Urgentno potrebujem pomoč glede pajerota l.90

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

Urgentno potrebujem pomoč glede pajerota l.90

OdgovorNapisal/-a Picpoki » So Apr 04, 2009 7:52 pm

Zadeva je sledeča:

Z pajerotom(2.5 TDI) malo bolj hitro letim po gozdni potki in kar naenkrat avta zmanjka. Preprosto je ugasnil potem ko sem spustil gas.
Motor je bil kar vroč in ker ni kazal znakov kakšne napake v samem motorju, sem počakal da se ohladi in ga poizkusil zagnati.
Kakor prvič in vse tudi po nekaj urah nikakor noče vžgati brez dodanega plina, ko enkrat vžge potem teče, če je le dodan plin. Ko enkrat plin spustiš avto umre. In to ne glede na to če še dodajaš plin.

Sam sumim pumpo, če pa je že kdo imel podobne probleme bi pa prosil za pomoč glede reševanja te zagate.

LP in hvala za pomoč

Dejan
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a trco » So Apr 04, 2009 10:49 pm

dobro preglej vakum cevke.......

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Ne Apr 05, 2009 2:21 pm

Vse dovode goriva sem pregledal prej preden sem pomislil kaj drugega.
Se mi je zdelo logično da če bi nekje vlekel zrak bi tam puščalo gorivo. Pa ni...

Na izhodu iz rezervarja so v štartu jeklene cevke. In te so pregnile in napokale in ne vem kaj še vse. Tako da so se prevarile, zamenjali smo še komplet lajtngo do filtra in zdaj gremo veselo mešat blato.

Trčo hvala za pomoč.
Ko bom utegnil se pri tebi oglasim s štromom in pirom.
Ajde
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov