nisan terano 2.4

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

nisan terano 2.4

OdgovorNapisal/-a trco » Če Feb 05, 2004 11:44 am

lep pozdrav a mi zna kdo povedat kolikšno porabo ima 100 konski 2.4 bencinar nisan terano ker imam možnost da zamenjam vitaro za nisana :?: :idea: :?:
L.P.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Feb 05, 2004 12:37 pm

Sam sem ga hotel kupiti in sem takrat meril porabo od 11 do 18 litrov.
11 do 13 po cesti in od 13 do 18 po terenu, na več kot 18 nismo prišli, ko smo ga vozili po terenu.

LP
Nebivedu

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Feb 06, 2004 10:33 am

Mi smo imeli na GRS celje 2.4 bencinarja na 5 vrat in bila poraba med 14 in 15 litri.
Slika

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » So Feb 07, 2004 5:58 pm

Trco,

v primeru da gre za Nissana Terranota I (letniki 88' do 94') se temu vozilcu giblje poraba dejansko med 13 in 15 litri. Če gre torej za Terrano I, bodi pred menjavo pozoren še na nekaj malenkosti:
- menjalnik in reduktor (če slučajno "ruži" v katerikoli prestavi bo to drag hec),
- rja (najpogosteje to prijetno zadevščino srečujemo na prednjih blatnikih pod obrobami, pragovi; še posebej notranji, dvigni zadnje sedeže in poglej kaj je spodaj- ponavadi lahko občuduješ tla pod avtom, zadnji boki od kolesa proti odbijaču...),
- če gre za verzijo brez servo volana boš pri terenski vožnji pridobil izredno atletsko postavo,
- pozor tudi na prednja sedeža. Že pri novem vozilu je šlo za kuhinjski stolček oz. za vrtno garnituro iz Baumax-a, če je avto rabljen je ponavadi sedenje na njih takšno, kot da bi sedel na McDonald's ov hamburger,
- pa še kaj bi se verjetno našlo.

Glede na to, da sem popolnoma obnovil svojega Terrano- ta mi pošlji PS, če želiš še kakšno informacijo. Moj tehnološki višek pa lahko občuduješ tudi v rubriki "Kupim/ prodam" :P

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 173 gostov