K: Nosilec za diesel filter

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

K: Nosilec za diesel filter

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Pe Jul 01, 2016 10:23 am

Pozdravljeni!

Ce se komu valja kaj podobnega doma. Gre za del, na katerega je prisraufan diesel filter. V njemu je notri nepovratna valvula in membrana.
Ce ima kdo kaj podobnega doma ..... Dobrodosel!

P.S. problem je v tem, da ga rabim ASAP (as soon as possible). Na ebay in podobno sem jih ze nasel in narocil (za rezervo :) ) ampak prej ko ga dobim v roke, bolj bom pomirjen in srecen :)

Slika


Hvala,
Dosegljiv najbolje na mail: martin.lasic@gmail.com oz. Pop. Na tel. 031 776 914.

Hvala, LP, Martin

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 539
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a vrecha » Pe Jul 01, 2016 11:27 am

Če bo ponudb poplava grozila Muku muke storiti
se tudi jaz priporočam za enega ali dva.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Pe Jul 01, 2016 11:44 am

:)

A tvoj izgleda enako oz. podobno?

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 539
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a vrecha » Pe Jul 01, 2016 1:54 pm

Zgleda podobno,
samo jaz rabim to za drug projekt,ne za v avto, tako da ni nujno, da je točno takšen tip.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

duce
Prispevkov: 1266
Pridružen: To Mar 25, 2008 4:21 pm
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a duce » Pe Jul 01, 2016 3:58 pm

pa jaz imam kakšnega ali dva

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Jul 01, 2016 4:01 pm

Zdravo,

v kmetijski zadrugi najdeš takšne stvari- gre za nosilec za filter Zetorja ali IMTja.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

igorp8
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Mar 12, 2008 3:05 pm
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a igorp8 » So Jul 02, 2016 10:50 pm

Bizzy napisal/-a:Zdravo,

v kmetijski zadrugi najdeš takšne stvari- gre za nosilec za filter Zetorja ali IMTja.

LP Bizzy



Ma jest mislim da je to od pajerota in ne od Zetorja, ker sem ga že večkrat vzel dol in spihal.
lp igor

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » So Jul 02, 2016 11:22 pm

Verjetno je enak del v več avtomobilih iz dežele vzhajajočega sonca (Japonske), zase trdim, da je iz Isuzu -ta; sedaj sta na poti dva, en iz Kopra, drugi iz Nemčije.
Stvar moram usposobiti do čet., ker imamo takrat načrt iti na dopust ;) Drugače .... :(

Keep your fingers crossed!

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » To Jul 05, 2016 11:57 pm

Torej, upanje umre zadnje.
Potem, ko smo peljali na "dodatno usposabljanje" oz. popravilo podvozja že poznanega hišnega ljubljenčka - VW Passata 4M, se je le Isuzu odločil pokazati, da le še ni za staro šaro in da ima namen še proizvajati CO2 po cestah in brezpotjih.

Najprej je prispel včeraj "nosilec za filter",katerega mi je poslal Duce, in ga je Cveto zmonitiral, vendar motor še vedno ni imel pravega namena sodelovati, razen če si ga priključil na kanto :) - tega prejšni oz. dosedanji "nosilec za filter" ni omogočal in je bil za zamenjati.

Zato se je Cvetotu (vsa čast in slava mu) danes odpeljalo, češ, da ne more biti miren na dopustu in da ne more mene pustiti slabovoljnega na dopust, je dal ženi denar, da naj gre v šoping namesto njega, in je zopet odprl tank, v njemu je našel konec dovodne cevke (cevka po kateri teče gorivo iz motorja nazaj v tank), ki je za razliko od večine ostalih dizlov, segla do dna tanka - logika zakaj je tako narejeno, ne veva, ampak tako je! (napaka, da se je odlomila in padla v tank, je bila najina :) in sva škodo povzročila pri prejšnem poizkusu popravljanja).

Torej, za razliko od ostalih dizlov ima to čudo Japonskega porekla obe cevki (tako dovodno kot tudi odvodno - po kateri teče gorivo iz tanka v motor) speljani do dna tanka.

Potem, ko je zadevo naredil, tako kot se mora - obe cevki do dna tanka, tesnost okoli varov, avto funkcionira! :)

Odprt tank z primerno dolgo cevko:
Slika

Pogled iz vrha na popravljen tank:
Slika

In še tank v vsej svoji krasoti :)
Slika

:veselo_za_volanom: - Cveto rulz; sedaj greva oba na dopust z nasmeškom na obrazu!

dulinr
Prispevkov: 244
Pridružen: To Okt 05, 2010 6:17 pm
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a dulinr » Sr Jul 06, 2016 10:07 am

:nazdravljamo: :veselo_za_volanom:


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 91 gostov