Popravilo osi

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

Popravilo osi

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Ne Dec 07, 2003 10:01 pm

Šla je leva polosovina, počila je nekje na sredini, ker je bila že varjena. (rad bi vedel kdo jo je tako zašvasal, da je toliko zdržala, čudo eno, ampak je blo mal preveč tudi za ta švas). Cena nove 350 k sit. Ne dobi se samo akse ampak samo komplet z zglobom. V EU cca 30-40% ceneje, ampak še vedno too much. Pa sem odnesel to zlomljeno nesrečo na "FD AVTODELI", v Črnuče, kjer obnavljajo zglobe in podobno. Njprej so mi obljubili da mi bodo za 30k sit naredili novo pol pa nekak niso mogli in so mi za 25k sit, uštukali ta počeno. Garancija eno leto, če pa jo uspem zlomiti prej, mi vrnejo denar. Naredili so neke folce da se ne more zavrteti, jo oblekli v brezšivno cev itd, itd...kao hudo....in zdržala je natančno 7 minut po blatu. Tako da jo bom odnesel nazaj in dvignil cekine.
Obstaja nekdo v Litiji, ki jih izdeluje, ampak meni se ne probava več teh domačih čarovnij, tako da pospešeno iščem ORGINAL rabljeno za cca 300-500 EUR.
Vse info. dobrodošle...
Skratka: Popravljati akso je konc....rosa...
LP Ludwig
God shave the queen...

dK
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne Jun 01, 2003 9:45 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a dK » Po Dec 08, 2003 9:22 am

O kerem avtu pa je sploh govora?

aha, že vse jasno
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... .php?t=143

Kaj pa kšni odpadi v Avstriji/Italiji? V italiji sm že bil na parih, pa je džipov bolj malo (najde se samo kšn samurai, pa cherokee), v avstriji jih je pa več,... no ja, vse je odvisno na kerem koncu gledaš: če greš recimo v trst, benetke,... je normalno da ni tolk džipov, ker sta to obmorska kraja in takih avtou ne rabijo... tako da kšn odpad v bližini Alp (Celovec,...), kjer so taki avti dosti bolj pogosti...


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov