KITAJSKI X5:):):) V PRODAJI V SLOVENIJI

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Drobez
Prispevkov: 97
Pridružen: Če Okt 18, 2007 3:24 pm

KITAJSKI X5:):):) V PRODAJI V SLOVENIJI

OdgovorNapisal/-a Drobez » Če Mar 20, 2008 9:53 am

Evo kaj se prodaja pri nas.

http://www.avto-azija.si/

No ja imam potem dost rajši Hunday Santa fe ali pa Sangyong Rexton!!!!!!

Mogoče sem preveč kritičen, samo po moje je to čisto sranje!!!!
:shock:

icko
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Jan 31, 2007 9:55 am
Kontakt:

Re: KITAJSKI X5:):):) V PRODAJI V SLOVENIJI

OdgovorNapisal/-a icko » Če Mar 20, 2008 11:21 am

Drobez napisal/-a:Evo kaj se prodaja pri nas.

http://www.avto-azija.si/

No ja imam potem dost rajši Hunday Santa fe ali pa Sangyong Rexton!!!!!!

Mogoče sem preveč kritičen, samo po moje je to čisto sranje!!!!
:shock:


Ko je Slovenijales v začetku 90 ih začel uvažati hyundai so govorili da je najbrž biti lesen pa si poglej danes koliko Slovencev ga ima v posesti med drugim tudi moji starši.
Avto je 96 letnik accent prevoženih ima 240 000 km, deluje brez napak ima še prvovgrajene prednje diske, prvo sklopko in original izpušno cev...
Sam pa sem posedoval (veliki frajer) trikrako zvezdo na kateri je bilo potrebno menjati šobe, common rail tlačilko manšete na gredeh diske...pa je bil avto star 3 leta z 100 000 km. Toliko o kvaliteti.

Kitajska je priložnost in ne grožnja. Verjemi, da se dobro zavedajo da evropa potrebuje dokaj kvalitetno robo in se na napakah zelo hitro učijo.
Dvomim pa, da se tako učijo tudi proizvajalci zvenečih znamk, kajti ko bo "povprečen" uporabnik ugotovil da za polovico cene dobi čisto spodobno in konkurenčno kopijo bo malo prepozno in kaj hitro bodo morali pošteno oklestiti dobičke, da se bodo spet zavihteli v sedlo.
Pa ne velja to samo za avtomobilsko industrijo. Enako je v elektroniki, potrošnem materialu in podobno.
lp


icko
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Jan 31, 2007 9:55 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a icko » Če Mar 20, 2008 11:51 am

Landvind na osnovi Frontere je seveda grešni kozel.
Vrli in seveda hudo zaskrbljeni nemci so s testiranji pohiteli, seveda niso počakali da teste opravi ncap ampak je adac ali tuv elegantno kupil (cena seveda sitnica) landvinda in pok v steno.
Me pa hudo zanima kako bi se obnesla original frontera glede na to da je avto strejše zasnove.
Drugače pa teče prav na tem forumu topic o poraznem crash testu Nissana navarre tako da...
Pa da ne bi kdo mislil da navijam za slabe produkte. Ne, nočem samo da mi kdorkoli iz denarnice vlekel € na suho brez, da bi me vsaj nažmohtal z vazelinom kar pa opažam pri večini ponudnikov "kakovostnih" blagovnih znamk.
lp

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Mar 20, 2008 11:54 am

crash test SCEOta, zaradi katerega se je tema začela.

http://www.youtube.com/watch?v=rjF-QoAiZBg

Drobez
Prispevkov: 97
Pridružen: Če Okt 18, 2007 3:24 pm

OdgovorNapisal/-a Drobez » Če Mar 20, 2008 12:29 pm

2 icko,

Lej jasno je da so Hyundaji eni izmed (če ne že naj) bolj kvalitetni avtomobili, po vseh revijah, statistikah, itd........

Tako da Hyudai je ornk znamka.

Vseeno sem pa zelo skeptičen glede Kitajskih avtov.

NO ja čist moje mnenje.

Mogoče pa bo kaj iz njih.

A ni Mamut tudi ene kitajske avte uvažu. A je kdo, katerega vidu na cesti. Jaz nisem nič zasledil o njih????

icko
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Jan 31, 2007 9:55 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a icko » Če Mar 20, 2008 12:39 pm

Drobez napisal/-a:2 icko,

Lej jasno je da so Hyundaji eni izmed (če ne že naj) bolj kvalitetni avtomobili, po vseh revijah, statistikah, itd........

Tako da Hyudai je ornk znamka.



Bistvo mojega posta je bilo to da je v začetku 90 ih veliko podobnih skeptikov modrovalo o zanesljivosti in kvaliteti hyundaia.

Kitajci naj se le učijo in prodirajo na svetovne trge saj bom zaradi njih tudi sam laže prišel do mitsubishi pajera :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Če Mar 20, 2008 3:34 pm

2 icko,

a ti slučajno prodajaš ta kitajska j....ca, da jih sam hvališ. če bi bili tako dobri, ne bi kar vse povprek kopirali, se ti ne zdi.

pa da razčistimo; testi morajo biti objektivni zato bi bilo fer, da tudi ti podajaš informacije objektivno, kakšen avto si kupil, kako si ga ti uporabljal in kako tvoji starši, ali je motor primerljiv,.....

drugače pa sem na Audi A3 naredil 330k km z original izpušno cevjo, pa še čim. babica ima pa Cliota letnik 93 in je gor še vse original... :roll: kakovost se pač (s)plača. zato menim, da je audi kakovostna znamka- je pa ta moja trditev subjektivna in se tega zavedam, zato ne hvalim audija vsepovprek, bi ga pa ponovno brez slabe vesti kupil.

zato mi taki modeli, ki pravijo, da po nemških testih je Kia Sorento itak bolša od Mercedesa ML in še to dobiš dve za ceno enega mercedesa ne grejo. v redu. sam kaj ima mercedes s tem, da si kupiš Kio in potem to stalno primerjaš z nečim, za kar praviš, da je sicer slabše, ampak vseeno primerjaš?

dejte se kdaj poslušat kaj trobite okrog... pa se opravičujem za tako ne strpno pisanje.

p.s.: zakaj se nikoli ne primerja obratno? ali je denar edino merilo?

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Mar 20, 2008 5:45 pm

Ja tako je, jaz mam pa Jeepa letnik 1960 pa navem če nima še tud originalnih bremz.
Slika

icko
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Jan 31, 2007 9:55 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a icko » Če Mar 20, 2008 6:00 pm

Dragi 5×4 tvoje pisanje je brez osnove in če bi pazljivo prebral moje poste bi to tudi opazil.
Kolerično odgovarjanje v afektu pa tudi seveda odraža določen nivo na darwinovi lestvici...
lp

Uporabniški avatar
zajec
Prispevkov: 218
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 11:59 am

OdgovorNapisal/-a zajec » Če Mar 20, 2008 6:06 pm

Kolk pa košta tak avto?

Drobez
Prispevkov: 97
Pridružen: Če Okt 18, 2007 3:24 pm

OdgovorNapisal/-a Drobez » Če Mar 20, 2008 10:19 pm

Mislim da okol 25.000 eur

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Če Mar 20, 2008 10:24 pm

icko napisal/-a:Dragi 5×4 tvoje pisanje je brez osnove in če bi pazljivo prebral moje poste bi to tudi opazil.
Kolerično odgovarjanje v afektu pa tudi seveda odraža določen nivo na darwinovi lestvici...
lp


osebno obračunavanje ne sodi na forum, zato imaš ZS :arrow:

Uporabniški avatar
scala
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 9:55 pm
Kraj: Laško

OdgovorNapisal/-a scala » Pe Mar 21, 2008 12:00 pm

Še link na članek v avtomagazinu:

http://www.avto-magazin.si/novice/shuan ... 14135.aspx
Nazadnje spremenil scala, dne Pe Mar 21, 2008 9:18 pm, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Mar 21, 2008 1:14 pm

Urednik, lepo prosim, da odpreš še eno rubriko z nazivom "Reklame" in potem to in še kakšne ostale teme tja prestavi. Seveda bi bilo pa potem dobro (recimo glede na število ogledov daljših kot 0,5 sekunde) še račun izstraviti.
Brisanje teme se mi zdi preveč nedemokratično.
LhvaleženP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Pe Mar 21, 2008 8:37 pm

Vzeto na znanje. :stisk_roke:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 36 gostov