Toyota LC ALI Nissan Patrol

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
BoziceK
Prispevkov: 18
Pridružen: Ne Avg 09, 2015 2:42 pm
Kraj: Poljanska dolina

Toyota LC ALI Nissan Patrol

OdgovorNapisal/-a BoziceK » Pe Okt 21, 2016 2:02 am

Živjo vsem!

Če me kdo spremlja imam Suzukijevega Jimnyja. Opremil sem ga za kampiranje in nekaj malega offroad:) tako sem po dveh kampiranjih navdušil boljšo polovico tudi v to smer, zato sem začel razmišljati o večjem terenskem vozili, ki bi ga predelal v offroad kamperja.
Ker pa vas je na tem forumu kar nekaj mačkov ki obvladate zadeve bi vas prosil za mnenje kateri avto naj si omislim. V mislih imam namreč Toyoto LC letnik med 2005 in 2006. Ali Nissan Patrola letnik isto med 2005 in 2006. Oboje gledam seveda dolgo različico.
Zanima me predvsem iz uporabniške izkušnje. Lega na cesti in terenske zmogljivosti.
Pač nasplošno kateri avto priporočate:)
Tako imam avto v namen zamenjati v enem letu. Tako da če bo kdo želel prodajati kaj podobnega ve kje me najde :)
Na avtonetu sicer ni kakšne bogve kaj ponudbe v temu rangu :)

Hvala vsem!

Lp
Domen
Suzuki Jimny

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Pe Okt 21, 2016 12:12 pm

Patrol.

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Pe Okt 21, 2016 7:48 pm

Neke "zaresne" Toyote tega letnika ni več. Nissan ima še vedno spredaj in zadaj toge akse, kar je velik plus pri off roadu.
Tudi cena samega vozila šteje v prid Patrolu, ker je cenejši.
Bi pa lahko reku, da se Toyota pelje lepše kot Patrol in predvsem ima dosti boljše zaledje, kar se tiče dobavljivosti rezervni delov po celem svetu.
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

k5
Prispevkov: 182
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 2:00 am
Kraj: vsepovsod

OdgovorNapisal/-a k5 » Pe Okt 21, 2016 11:34 pm

Toyota lc 100.


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov