P: Nissan Navara 2.5 dCi XE, letnik 2007

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

P: Nissan Navara 2.5 dCi XE, letnik 2007

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Ne Mar 10, 2013 6:42 pm

Zdravo,

prodam torej Nissan Navara 2.5 dCi XE z dvojno kabino. Avto je letnik 2007, modelno leto 2008 (nekaj kozmetičnih popravkov; drugačna platišča, spremenjen odbijač in stranska ogledala, malo spremenjena armaturna plošča). Prevoženo ima 165.000 km, s potrjeno servisno knjigo in večino računov servisov. Sem drugi lastnik. Avto je temno sive oz. skoraj črne barve.

Pomembnejša serijska oprema:
100% zapora zanjega diferenciala
avtomatska dvopodročna klimatska naprava
elektrifikacija šip in ogledal, centralno zaklepanje
strešne sani
radio CD MP3, Bluetooth in še cel kup nevarnih kratic

Spremembe na vozilu:
vzmeti in amortizerji- OME +5cm
zaščita motorja ("šus plata" po slovensko)- Asfir
trda streha (pokrivalo) kesona- ARB
heavy duty strešni prtljažnik na pokrivalu kesona- Rhino rack
zračne blazine na zadnji osi- Goldschmitt
pritrdilne točke in elektrika za bivalnik Tischer na kesonu
gume 265/70 R 17
vlečna kljuka

Vse spremembe na vozilu so homologirane. Avto je brezhiben in dobro ohranjen. Na kesonu se najde kakšna udrtina oz. praska predvsem na zadnjih vratih, notranjost je b.p.. Cena je 16.500€, nekaj 100€ forumskega popusta je vedno stvar dogovora. Avto je na ogled v Šmartnem pri Litiji.

Slike sledijo takoj, ko se bo vreme malo saniralo.

Kontakt 041 391 601, Tomaž

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Sr Mar 13, 2013 4:25 pm

Zdravo,

kot obljubljeno še link do slik, oz. do oglasa:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7070040&show=1

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Mar 15, 2013 4:14 pm

Zdravo,

na Aliena se limajo pacienti, jaz imam pa kupca iz tujine, ki je hkrati tudi virtuoz funkcije Google translate:

Pozdravljeni, dragi,

Hvala za vaš odgovor na vaše vozilo in želim si, da bi vas obvestili, da sem res potrebujejo to vozilo in sem zagotovo nakup tega vozila na nagrado in upam tudi, da lahko skupaj delamo za boljšo in večjo platforme razmišlja mojo selitev v vaši državi, iskreno želim, da ti zaupam. Jaz sem vojni veteran z Organizacijo Združenih narodov čet v Afganistanu, v vojni proti terorizmu. Sem bil v 1. Armored Division v Bagdadu Iraku.

Na podlagi ameriške zakonodajne in izvršilne odločbe za vojaške akcije v Iraku, sem med vojaki, ki so kritizirali politiko ZDA na Irak. Glede na to, da sem bil vojaško sodišče in spoznali za nedolžne, kot sem trdno mnenje k miru v Iraku. Bom potreboval tega vozila za zasebne namene, kot moje bom preselil v vaši državi zaradi nekaterih varnostnih razlogov in to je razlog, zakaj sem stik z vami, tako da bomo lahko skupaj z glavo za mojega načrta, da vlagajo v vaši državi. Kot posledica tega bo, da je pomembno, da sem Razkrili vam, da imam v moji lasti vsoto 16.200.000 ?. , ki sem ga dobila od surove nafte se ukvarjajo v Iraku. Sem bila napotena v Afganistan, vendar imam to polje v Iraku, in takoj, ko sem slišal od vas vaše zagotovilo, da mi pomagajo, potem bom sporočijo za dobavo s pomočjo Rdečega križa jet tovora.

Imam ta denar shranijo nekje zelo varno v našem taboru v Faludži Irak čaka na trenutek, kot je ta, da del denarja v dobro uporabo in zdaj, ko sem bil prestavljen v Afganistanu želim polje premakne brez odlašanja. Imam zelo donosne naložbene načrte za roko. Ne morem se premikati ta denar Združenih državah Amerike, saj bom v vaši državi, za približno 5 let, tako da moram nekoga, ki mu lahko zaupam. Če sprejmete, bom prenos denarja v Evropo, kjer boste lahko upravičenec, ker sem trenutno reševanju nekaterih točk s Pentagonom, da ne morem biti Paradni takšen znesek, tako da moram predstaviti nekoga, kot je upravičenec .. Sem ameriški in obveščevalni oficir za to, da imam 100% verodostojno sredstvo za prenos denarja po diplomatski kurirski službi. Rabim vašo sprejemljivost in vse, kar je naredil.

Prosim, če ste zainteresirani za to transakcijo, bom dal, da vam vse podrobnosti, ki jih potrebujete za nas opravlja to transakcijo uspešno. Odločil sem se, da bi našli nekoga, ki je resnična in ne navidezna in da je razlog, zakaj sem šel na varno mesto, kjer sem lahko prepričan, da je oseba resnična. Mislim, da ti lahko zaupam. Zdaj sem zelo previdni s tem, kako sem komunikacijo, da se zmanjša kakršno koli tveganje, dokler se ta denar je končno v vašem priporu. Jaz se s tabo komuniciranje prek e-pošte in bi tudi pokličem, če je to potrebno, tako da vas obveščamo o vseh pomembnih informacij. Želim biti pogumna, kot da imam vse pod nadzorom. Imam vse dokaze tega sklada v moji lasti, da vam pokaže, da je vse verodostojno.

Če ne zanima, ne odgovarjajte na to e-pošto in izbrišite to sporočilo, če ni odziva po 3 dneh bom poiskal nekoga drugega. Delam to na zaupanju, zato bi želeli, da jih izloči vsako dejanje pohlepa ali misli goljufanja, saj imamo veliko pridobili v tem poslovnem odnosu. 16.200.000 ? je veliko denarja, ki je sanje vsakogar. Jaz sem v Afganistanu prav zdaj, in morajo zagotoviti ta denar in ga poslati na vas, če bomo dosegli ustrezen dogovor.

Čakam vaše kontaktne podatke, tako da lahko gremo naprej. V manj kot 5 dni bi bilo treba sklad, dostavljene na vas in bom prišel za moj denar. Jaz bom dal 20% zneska, in 80% je za mene. Upam, da sem bil pošteno na tem ukvarjajo.

Lep pozdrav
Kapetan Walston Ray Wesoly


LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » Pe Mar 15, 2013 5:03 pm

Ojla, Bizzy!
Popolnoma enak roman je napisal kolegu, ki prodaja legendo 911 SC.
Napisanemu se lahko vsaj od srca nasmeješ, očitno je bil predolgo doli na soncu, pa se mu je zelje skisalo :a_se_ti_je_odpeljalo:

runner
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Mar 22, 2006 9:30 pm

OdgovorNapisal/-a runner » Pe Mar 15, 2013 5:26 pm

tale ni bil nikoli doli.....možgane ma skisane od copy pasta...

tuduki
Prispevkov: 368
Pridružen: To Okt 18, 2011 5:25 pm
Kraj: RIBNICA

OdgovorNapisal/-a tuduki » Pe Mar 15, 2013 5:39 pm

Meni je ta model pisal pred letom in pol ko sem prodajal pol leta staro volkswagen jetto za 18,000e. Popolnoma isti romani. Pomojem je to ena velika nategavščina. :ustreli_se_v_glavo:
DOKLER NE POIZKUSIM LEVA, JE ZAME ŠE VEDNO PRAŠIČ KRALJ ŽIVALI!!!

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » So Mar 16, 2013 8:59 am

Ja to je stari nateg....Pač ti da prošnjo za transfer denarja, velike vsote in ti bi dobil provizijo. Potem pa hoče nekaj denarja za kao bančni transfer....To pa je ponavadi samo v eno stran - njegovo...
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !
Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Mar 20, 2013 3:36 pm

Bodite pazljivi, taki tipi nakažejo denar preko čekov oz. slipov Western Uniona na vaš TRR, kot je nekdo že napisal, te prosijo da si vzameš nekaj za uslugo oz akontacijo, ostalo pa jim vrneš.

Na pamet bi bile cifre take: tip pošlje Bizzyju 5000€ preko čekov (kao na zaupanje), da si Bizzy vzame jurčka za varščino, ostale štiri pa mu pošlješ "kao" nazaj.

Vendar pa v roku 30 dni omenjene čeke prekličejo, banka pa potem vas terja za vračilo.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

luka32
Prispevkov: 200
Pridružen: To Nov 16, 2010 2:49 pm
Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a luka32 » Sr Mar 20, 2013 9:37 pm

In kaj če ga ti nategneš, ko ti nakaže denar mu pač nič ne vrneš?

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » Sr Mar 20, 2013 10:53 pm

nekje na BMW forumu so o teh nategah že pisali .....neku hekerji so te maile shekali in ugotovili da to prihaja od nekega tipa iz Avstrije......
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Mar 21, 2013 12:49 am

luka32 napisal/-a:In kaj če ga ti nategneš, ko ti nakaže denar mu pač nič ne vrneš?
Nič ga ne nategneš, ker ti itak banka čez en mesec iz tvojega TRR cel znesek cukne. On ne more izgubiti.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » So Apr 06, 2013 2:00 pm

Zdravo,

cena se niža, avto bo od ponedeljka obut v nove gume Goodyear Duratrac.

LP Bizzy

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7070040&show=1
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » So Apr 20, 2013 9:21 am

Zdravo,

cena se še spušča. Za forumaše dodaten konkreten popust. Link:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7070040&show=1

Prodajam izključno zato, ker je že nova krava v štali.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Apr 25, 2013 7:17 am

Zdravo,

update z aktualnimi slikami:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7070040&show=1

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Apr 25, 2013 3:35 pm

Cena pada jurčka na mesec :twisted:
bizzy kupim jeseni
Slika

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Apr 25, 2013 8:15 pm

Zdravo,

pridi na plano s pravo ponudbo, pa mogoče ne boš rabil čakati jeseni :twisted:

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » Če Apr 25, 2013 9:21 pm

marolt 4x4 napisal/-a:Cena pada jurčka na mesec :twisted:
bizzy kupim jeseni


Bizzyeve cene so obratnosorazmerne z temperaturami zunaj, bolj je toplo, bolj padajo in ko se ohlaja, gredo pa spet navzgor....Kot Navara v zasnežen hrib.. :idea:
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !

Dobri planinski čevlji.


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 86 gostov