Cherokee KJ lift

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

Cherokee KJ lift

OdgovorNapisal/-a lisko » To Avg 25, 2015 11:33 pm

Se da takle komlept dobit in za kako ceno ali je to bolj home made varjanta? Ker spredaj je komplet most "raztegjen", da pride vpetje spodnje roke nižje.

Slika

šrauf
Prispevkov: 202
Pridružen: Če Okt 16, 2003 9:41 pm

OdgovorNapisal/-a šrauf » Sr Avg 26, 2015 5:17 pm

Meni je Marolt rekel da je to edini Jeep za katerega se ne da dobiti lift kita.
Zato sem tudi nehal iskat tak avto (kako leto , dve nazaj).

Uporabniški avatar
SiMoN`
Prispevkov: 60
Pridružen: So Jan 26, 2008 8:26 pm
Kraj: Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a SiMoN` » Sr Avg 26, 2015 6:24 pm

Od Trailmaster se da dobiti samo neke podloške, tudi dosti drugih znamk ponuja to vrsto "lift kit-a" Od OME kit pa ima vzmeti in blažilce ter homologacijo
(OME bo znal Matej več povedat, ker ga je imel). Mi imamo podloške in malo višje gume pa je razlika proti original višini.

To kaj je na gornji sliki pa se dobi, mislim da samo v Ameriki, spredaj ima okvir, da se vpetje spodnjih rok premakne navzdol (dejanska višina od tal je ista), menjajo pa se tudi zgornje roke. Tukaj pa še je več različnih kitov od Rocky road s cenami. Verjetno pa to ni mogoče homologirat.

Lp SiMoN`

meli
Prispevkov: 144
Pridružen: Ne Jun 10, 2012 7:41 pm
Kraj: ljubljana

Re: Cherokee KJ lift

OdgovorNapisal/-a meli » Sr Avg 26, 2015 8:21 pm

lisko napisal/-a:Se da takle komlept dobit in za kako ceno ali je to bolj home made varjanta? Ker spredaj je komplet most "raztegjen", da pride vpetje spodnje roke nižje.

Slika


Poglej na spodnji povezavi

http://offex.pl/jeep-en/liberty-kj-02-0 ... 4-5-6.html

http://murchisonproducts.com.au/shop/kj ... ion-system

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Če Avg 27, 2015 3:58 pm

kar je pokazal meli to je v bistvu to. OME ponuja lift do 3", prebral sem da so poskusili tudi večji lift vendar so se ustvarili veliki lomi. Na kratko tu v evropi lahko dobiš lift le do 3" (s homologacijo), v ameriki pa itak se bi dalo dobit tudi kakšnega za več s večjo predelavo podvozja vendar ne vem če bi ti pustili tablice na avtu.


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov