški avatar
janisk
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr Mar 07, 2012 12:16 am

OdgovorNapisal/-a janisk » To Mar 17, 2015 1:06 pm

S tamalim sva bila na hitrostni in sva se na sploh cel dan imela super... Glede na to, da pri nas res ni veliko takšnih dogodkov, ni variante, da zadeva odpade :-)

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Mar 17, 2015 1:18 pm

AŁIEN napisal/-a:
marolt 4x4 napisal/-a:
Glede na odziv forumašev bi blo mogoče dobro razmisliti ali se še sploh splača trudit z vsem skupaj.
lep dan vsem



Da si nauš kej naredo :z_kijem_v_roki:
Da ti niti na pamet ne pade kaj takega :evil:

Glede samega odziva........mnogo hujša je tišina.

Lep dan tudi tebi.......... :wink:


Alien
nism vedu da si ratu taka p....a
včasih si dal vsaj za kokakolo pa pol zajebavu zdej pa že brez :twisted:
Slika

Uporabniški avatar
frenk
Prispevkov: 74
Pridružen: So Jan 09, 2010 11:03 pm
Kraj: Škofljica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frenk » To Mar 17, 2015 1:38 pm

Mene je bolj čudila tišina te teme pred samim dogodkom. Sem se spraševal, zakaj nihče nič ne komentira ali sprašuje. Človek bi pričakoval pred takim dogodkom ogromno debate okoli prijav, opreme vozil, zanimanja za težavnost proge in nasploh debate v okviru dogodka.

Prečitajte komentarje pred datumom dogodka!
Nihče nič ne priporoča, svetuje, pomaga ali bodri zagnanost organizatorjev.
Kot bi se vsi v tremi tiho in vzvišeno pripravljali na morebitno zmago.
Tipična slovenska zavidljivost, zajedljivost, patriotizem in negativa... Na koncu vsi vse vedo in so pravi heroji. Kdo bi pričakoval toliko modrosti po samem dejanju ;)

Po toči zvoniti je prepozno. Iz vsake zgodbe se je treba kaj naučiti, da bi bila naslednja lahko boljša.

Torej metlo v roke, preluftat betice in se skoncentrirat na naslednjo tekmo... pa poskušajte jo soustvarjati.

fassy8
Prispevkov: 80
Pridružen: Sr Jan 14, 2009 1:53 pm
Kraj: trebnje

OdgovorNapisal/-a fassy8 » To Mar 17, 2015 2:44 pm

Pozdravljeni!

Moje mnenje (kot obiskovalec ).

Vsak, ki je ze gdaj sodeloval pri organizaciji podobnih srečanj, dobro ve koliko dobre volje in energije je potrebno vložiti v en tak projekt. Tudi že med samo hard vožnjo je bilo slišati nekaj bistrih komentatorjev, ki se sem ter tja zapeljejo čez malo večjo blatno lužo in jim celo uspe umazati gumo skoraj do feltne, nekaj metrov naprej pa še zaorjejo sosedov travnik in je njihov ego zadovoljen :lol: :lol: Vsi vemo kako je dan danes s papirologijo, dovoljenji,....nima smisla pisat spisa.... :aplavz: kapo dol organizatorjem in vsem, ki so kakor koli pomagali pri organizaciji dogodka. Bila je lepa sončna sobota, idealna za izlet in ogled tekme, če pa še pade pleskavica+2 pivi je pa itak že tak vseeno. Pomembno je druženje, zabava, če se pa lahko zapelješ še krog ali 2 pa toliko boljše.

jovan
Prispevkov: 181
Pridružen: Ne Okt 21, 2012 11:57 pm
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a jovan » To Mar 17, 2015 7:11 pm

jovan napisal/-a:vremenska slika se bo do takrat še spremenila :D hard bo podoben kot lani??


