Gradiška 2011

O offroad srečanjih in dogodkih
pajo
Prispevkov: 367
Pridružen: Če Maj 05, 2005 4:43 pm
Kraj: cerknica

OdgovorNapisal/-a pajo » To Dec 13, 2011 6:45 pm

alesnl nehaj se opravičevat in nekaj razlagat!!! Bilo je super, in vem kaj pomeni organizacija take prireditve. Tudi če si extremist v off roadu ne moreš ostati ravnodušen ob tolikšnem številu vozil. Takle zbor je super druženje ljubiteljev 4x4 vozil. Lahko se nagledaš avtov, lepih sopotnic, če te prime se v strugi soče zaganjaš v breg do onemoglosti in skačeš čez nasipe.
Tisti, ki bi radi malo bolj v živo vozili morajo priti dan prej, da štartajo med prvimi, mi ostali, ki nam čas ni delal preglavic pa smo bili lepo nasmejani in spili kak pirček al pa dva pa se malo ustavljali in pofotkali, kakšno rekli z nemci in našimi,ki jih do sedaj še nismo poznali tako da je čas minil kot bi mignil in smo že prižgali dalinke na strhi da smo znali do cilja!!!
Vsa čast organizaciji, postrežba vrhunska, fantje na točkah super prijazni,...
V glavnem mi pridemo še in sigurno s kakšnim vozilom več!!!
Čestitke še v brda upam da so naši trije avti pomagali do pokala (se priporočamo tudi drugo leto). pa upam da ste vsi živi in zdravi saj so nekateri že zjutraj zgledali precej :nazdravljamo:
Zdaj naj pa čimprej zamete, da se še mi notranjci mal navozimo po javornikih!!!!
urban svet

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Dec 13, 2011 8:12 pm

Že v imenu zbora je 27. srečanje in ne tekma v hardu. In to je logično, saj pri taki udeležbi bi se še sedaj tam doli vitlali. Če si kadar koli organiziral kaj manjšega veš kako je težko in kaj vse potegne za sabo. Nekaj tako velikega pa ..., samo kapo dol. Alesni, sedaj ko naštevaš, kaj vse je bilo za jest izgleda da smo dosti spustili mimo :( ma lačni inžejni pa vseeno nismo bili. :D
Škoda je le, da smo pri € malo kratki, drugače bi prišli zagotovo v večjem številu in z več vozili.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Dec 13, 2011 9:02 pm

:D sem samo majhen del tezav opisal. Moram rec da nas precednik je res super in natancen. S svojim delovanjem vsi klubi v furlaniji in se posebno tisti ki so na goriskem in na videmskem imajo olajsan postopek za dobit dovoljen. Moram rec da edini ki nam dajajo palico med kolesa so lovci. Veseli me prebirat pozitivne mnenja.

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Dec 13, 2011 9:11 pm


Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » To Dec 13, 2011 9:36 pm

Rogi napisal/-a:Že v imenu zbora je 27. srečanje in ne tekma v hardu. In to je logično, saj pri taki udeležbi bi se še sedaj tam doli vitlali. Če si kadar koli organiziral kaj manjšega veš kako je težko in kaj vse potegne za sabo. Nekaj tako velikega pa ..., samo kapo dol. Alesni, sedaj ko naštevaš, kaj vse je bilo za jest izgleda da smo dosti spustili mimo :( ma lačni inžejni pa vseeno nismo bili. :D
Škoda je le, da smo pri € malo kratki, drugače bi prišli zagotovo v večjem številu in z več vozili.


se strinjam
verjamem in vem da je organizacija srečanja s tako veliko vozil zelo zelo zahtevna....
tako da glede tega zelo spoštujem organizatorja.....

no mogoče se pa vidimo na hardu v gradiški, če bo jimny še pri živih :-)

še en moj posnetek
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=2714921523039

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Sr Dec 14, 2011 8:53 am

:D pri hardu pripravimo dva razreda, predelana vozila in specijalna vozila.

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Sr Dec 14, 2011 11:35 am

alesnl napisal/-a::D pri hardu pripravimo dva razreda, predelana vozila in specijalna vozila.
se bo salo kakšnega vozit tudi brez vitla?

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Sr Dec 14, 2011 1:35 pm

nazalost ne



Uporabniški avatar
Benfl
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Feb 28, 2010 12:30 pm
Kraj: Goriška

OdgovorNapisal/-a Benfl » So Dec 17, 2011 12:28 am

Pa še SLO posadke :nazdravljamo:
Slika
Slika



Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov