Jeep Grand Cherokee 2.7 crd

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
mitadimi
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Sep 29, 2013 11:38 am

Jeep Grand Cherokee 2.7 crd

OdgovorNapisal/-a mitadimi » Ne Sep 29, 2013 9:04 pm

Torej odločil sem se za nakup Jeepa Grand Cherokee 2,7 CRD in sicer letnik nekje 2002 do 2004 in me zanima na kaj naj bom pozoren oziroma najbolj me skrbi pregled oz preizkus samega pogona.(kako se prepričati ali je ok).Bi pa prosil,če je že kje kakšna tema o tem avtu za link.Pa še če je kje napisano o sami uporabi avtomatskega menjalnika in ali je to 5 brzinski menjalnik.Hvala

Uporabniški avatar
Tex
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Nov 28, 2005 5:39 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Sep 30, 2013 1:54 pm

Jaz ti ga prodam, 2.7CRD Overland + webasto in original mopar kljuka, 2004,200k km pravih v super stanju,z vso servisno zgodovino !
Lahko ga peljeva tudi na pregled na pooblaščeni servis oz kamorkoli želiš !

imaš kontakt na ZS
Drive With Style...

Zajček
Prispevkov: 907
Pridružen: Če Feb 08, 2007 7:23 am
Kraj: notranjska

OdgovorNapisal/-a Zajček » Po Sep 30, 2013 7:46 pm

Tudi jaz sem se zagreval za tak avto..........................

Tri sem šel gledat, ampak me ni prepričalo. Avto kot avto je sicer super, ampak posamezni sklopi vsak zase.................. :wink:

Težave, ki sem jih opažal:
- volanska črpalka spusti
- volanski polž spusti
- vpetje zadnje preme ima luft
- comon rail črpalka okvara
- šobe okvara
- diferencial tuli
- letvice okoli vrat napihnjene

Glede na informacije, ki sem jih zbral, sem mnenja, da je kvaliteta amerikanca bolj v kur............................cu.

Z dvema prodajalcema sem tudi imel debato v tej smeri, da prodajata enostavno zato, ker nimata več živcev, volje in konec koncev denarja za rihtat ta voz.

:( :( :( :( :( :( :(

Uporabniški avatar
Tex
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Nov 28, 2005 5:39 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Sep 30, 2013 8:18 pm

1. amerikanc ima notri V8 motor !

2. pojdi gledat kakega lepega in z realnimi km, 2.7crd ;) ne pa tiste po 3-4 jurje ;)

3. okoli težav imaš pa kar prav :oops:
Drive With Style...

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » So Okt 05, 2013 11:48 pm

Zajček napisal/-a:Tudi jaz sem se zagreval za tak avto..........................

Tri sem šel gledat, ampak me ni prepričalo. Avto kot avto je sicer super, ampak posamezni sklopi vsak zase.................. :wink:

Težave, ki sem jih opažal:
- volanska črpalka spusti
- volanski polž spusti
- vpetje zadnje preme ima luft
- comon rail črpalka okvara
- šobe okvara
- diferencial tuli
- letvice okoli vrat napihnjene

Glede na informacije, ki sem jih zbral, sem mnenja, da je kvaliteta amerikanca bolj v kur............................cu.

Z dvema prodajalcema sem tudi imel debato v tej smeri, da prodajata enostavno zato, ker nimata več živcev, volje in konec koncev denarja za rihtat ta voz.

:( :( :( :( :( :( :(


S parimi lastniki jeepov kaj sem se pogovarjal (pa tudi moje mnenje)...Če sam ne znaš šravfat in nimaš veselja ,jeepa ne moreš imet....

Uporabniški avatar
Tex
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Nov 28, 2005 5:39 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Okt 06, 2013 11:09 am

Ah, daj no, lepo prosim, kakšne pišeš...
Drive With Style...

Vepar
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 30, 2015 12:57 pm

OdgovorNapisal/-a Vepar » To Jun 21, 2016 8:14 am

Pozdravljeni

je tak avto še vredno kupit? Ker kar dobro držijo ceno. Na kaj biti pozoren pri tej starosti. Teren bo videl občasno, gre se mi za dober 4x4 pogon, ki ga sedanji suv ravno nima...
Kaj lahko realno pričakujem glede vzdrževanja? Najbolj me skrbijo stari avt. Menjalniki...
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11068035&display=Jeep%20Grand%20Cherokee%202.7%20CRD%20Overland%20Avt...


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov