Trening 4x4xFAR; vzeto iz foruma KLRS

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

Trening 4x4xFAR; vzeto iz foruma KLRS

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Dec 19, 2003 7:57 pm

Objavljeno: Tor Dec 16, 2003 6:45 pm Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------


Klub organizira v soboto, 27.12. prednovoletni TRENING 4X4XFAR, ki bo na motokros progi Lavrica od 10.00 dalje. Proga bo odprta samo za člane kluba in kandidate za članstvo. Za bolj prijetno druženje prinesite s sabo sestavine za kuhano vino ali pa kaj podobnega.
Kandidati bodo lahko pod budnim očesom kolegov iz KLRS spoznali svoje vozilo in njegove posebnosti pri terenski vožnji. Proga je zelo primerna za treniranje posameznih situacij v katerih se lahko nepričakovano znajdete med svojimi izleti, pa takrat ne bo možnosti za ponavljanje ali umik.

Vabljeni tudi vsi simpatizerji Foruma KLRS pa četudi še brez Land Roverjev - kolegi vas bomo radi vzeli v avto na več krogov, tako da dobite še dodatno spodbudo za odločitev za Land Roverja.
_________________
3LANDER
"ABOVE IT ALL"


Pa še moje podvprašanje:

Objavljeno: Pet Dec 19, 2003 7:55 pm Naslov sporočila:

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdravljeni,

zanima me, če se smemo tudi mi ostali ljubitelji lomljenja diferencialov in blata udeležiti treninga vsaj kot gledalci?

LP Bizzy

p.s. Nikoli človek ne ve, kaj bo njegov naslednji avto....
_________________
A Land Rover doesn't leak oil, it marks its territory!
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Pe Dec 19, 2003 8:46 pm

Bizzy,

na zadnjem treningu KLRS na Lavrici sem bil osebno povabljen naj pridem s svojo Nivo na naslednji njihov trening, vendar zgleda povabilo ne velja več, saj so se kriteriji za druženje v "visoki" družbi spremenili in ne trpijo več prisotnosti umazanih "njivarjev".
Tudi prav. Konec koncev se lahko še vedno enako učinkovito naučim "učinkovite" vožnje z LR kasete udobno doma iz naslonjača. :wink:

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Dec 19, 2003 10:58 pm

Pa še s pršutom, škampi, tartufi in školjkami se ti ni treba basat če si doma. Ampak poješ eno kranjsko rukneš en pir in pogledaš videokaseto.
LP Ludwig
P.S.
Še namig:
Ob gledanju videokasete ti lahko postane slabo :P
God shave the queen...

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » So Dec 20, 2003 9:21 am

VIGADU,
kriteriji se niso spremenili, saj so bizzija že povabili zravn,

zate pa so verjetno mislili, da še nimaš avta :lol: , ker še nisi pokazal slikce kako zgleda tvoja jeep lada brez klocnov.

Bi človek pomislil da sta si s svetelčem kej v sorodu, glede les :mrgreen: a

A si dobil šunko, včeaj sm jo pol ure tlaču v CD Rom, pa nikakor ni hotelo poslat, mi je skos pisalo da ne more brati z nosilca
Slika

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Dec 20, 2003 9:53 am

Marolt,

lepo piše:

- samo za člane kluba
- kandidate za članstvo
- simpatizerji Foruma KLRS

Ti, Bizzy in Ludwig verjetno spadate pod kategorijo "kandidati za članstvo", če že ne pod tisto zadnjo "simpatizerji Foruma KLRS", vsaj tebe stalno videvam z LR kapo na glavi. Jaz lahko pridem tja samo kot hard offroader, kar zna "učinkovito" vožnjo narediti nezanimivo. Saj pravim - prinesite mi kaseto. :roll:

Kar se pa sorodstva s Svetelčem tiče, je pa velika razlika med "avto na lesu" in "les v avtu" ali celo "avto iz lesa". :wink:

Ne, šunke nisem dobil, verjetno je nekompatibilna z cd romom.

Gost

Lavrica

OdgovorNapisal/-a Gost » Ne Dec 28, 2003 10:13 am

Kljub najstrožjim varnostnim ukrepom, ter tajnosti glede časa in kraja novoletnega treninga KLRS, se je včeraj nekomu z JEEP kapco( ni bil Marolt) uspelo prebiti na njihovo čago. Ker je imel zelo blaten avto sem uspel razbrati le sliko balona na vratih. Tako je popestril sicer skromno udeležbo 18- beri osemnajst vozil LR, ki so uživali v lepem snežnem poligonu ob dodatku kuhanega vina.
:wink: PAPA RACO

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » Ne Jan 04, 2004 9:33 am

Tako je napisala v LR forum novinka iz treninga 4*4 FAR :

Ja , Marjan
res smo se imeli fino.
Zaključek odbijača je ponovno nameščen , avto je bil še isti dan tudi opran. Upam, da so se naši novinci tudi zabavali.
Hvala Franciju in Janji za kuhano vino in vsem drugim za prijetno družbo.
Sem bila pa zelo presenečena nad tem kaj Yota dela, norišnica...
LP


Kot Yota zastopim Toyoto in tukaj tudi tiči odgovor, zakaj se ne povabi ostala terenska vozila - če ni boljših od tebe si jasno najboljši.
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !
Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Ne Jan 04, 2004 11:21 am

..... na otoku slepih je enooki kralj.....
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Ne Jan 04, 2004 11:29 am

Bravo bizzy :P :P :P
God shave the queen...


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov