NOVI NISSAN GR PATROL

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Goran

NOVI NISSAN GR PATROL

OdgovorNapisal/-a Goran » To Jan 03, 2006 11:08 pm

Čao,

Sprašujem vas za mnenje o Novem 160 konjskem GR PATROLU COMFORT 5 vratnem (oskubljen z črnimi plastikami). A ima kdo kakšne izkušje ali pa kaj ve povedati. Mal gledam kaj bi kaj kupil tudi za off road, kakšno afriko in seveda kot osebni avto. In moram priznati da se mi novi Gr dopade. NO ja kakšno mnenje glede kvalitete, slabosti, itd bi prišlo prav.

Hvala

Goran

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Sr Jan 04, 2006 12:04 am

Na začetku so bili problemi z mazanjem v kritičnih položajih -> premalo olja v karterju. Bil vpoklic in zamenjali karter z večjim.

KAsneje so bile neke serije, katerim so menjali motorje, saj so pogruntali da grejo lahko rakom žvižgat, tudi tovarniško!

Drugače pa se mi zdi avtombil zelo vredu! Gor lahko natakneš tudi bolj resne gume, ne da bi kaj rezal, dvigoval avto in podobno. Velik je dovllj sedi in pelje se skor kot v kamionu. ZA teren uredu, ni pa ravn za kakšne ozke vlake, saj je širok, ima pa Profi oprema malo ož
je koloteke zaradi fleten (jeklo) in gum ki so ožje! Pri nas te opreme mislim da ni!

Goran

OdgovorNapisal/-a Goran » Sr Jan 04, 2006 9:41 am

Kakor jaz vem so imeli probleme z mazanjem in motorji do leta 2003. Jaz mislim na tanovega z oznako mj 05 letnik 2005. (mal je blo face lifta in motorju so dodali kr veliko navora + par konjičkov)

Jaz bi vsekakor pripeljal "profija" (comfort) iz Nemčije kjer se jih pa dobi. Ja pri nas se jih pa res ne dobi pa še cene so NORO visoke.

LP

[/img]

bulc

OdgovorNapisal/-a bulc » Če Jan 05, 2006 6:00 pm

Jaz sem bral v nemški reviji test od njega in so ga zelo pohvalili, motor (boljši navor) manjša poraba od predhodnika. Terensk zmogljivosti zelo dobre. Kvaliteta izdelave zelo dobra. Tako da toplo priporočajo.

lp

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Mar 02, 2006 9:33 pm

Nissan je zdej "prlagodu" mal cene in Patrola spustu za -1,5 Msit. Zdej je pa zadeva bol zanimiva :lol: :lol: 8) 8)

oirad
Prispevkov: 1
Pridružen: To Avg 07, 2007 3:45 pm

OdgovorNapisal/-a oirad » Sr Avg 08, 2007 8:31 am

... da ne odpiram novo temo

Odločam se za nakup Nissan Ptrola, letnik 2000+ (dovisno od budgeta). Veliko se govori o okvarah motorjev 3.0 (160KM). Ker sem že s prejšnjim avtom imel precej težav, mislim da ne bom preživel še eno podobno izkušnjo :lol: .

Prosil bi če mi lahko kdo iz prve roke svetuje kaj moram paziti (preveriti, da bo nakup OK.

Lp
Dario


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 69 gostov