Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jan 12, 2012 11:43 pm

diesel Single Cab utility
diesel 3-seat TroopCarrier
diesel 6-seat TroopCarrier
diesel 11-seat TroopCarrier
diesel RV TroopCarrier (with six seats)
petrol Cab/Chassis
petrol 3-seat TroopCarrier
petrol 6-seat TroopCarrier
petrol 11-seat TroopCarrier

Tole se še prodaja od LC78 v avstraliji, cene so pa od 45.100 do 75.400 avstralskih dolarjev.

LandCruiser 78 Series has the choice of a class-leading 4.5 litre petrol engine or 4.2 litre naturally aspirated diesel engine, each with five-speed overdrive manual transmission and two-speed transfer.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jan 13, 2012 4:24 am

Nebivedu napisal/-a:Tole se še prodaja od LC78 v avstraliji,]


No, saj to je to.......v Avstraliji. Jaz sem mislil na take, ki so prisotni na naših trgih.
V Avstralijo nihče ne bo šel po Toyoto, ker se ne splača. Poleg tega pa še uvoz ni mogoč, ker ne ustreza normam.
Tako kot so amerikanci zjebal defenderja. Samuraja so pa celo prepovedali z zakonom. Tolk jim je šel v nos.
Tko da klasičnega terenca kmalu ne bo več. So še Uaz hunter in Iveco, sam tedva sta bolj eksota, Iveco je pa itak samo preoblečen defender za povrhu.
Še kdo ve za kaj takega, kar se še proizvaja, pa da ni butični izdelek brez pedigreja?

Klasičnih terencev se nobenemu ne splača delat več. Poleg tega pa, kdo pa sploh še rabi tak avto. Ene par usekancev :lol:

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Pe Jan 13, 2012 7:35 am

AŁIEN napisal/-a:
Nebivedu napisal/-a:Klasičnih terencev se nobenemu ne splača delat več. Poleg tega pa, kdo pa sploh še rabi tak avto. Ene par usekancev :lol:


Ne se sekirat, jih bomo pa doma sami delali ... hm, če premislim, jih že sedaj :roll:

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Jan 13, 2012 9:19 am

AŁIEN napisal/-a:
Nebivedu napisal/-a:Tole se še prodaja od LC78 v avstraliji,]


No, saj to je to.......v Avstraliji. Jaz sem mislil na take, ki so prisotni na naših trgih.
V Avstralijo nihče ne bo šel po Toyoto, ker se ne splača. Poleg tega pa še uvoz ni mogoč, ker ne ustreza normam.
Tako kot so amerikanci zjebal defenderja. Samuraja so pa celo prepovedali z zakonom. Tolk jim je šel v nos.
Tko da klasičnega terenca kmalu ne bo več. So še Uaz hunter in Iveco, sam tedva sta bolj eksota, Iveco je pa itak samo preoblečen defender za povrhu.
Še kdo ve za kaj takega, kar se še proizvaja, pa da ni butični izdelek brez pedigreja?

Klasičnih terencev se nobenemu ne splača delat več. Poleg tega pa, kdo pa sploh še rabi tak avto. Ene par usekancev :lol:



Svet je okrogel ... sem že enkrat nekje nekaj slišal.
Svet ni Slovenija, svet tudi ni Evropa.
Celotna Evropa predstavlja zelo majhen trg glede na globalen trg.
.... da se eni Toyoti povsem šmirgla, če svojih najrobustnejših modelov ne prodaja tukaj, ker norme presegajo enostavnost teh avtov.
Za Evropo imajo pač nekaj pomehkuženih in dražjih :!: Land Cruiserjev .... za večino preostalega sveta pa je na razpolago ta pravi klasični Land Cruiser ali pa njegova pomehkužena verzija.

Skratka ta pravi terenci se še vedno proizvajajo ... samo naša ljuba EU nam ne da da bi jih imeli tukaj. Pa v EU si jo nekateri še lahko omislijo ... v SLO pa nimaš šanse .... razen če z dajatvami saniraš pol državne malhe.

Alien, z vsem spoštovanjem do tvoje ljubezni do Samurajev .... Samurailanda pa menim, da moraš malo tudi čez "planke" pogledat, pa magari samo čez tipkovnico.
Ne moreš biti popolen Samurai expert ... če ne veš kaj "nudi" "konkurenca".
:wink:
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Jan 13, 2012 1:24 pm

Alien, na Lado Nivo si pa pozabil :zena_z_valjarjem:
"perfect from the begining"

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jan 13, 2012 3:31 pm

:ne_ne_ne: Nisem pozabil, nive ne moreš pozabit če je govora o terencih. Žal pa niva nikoli ni in ne bo klasični terenec.
O fenomenu Niva bi si moral vzet čas in napisat, kar precej dolg post da bi tudi laiki razumeli za kaj in kako.
Sicer pa o nivi in njenih terenskih zmogljivostih vse dobro. Nivaši so fajn ljudje in imam veliko prijateljev, ki vozijo nivo.
Bom se jo mogoče dotaknil v naslednjem postu, kot odgovor Mamutu. Moram si čas vzet za mal daljši odgovor zaradi boljšega razumevanja. Nikakor si ne želim da bi tema zvodenela, izgubila rdečo nit in prešla v prepucavanje čigav je daljši.

Za tiste, ki ne veste kaj je klasični terenec pa naslednje:

Klasični terenec ni zaradi znamke ali firme. To je zaradi same zasnove.
Osnova klasičnega terenca je: Šasija, reduktor in najbolj pomembna razlika od ostalih terencev, obe togi premi.
Kaj je na to osnovo poveznjeno in kakšne znamke ni toliko pomembno.
Čeprav za tiste, ki ne vedo, kockasta oblika in rezervno kolo na zadnjih vratih nista kar tako brezveze. Tudi to vpliva na terenske zmogljivosti, oziroma bolj na samo vožnjo na terenu.
Klasični terenci so: wrangler, def, toyote do serije 80 (vključno) Lahko da tudi 100 in 120, ne vem guglat se mi ne da. starejši patroli (tudi tu ne vem ali je novi GR mogoče še zraven), UAZ, iveco massif, UAZ Hunter, Puch.....no pa še kakšen. Ne pade mi zdaj na pamet....
Sam zmeraj manj jih delajo, ker se ne splača. Izdelava je draga, prodaja ne gre, ker nas je zelo malo usekancev, ki bi to kupili. Poleg tega so pa zaradi svoje zasnove slabši od novejših "terencev" ki tega nimajo in so precej cenejši. Starih je pa še velik in vsi nekaj obnavljamo, ker klasični terenec skoraj nikoli ne konča na odpadu.
Rubicon ima vse kar ti srce poželi serijsko, ne drag 36.000€ pa vendar ne gre. Mercedes to ponuja za astronomskih 100K€. Jebga pol....

Uporabniški avatar
Janko
Prispevkov: 262
Pridružen: Pe Dec 10, 2010 2:26 pm
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Janko » Pe Jan 13, 2012 3:45 pm

AŁIEN napisal/-a::ne_ne_ne: Nisem pozabil, nive ne moreš pozabit če je govora o terencih. Žal pa niva nikoli ni in ne bo klasični terenec.
O fenomenu Niva bi si moral vzet čas in napisat, kar precej dolg post da bi tudi laiki razumeli za kaj in kako.
Sicer pa o nivi in njenih terenskih zmogljivostih vse dobro. Nivaši so fajn ljudje in imam veliko prijateljev, ki vozijo nivo.
Bom se jo mogoče dotaknil v naslednjem postu, kot odgovor Mamutu. Moram si čas vzet za mal daljši odgovor zaradi boljšega razumevanja. Nikakor si ne želim da bi tema zvodenela, izgubila rdačo nit in prešla v prebucavanje čigav je daljši.


Vozim nivo pol leta in bi zeloo rad slišal o Niva fenomenu + še o kakem podatku, ker me zelo zanimajo informacije glede nje :) Sedaj ko si tako napisal ,me prav mika vedet več!

Jaz pravim da najbolši avto je pa itak samo v naših glavah. Popolnoma odvisno od okusa, potreb, prepričanj.. In je že prav tako. :) Razne kregancije na ta račun so pa itak brezvezne in izguba časa..

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jan 15, 2012 1:51 am

mamut napisal/-a:

Svet je okrogel ... sem že enkrat nekje nekaj slišal.
Svet ni Slovenija, svet tudi ni Evropa.
Celotna Evropa predstavlja zelo majhen trg glede na globalen trg.
.... da se eni Toyoti povsem šmirgla, če svojih najrobustnejših modelov ne prodaja tukaj, ker norme presegajo enostavnost teh avtov.
Za Evropo imajo pač nekaj pomehkuženih in dražjih :!: Land Cruiserjev .... za večino preostalega sveta pa je na razpolago ta pravi klasični Land Cruiser ali pa njegova pomehkužena verzija.

Skratka ta pravi terenci se še vedno proizvajajo ... samo naša ljuba EU nam ne da da bi jih imeli tukaj. Pa v EU si jo nekateri še lahko omislijo ... v SLO pa nimaš šanse .... razen če z dajatvami saniraš pol državne malhe.

:


Mamut, s tem pisanjem si mi pa nehote tako dvignil pritisk da sem misli da bom počil........in ni veliko manjkalo da bi napisal kilometerski post poln gnojnice.
Malo prej, preden sem tole prebral, sem zaradi nekih težav šel skoz zakon o homologacijah in vmes prvič (očitno sem prej spregledal) videl člen o tem da plastičnih okrasnih pokrovov na kolesih NI potrebno homologirat :shock:
Matkurjo, s čim se obremenjujejo birokrati. Dokaz več da pojma nimajo zakaj so tam kjer so razen da po plačo hodijo.
Malo po tem grem mal pojest in na TV, kot da bi me hotli provocirat, ravno takrat prispevek o prvem avtu, ki ima vgrajen facebook :shock: :shock:
Pismo, v trenutku nisem bil ne lačen ne žejen. Ja fak no....
Ajd grem pokukat na forum, če kaj dogaja..........bemumast a si mogu še ti......
Kaplja čez rob :shit_happens:
Sem mislil napisat vse kar si mislim o politikih, birokratih, ovcah za striženje, zakonu o vožnji v naravnem okolju, zakonih, rdečih kapicah in tarzanu nad samotnim breznom. :evil:
Pa nisem mogel, ker so mi se prsti preveč tresli......sem pustil stat.
No pol slišim v Dražgošah stare borce citirat Cankarja: Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!
Kratko in jedrnato. Brez kilometerskega posta polnega gnojnice.
Kmalu bo treba homologirat še senco avtomobila, medtem ko je facebook verjetno zelo dobrodošel, ker zelo vpliva na večjo varnost v prometu.

Sicer se z vsem, kar si napisal popolnoma strinjam, vendar te prosim da mi v prihodnje ne počneš tega več :wink:

mamut napisal/-a:Alien, z vsem spoštovanjem do tvoje ljubezni do Samurajev .... Samurailanda pa menim, da moraš malo tudi čez "planke" pogledat, pa magari samo čez tipkovnico.
Ne moreš biti popolen Samurai expert ... če ne veš kaj "nudi" "konkurenca".
:wink:


S tem se pa ne strinjam :ne_ne_ne: predvsem z povdarjenim tiskom.
FAIL zelo.......nikakršne ljubezni tukaj ni zaznati. No, mogoče čisto malo, ampak zdaj in ne takrat, ko sem izbiral kaj, zakaj in kako. Takrat je bila čista računica, zdrava kmečka pamet, znanje, iskušnje, logika in navsezadnje odločitev kaj bi sploh rad. Če bi bila ljubezen na prvi pogled, ne bi dve leti odlašal in preračunaval. Bom o tem kasneje. Tema se bliža koncu in bom poleg obljube, ki je zapisana na drugi strani te teme (ali tretji, ne spomnim se več) še stavek ali dva o tem zakaj je bil moj izbor ravno kinderjajček.
Kar se tiče drugega dela je pa tako: Zelo gledam čez planke, ker moram. Ne morem bit rovtar, ki še leta 2012 trdi, da ima njegova niva špere serijsko, in se mu ne da z nobenimi argumenti dokazat da je to samo zapora centralnega diferencijala. Še več, trdi da to ni nobena zapora ampak špere. Množina!!!
Za 70ko sem slišal, da jo še delajo, in da jo celo nek privatnik v Nemčiji uvaža in predeluje, da ustreza EU normam. (na pa smo spet pri sra......khmmmm....politiki....). Problem je v tem da nočem pametovat in širit informacije v stilu strici so mi povedali ali stric google ve vse.
No saj si ti že vse povedal in mi prihranil mal kože na prstih tko da ne rabim tipkat o tem.
Sicer pa itak nima veze, ker mi je ljubša 40ka.....tko da :res_ne_vem: zakaj bi me motili in zakaj bi se obremenjeval z tako obrobnimi stvarmi kot so EU norme.

Tko, zj pa dost. Sam še brkinsko vilijamovko grem degustirat, ki mi jo je danes prinesel najboljši voznik brzincev na SLO sceni......
Ju3 bom pa pogledal kakšne neumnosti sem spet klestil tukaj.
Vse, kar sem napisal je itak izmišljeno in plod moje bujne domišljije.Tako, da ne bo kdo užaljen.
Zadnje čase opažam da je folk ful živčen....vragsigavedi zakaj......eh, pa smo spet tam :evil:

andrej.d
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Jan 01, 2012 7:27 pm
Kraj: Griže

Kinderjajček

OdgovorNapisal/-a andrej.d » Ne Jan 15, 2012 12:38 pm

Ma ne . Danes sem bil z kinderjajčkom na jagi. Prav lepo me je vozil. Pretresel me je tako, da so mi padli iz glave vsi pojmi kot politika, birokracija ...

Zato je legenda.

Eto.

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Ne Jan 15, 2012 1:17 pm

AŁIEN napisal/-a:Zadnje čase opažam da je folk ful živčen....vragsigavedi zakaj......eh, pa smo spet tam :evil:

po postu sodeč si ti na forumu daleč najbolj živčna oseba :twisted:
brez zamere

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jan 15, 2012 7:09 pm

Zakaj zamera? Ti to pač tako razumeš......vse je odvisno od aspekta. Nekdo vidi napol prazen kozarec nekdo napol poln. Vsake oči imajo svojega malarja.
Meni če nekdo reče da sem bedak in razloži ter argumentira zakaj tako misli, mu ne bom zameril. Ampak bom razmislil in če ima prav mu bom celo hvaležen. Ker potem tega ne bom počel več.
Če pa mi nekdo reče da sem bedak ne zna pa tega razložiti in argumentirati, mu pa bom zameril. Ali pa če to govori okoli meni pa ne upa to povedati v oči.

Lej jaz pač nekatere stvari povem naglas in rad rečem bobu bob.
Živčen pa nisem, me pa nekatere stvari jezajo. To pa res.....
Se spomneš debate Nemčija in off road. Ti si bil name ziher jezen, vsaj malo. Vidiš jaz pa nate nisem bil, čeprav ti mogoče misliš drugače.
Me pa moti, če nekdo piše napačne informacije. Ker ti nisi vedel za kaj se gre, pač ne morem biti jezen nate. Če pa nekdo ve in kljub temu širi dezinformacije, na takega pa sem jezen.
Zato sem pa tudi potem napisal zelo obširen post tako da zdej tudi ti veš več o tem. Ti zdaj en delček tega veš brezplačno, pa še marsikdo drug, jaz sem pa to moral plačat in preiskusit na svoji koži. Viš za to je forum. Da si drug drugemu pomagamo, se učimo in širimo obzorja.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jan 15, 2012 7:26 pm

Pajk, še pojasnilo....

AŁIEN napisal/-a:[Zadnje čase opažam da je folk ful živčen....vragsigavedi zakaj......eh, pa smo spet tam :evil:


Tole je mišljeno v kontekstu posta. Tako splošno, vezano na življenje in ne na forum.
Zato piše: eh pa smo spet tam (pri politiki).
Glede tega sem pa res nervozen, ker ne vem kam vse skupaj pelje. Ne moremo računat na neko dolgoročno varnost in stabilnost. Vse bolj se spreminja v življenje od danes do jutri.

To je point, ne vem pa kako si ti napisano razumel.

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Feb 20, 2012 5:53 pm

STREET LEGAL kinderjajček iz nemčije,s HOMOLOGIRANIM calmini kitom:
Slika
Slika
doma narjena odbijača,prav tako obrobe,dodatne luči, pa še bi lahko naštevali...STREET LEGAL!!!sam oni nimajo Lovcev,pa Zajcev itd :roll:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Feb 21, 2012 12:30 am

Kakšne imajo šele v UK. Tudi SPOA ni problem.
Seveda smo pri nas bolj papeški od papeža samega. Kakšno šaro so delali za golfa GTI z različnimi dimenzijami pnevmatik, čeprav je bil v nemčiji homologiran :ah_seveda: ne morš verjamt.
Nakonc pa, ne pod težo argumentov, ampak da se te znebijo....no ja, naj bo za tokrat.
Fak....rabit&jager rules.

Ko smo že pri homolomo, je pr nas kakšen minimum pri spremembi tovornega v počitniško vozilo.
Je dovolj postlo pa mizo notri dat al je treba tekočo vodo, sekret, plin, SAT, internet, elektriko, etc.....
Ima kdo iskušnje in ali obstaja nek minimum.

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » To Mar 06, 2012 10:49 pm


Uporabniški avatar
Gašperček 413
Prispevkov: 234
Pridružen: Ne Mar 19, 2006 1:32 am
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a Gašperček 413 » Sr Mar 07, 2012 12:04 am

Če ni traktorja , se pa takole pozabavamo.........

Slika

Slika



lp tom
toyota je zakon

Uporabniški avatar
Janko
Prispevkov: 262
Pridružen: Pe Dec 10, 2010 2:26 pm
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Janko » So Mar 10, 2012 6:02 pm

AŁIEN napisal/-a::ne_ne_ne: Nisem pozabil, nive ne moreš pozabit če je govora o terencih. Žal pa niva nikoli ni in ne bo klasični terenec.
O fenomenu Niva bi si moral vzet čas in napisat, kar precej dolg post da bi tudi laiki razumeli za kaj in kako.
Sicer pa o nivi in njenih terenskih zmogljivostih vse dobro. Nivaši so fajn ljudje in imam veliko prijateljev, ki vozijo nivo.
Bom se jo mogoče dotaknil v naslednjem postu, kot odgovor Mamutu. Moram si čas vzet za mal daljši odgovor zaradi boljšega razumevanja.


Še vedno čakam razlago o Niva fenomenu! :)

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » So Mar 10, 2012 9:11 pm

Gašperček, čestitke za današnjo vožnjo!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 26, 2012 1:15 pm

Janko napisal/-a:Še vedno čakam razlago o Niva fenomenu! :)


Slab sem s časom :evil: sezona kinderjajčkov se je že začela
http://www.youtube.com/watch?v=7Gqtpfvf ... re=channel

Dejstvo pa je, da je niva fenomen med terenci. Kot je tudi dejstvo da jo tisti, ki pojma nimajo o offroadu povzdigujejo ne vem kam, kot je tudi dejstvo da jo tisti ki "mislijo", da imajo kaj pojma tlačijo v drek in gledajo zviška na nivo. Čeprav niva lahko marsikateremu stokrat dražjemu "terencu" vzame mero kadarkoli in kjerkili. No razen na cesti seveda, ampak koga to briga na off road forumu.
Niva zaradi svojih pomanjkljivosti ne more biti resen terenec, vendar pa za malo denarja veliko zmore in se da z njo početi marsikaj.
Ni jo za podcenjevat. Žal je pa niva neprimerna za predelavo in ravno zaradi tega počasi a vstrajno izginjajo z off roadov. No, saj na resnih offroadih niti ni bila nikoli prisotna, vsaj zadnjih 10 let ne....
Seveda bom s tem pisanjem spet vzdignil veliko prahu, tako med nivaši kot med tistimi, ki nive videt ne morejo (predvsem zato ker jih nive spravljajo na rob obupa, ker gre niva za 100 ojrov boljše od njihovega fensišpensi "terenca") :lol: in bi jih najraje z zakonom prepovedali.
Za kaj več pa nimam cajta......prihodnjič.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Mar 26, 2012 3:05 pm

AŁIEN napisal/-a:....
Ko smo že pri homolomo, je pr nas kakšen minimum pri spremembi tovornega v počitniško vozilo.
Je dovolj postlo pa mizo notri dat al je treba tekočo vodo, sekret, plin, SAT, internet, elektriko, etc.....
Ima kdo iskušnje in ali obstaja nek minimum.

Ja ... izkušnje imam, pa tudi minimum obstaja: mora imeti kuhinjski kot (plinska napeljava atestirana, prezračevan prostor za plinsko jeklenko..), mora imeti jedilni kot (miza, klop), sekret je lahko kemičen sredi dnevne sobe, zdi se mi, da mora biti tudi okno pri jedilnem kotu ... pa še kaj. A ti lovci in zajci le niso tako baubavasti, da se jih ne bi splačalo malo pobarati preden začneš z investicijo.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 26, 2012 3:18 pm

TNX Miran....
Sem se že pozanimal. Stvar je v tem, da jaz ne bi nevem kakšno raskošje šel delat. Bolj bi rabil zadevo za offroad, torej za vleko kinderjajčka, pa za prespat. Rad bi pa imel čim nižjo registracijo seveda.
tako da bi ubistvu naredil minimalno, kar se da oziroma mora za homologacijo iz tovornega v počitniško.

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » So Jun 02, 2012 11:36 pm

Il potere logora chi non ce l'ha


Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Avg 26, 2012 12:16 pm

Na letošnjem evropskem offroad prvenstvu je sodelovalo 149 terencev iz 17 držav.
Od tega je kot vedno skoraj pol kinderjajčkov, caa 70.
In še vedno so, že enajsto leto zapored, nerešljiva uganka za konkurenco 8)
http://www.eurotrial.ch/rangliste.php
V razredu standard je na 15 mestu slovenska ekipa s kinderjajčkom SJ413.
Samo pomoje gre za pomoto, in gre za slovaka. Saj naša offroad zveza, kot je meni znano, ni včlanjena v evropsko federacijo, ter ne moremo nastopit na evropskem prvenstvu.
Pa tudi po imenih ( Muller Ronald & Tamara Beck) ne bi rekel da gre za SLO ekipo. Vsaj meni nista znana.



Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov