Odklop stabilizatorjev.

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Matej T
Prispevkov: 1776
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 1:23 pm
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odklop stabilizatorjev.

OdgovorNapisal/-a Matej T » Ne Okt 30, 2016 1:03 pm

Pozdrav. Na Discoveryu 2 imam namen narediti izklopljive stabilizatorje. Je že kdo delal kaj takega? Kako narediti imam že vse naštudirano zanima me samo kaj je s zadnjim, ga naredit izklopljivega ali ga celo odstranit in imeti samo prvega.
LP Mato

Uporabniški avatar
Roger
Prispevkov: 205
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 5:55 pm
Kraj: Vasi pod Stolom

OdgovorNapisal/-a Roger » Ne Okt 30, 2016 1:48 pm

Zadnjega ne rabiš,vsaj jaz ga na patrolu ne rabim, oz. sem ga odstranil,ker mi ni odklapljal. Ga ne pogrešam spljoh.
Nebi vedel pa, kako se obnaša anglež brez njega? :shock:
___________
Lp Vojc

Uporabniški avatar
Matej T
Prispevkov: 1776
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 1:23 pm
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Matej T » Ne Okt 30, 2016 4:14 pm

Imel sem tri Discoverye sicer enke in na nobenem nobenega stabilizatorja, res pa da so bili predvsem za teren. Na Defenderju tudi nobenga stabilizatorja avto je sicer bol občutljiv na ovinke zaradi nagiba ampak pač ni dirkalnik in gre. Discovery 2 imam pa sedaj prvič ima že odstranjen sistem ACE se pravi nadzor stabilnosti preko hidravličnih stabilizatorjev in odstranjene blazine. Sedaj so gor navadni stabilizatorji in namesto blazin vijačne vzmeti. Avto ima narejen 2" lift na vzmeteh in 2" body lift. S tem avtom imam bolj plane odpeljat kako expedicijo in pa seveda kar nekaj terena zato bi bilo zelo smiselno imet odklopljiv stabilizator. Jaz sem tudi mnenja da bi bil dovolj sprednji stabilizator in ta odklopljiv.

DonFelipe
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 2:23 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DonFelipe » Po Nov 28, 2016 3:07 pm

Da ne odpiram po nepotrebnem nove teme bom kar tu vprašal.
A je možen priklop na stikalo oziroma premontaža iz verzije z zračnimi blazinami na podvozju?

gferen
Prispevkov: 110
Pridružen: So Feb 05, 2011 11:54 am
Kraj: Sofia - Brežice

OdgovorNapisal/-a gferen » Sr Nov 30, 2016 7:30 pm

@Mato pri men ni nobenih stabilizatorjev. skoda da se nismo vidli pa bi si vec stvari lahko na zivo pogledal. je pa res ko naslednic pridem bos verjetno vse porihtal ze. :)

DonFelipe
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 2:23 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DonFelipe » Sr Nov 30, 2016 7:36 pm

Aha.
In kaj si še dodelal?


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 69 gostov