FRENK jaz sem pred samim dogodkom vprašal za hard pa ni bilo nobenega odgovora....
Vem da je dosti dela z organizacijo itd ampak naj bo sledeče za drugo leto da objavite kak bo potekal hard ali pa da se javimo keri mislimo prit da boste imeli prebližno število.letos bi bilo res najbolje da bi vozili v dveh skupinah.po mojem mnenju bi na hradu mogli za vsak krog štemplat listek in bi ga na koncu tekmovalec odal.enak postopek je na ostalih hard preizkušnajh.saj dirka ni bila tako slaba da nebi mogla bit slabša :D glede na prejšna leta sem pričakovaj več verjamem pa da vam po to šola za drugo leto in boste izpeljali tako da kapo dol :lol: Lp

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

OdgovorNapisal/-a rx » To Mar 17, 2015 8:02 pm

Jaz sem posnel samo video v katerem je tekmovala Lada in pa en ATV skok. :) Bom naložil jutri skupaj z updejtom svojega projekta.

Pa tudi jaz bi dodal eno samo kritiko organizatorju. Samo union? :D

Vse ostalo je bilo super, zame in za ogromno mojih prijateljev je bil kvalitetno izkoriščen dan.

Keep up the good work.

LP

general lee
Prispevkov: 103
Pridružen: Po Dec 17, 2012 10:04 am
Kraj: istra

OdgovorNapisal/-a general lee » To Mar 17, 2015 9:58 pm

da se nebo samo kritiziralo rajši kakšne slike pa posnetke hitrostne naložte gor ker na youtubu in fb je use bol švoh :lol:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Mar 18, 2015 6:45 am

marolt 4x4 napisal/-a:
Alien
nism vedu da si ratu taka p....a


Bemusunac, prav res :evil: najhuje je pa to, da sem tak ratu po celem telesu :oops:


marolt 4x4 napisal/-a:

včasih si dal vsaj za kokakolo pa pol zajebavu zdej pa že brez :twisted:


Tudi to imaš prav :oops: Zadnjič sem dal za kokakolo leta 2007, Picerija Grad Ozeljan, tekma 4x4 Lijak.
To moram čimprej popravit, če ne zaradi drugega, pa zaradi terenca, ki si mi ga prodal pred šestimi leti..........še danes dela BP in brez ene same okvare.
Če ne prej, pa na Boltez challenge 2016 :nazdravljamo:

PS
Če mi zrihtaš še kakšen tak avto, sem celo pripravljen zamižat na eno oko če bo HARD ratu "hard".
Mater, res sem ratu p...a, včasih tega ne bi nikoli naredil za noben gnar :oops: :oops:

Uporabniški avatar
Renče
Prispevkov: 52
Pridružen: Sr Dec 10, 2008 10:40 pm
Kraj: Renče

OdgovorNapisal/-a Renče » Sr Mar 18, 2015 10:48 am

Nekaj o dirku tudi na naši spletni strani http://www.extremeteam.si

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

video Naklo 2015 by Svetelč

OdgovorNapisal/-a svetelch » Če Mar 19, 2015 8:54 am

55 min videa je že na ogled
To je skoraj cela ura dirke. Lepo se vidi kdo je največ/najbolj "oviral" dirko.
Janez,..... jaz drugo leto pridem spet. :moli:
Če bo pa tudi kdo drug od najglasnejših kakšno dirko organiziral, pa seveda tudi pridem, samo da izvem pravi čas kje in kdaj.

SvetelčHD.si

Slika

Uporabniški avatar
navigator
Prispevkov: 412
Pridružen: Pe Feb 27, 2004 9:30 am
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a navigator » Pe Mar 20, 2015 7:43 am

Še moje mnenje ...

Mi pridemo na srečanje predvsem zaradi druženja. Korektno se mi zdi, da plačam štartnino in s tem podprem trud organizatorjev, kljub temu, da ne tekmujemo za DP oz. naploh in se po progi zapeljemo bolj simbolično (čeprav podmladek zadaj protestira, da bi morali to opraviti bolj resno, oz. hitreje).

Zame je to skoraj edini offroad dogodek v SLO na katerega gremo, predvsem zato, ker je dobro organiziran in da vsaj enkrat letno srečam kolege iz OR scene.

Organizacija je bila, kar se mene tiče, brezhibna. Mi smo se imeli fajn.

Harda ne bom komentiral. Videlo se je, da je nekaj narobe, a glede na to da poznam oba organizatorja, sem vedel, da je bila to žal posledica nekega kompromisa, ki ga je bilo treba sprejeti tik pred zdajci.


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov