Lift Kit

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

Lift Kit

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Po Jun 27, 2016 8:24 am

Pozdravljeni!

Mojemu Isuzu so amortizerji odpeli svoje (verjetno so bili gor odkar je prisel iz tovarne) in sedaj razmisljam o nakupu novih. Pri tem bi ga zelel dvigniti za 2 Inch-a.
Kaksne so razlike med podvozji trailmaster, OME, Ironman, ipd. (lastnosti, kvaliteta vs. cena)?
Avto naredi na koncu cca. 30 0000 km letno.

Moj off road obsega voznje ala Dalmatia OFF road po vecini, kaksnih resnih tekmovanj, ipd. nimam v mislih.

Hvala za info,

Martin

mico001
Prispevkov: 183
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:07 pm

OdgovorNapisal/-a mico001 » Po Jun 27, 2016 2:19 pm

Pozdravljen,

moje izkušnje so naslednje:

Govorim za Jeep wj...

Ko sem avto kupil je bil originalen z original dimenzijo nekih soft all terraink.
Probal sem se voziti, ampak sem v vsakih malo globjih kolesnicah obstal...Ni bilo vredu.

Nato sem kupil podložke (5cm in rancho amortizerje). Zadeva je bila čisto okej, dokler nisem na streho zmontiral šotora in avto naložil za potovanje. Amortizerji so odpovedali, originalni fedri pod podložkami pa so bili premehki. Zopet nisem bil zadovoljen. :)

Potem sem malo premislil in vzel komplet trail master vzmeti in amortizerjev. Zamenjal sem še vse polybushe na podvozju in volanski amortizer. Šele sedaj se avto vozi kot sem hotel že v štartu. Sploh, ko je naložen!

Trail master priporočam! Cena je ugodna, pa še odnos s strani prodajalca je korekten.

Ps: o ome in ironman vzmetenju ne morem govoriti, saj jih na svojih avtomobilih še nisem imel...

Upam, da sem kaj pomagal.

Lp, Matija

meli
Prispevkov: 144
Pridružen: Ne Jun 10, 2012 7:41 pm
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a meli » Sr Jun 29, 2016 10:14 pm

Imel tral Master na Nissan Navari l. 05 in nisem bil zadovoljen, avto pretrd. Kolega ima Ome in avto bolje požira grbine se lepše pelje, jst bi vzel Ome, je malo dražje sam kvalitetno.

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Sr Jun 29, 2016 10:35 pm

Hvala za nasvete!

Sicer po internetu za katerokoli izmed obeh znamk nisem našel kaj zelo negativno napisanega.

Na koncu sem dobil skoraj enakovredni ponudbi za Trailmaster in OME, zato sem se odločil za OME! :)

Bomo videli, sporočim prve vtise, ko pridem z terencem iz dopusta konec meseca :)

dulinr
Prispevkov: 244
Pridružen: To Okt 05, 2010 6:17 pm
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a dulinr » Če Jun 30, 2016 7:43 am

Jst imam OME na Toyoti in sem zelo zadovoljen, najprej sem imel tršo varijanto, spredaj je bilo ok, zadaj pa pretrd, po 14-dneh mi je MAMUT brezplačno zadaj zamenjal za srednjo trdoto in sedaj se avto pelje super.

Lp Andrej


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov