suzuki samurai vžig

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
milmx
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe Nov 11, 2016 5:16 pm

suzuki samurai vžig

OdgovorNapisal/-a milmx » So Mar 04, 2017 3:18 pm

Prvo vsem lep pozdrav! Prihajam iz območja 03-Vojnik. Sem zasledil, da je tukaj nekaj poznavalcev Suzuki Samurajev. Prosim za informacije.
Torej prijemalo mi je volansko ključavnico pozimi zelo sedaj malo manj. Vseeno sem se odločil, da se je znebim in sem zato iz kitajske naročil RFID START-STOP napravo. Težava je v tem, da vse deluje ACC-ON-START sam vžge pa ne. Vergla pa hitro, na polno vendar nekaj manjka. Diagram vezave:Slika
Sem preverjal kontakte kdaj je kateri pod 12v glede na položaj ključa. Je pa nekaj na žicah iz volanske ključavnice ni razbrati kdaj je ON1 in kdaj ON2
saj če je ključ na položaju ON sta obe pod elektriko. No tudi za zavoro sem si nekje drugi izposodil 12V pa to ne bi smelo uplivati.
Zanima me imaju samuraji l95 že kodni vžig, če je tako glede na to, da mi je šla plastika z kontakti v maloro je možen baypass tega (čipa)?
Kako se sname cilindrični del tam ko pride ključ not, ker ni nobene take luknje postrani za sprostitev?
Kako si naj razlagam ON1, ON2, če sta bili obe žici s ključem v poziciji ON pod elektriko? A naj ti žici na diagramu kar povežem?
Kje sem sfalil mi nekdo razloži logiko ključavnice?
Seveda prvo bi rad zrihtal obstoječo možnost, če pa ne bi šlo mi lahko kdo nariše-pokaže shemo kako vezati na recimo 2 klecna stikala in pa tipko?

milmx
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe Nov 11, 2016 5:16 pm

Re: suzuki samurai vžig

OdgovorNapisal/-a milmx » Ne Mar 05, 2017 12:48 am

posodobitev: vžig je zdaj OK, še vedno pa ne vem kako se naj znebim volanskega cilindra za ključ.
l.p


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov