P: Daihatsu Feroza EL-II ORANŽNA

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

P: Daihatsu Feroza EL-II ORANŽNA

OdgovorNapisal/-a Xroad » Po Avg 13, 2012 4:23 pm

Zdravo
Če koga zanima prava igračka, ki sem jo obnovil in uštimal naj me kontaktira za ceno. Na pogled je izredno atraktivan avto, izdelovalec je tukaj tudi član, a ker sem dobil avto v katastrofalnem stanju in nedokončanega, sem ga obnovil in ga prodajam. Ga pa menjam za kakega Jeep-a, bencinarja, 4.0 motor ali podobno, če se da, da že ima vgrajene zapore diferencialov.
Več na linku avtoneta:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6350125&show=1

Lep pozdrav
Bojan

Matjazzz
Prispevkov: 265
Pridružen: To Jan 22, 2008 6:36 pm
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Matjazzz » Po Avg 13, 2012 11:22 pm

Cena.... a menjalnik še ropota kt da so vsi ležaji zarustani...??
nikoli ne reci nikoli

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » To Avg 14, 2012 9:42 am

Zdravo
Menjalnik lepo dela, tudi prestavlja se dokaj natančno.
Pred prodajo bom naredil še: električno priklopil zgornje luči (na sliki se vidi da zadaj kabli še visijo) in zamenjal zajlo za ročno zavoro, ki je ravno odpovedala.

cena: hmmm... koliko pa ponujate, ker pod x.000 ne grem. Bo raje doma.

Matjazzz
Prispevkov: 265
Pridružen: To Jan 22, 2008 6:36 pm
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Matjazzz » Sr Avg 15, 2012 10:05 am

cena: hmmm... koliko pa ponujate, ker pod x.000 ne grem. Bo raje doma.

prodajalec prvi določi ceno :roll:
nikoli ne reci nikoli

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » Sr Avg 15, 2012 11:54 am

Evo... cena 7.000 eur. Če seštejem nakup, vložen material in dele, vložen čas, nekaj plačila drugim mojstrom... pa smo tu.
Sicer sem jo kupil zase, ker imam kmetijo 20 ha veliko, pa 16 ha gozda za privat off-road... pa še jager sem, tako da mi je gozd domač... si pa od nekdaj želim jeep-a, pa arb špere, old emu vzmetenje in lift na cca 15 cm.

In Feroza je nekakšen približek temu. Zato, če ne bo junaka, bo doma. Vsekakor bo prišla prav. Pa še pravi "pocket rocket" je... da ne govorim o tem, da se vsi obračajo za njo...

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Avg 15, 2012 9:06 pm

Še dobro, da nekateri, kljub težkim časom in krizi, še niso izgubili smisla za humor.


Rock on!


LOL
Pred EUR sem bil SIT!

highlander
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Avg 12, 2012 3:49 pm

OdgovorNapisal/-a highlander » Sr Avg 15, 2012 11:39 pm

Vsaka stvar ma svojo ceno in kdor ne spoštuje svojga dela tud sebe ne ceni,tko da Feroza kuker je videt je res dodelana in marsikaj ni pocen,tko da avtor tega avta ma povsem prav glede cene.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Avg 16, 2012 8:01 am

Zdravo,

cena? Hja- samozavest dobiš zraven serijsko. Si pač oranžen in drugačen. Leta 91' je vsak pogledal za Ferozo, danes je zopet enako.

Očitno sem v ceni spregledal nekaj komponent, ki so kritičen dejavnik pri oblikovanju maloprodajne cene.

Alien, po koliko imaš ti tiste svoje Samuraie?


LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Avg 16, 2012 10:16 am

Koliko avtov je to vključeno v ceno? :shock:

P.S.: @Xroad, koliko avtov si do zdaj že obnavljal? Saj ne da bi dvomil v kvaliteto obnove, le stvar je podobna kot pri starodobnikih. Ko ga obnavljaš, ga vedno obnavljaš zase. Nikoli ti ne bo z denarjem poplačano to, kar si vanj vložil denarja, dela, truda in znoja. Poplačilo za le-to je izključno tvoje zadovoljstvo pri pogledu na izdelek in veselje pri uporabi le-tega.

Še vsak, ki je obnavljal za trg, je finančno pogorel - razen tistih, ki res obnavljajo kakšne izjemne raritete.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Avg 16, 2012 10:17 am

Ne samo obnova, danes je vse kar vržeš v avto, preč vržen denar. Tudi če gre samo za dodatno opremo. Tega je danes na kile, soldov pa ni več.

Bizzy napisal/-a:
Alien, po koliko imaš ti tiste svoje Samuraie?



Ja tule je problem, ker samurai ni približek jeepu tako da je temu primerna cena. Za ta denar moram dat 2 cela in še pol tretjega samuraja.........pa še vedno je treba norca najt.
Sej norcev je dost, sam norcev s soldi je pa začelo primanjkovat :mrgreen:

Uporabniški avatar
Allrounder
Prispevkov: 77
Pridružen: To Avg 24, 2010 10:25 am

OdgovorNapisal/-a Allrounder » Če Avg 16, 2012 10:46 am

Ah, dajte no, spet ste začeli s klasičnim nabijanjem, ki je značilen za ta forum.

Je večina med vami zainteresirana za nakup? Ni. Torej?
Je človek lepo povedal, da če pač ne bo kupca, ga bo obdržal zase. Na a.netu je en kup oglasov, tudi terencev, ki se ne prodajajo pod nujno. Zakaj ne komentirate tistih?

Še vedno pa ima opcijo da zniža ceno če bo to potrebno.

Itak ga pa večina tukaj in zdaj ne bi vzela niti zastonj ampak bi zahtevala še dodatno vgradnjo nevemvsečegamamutpamaroltprodajata, zraven pa še bencin za naslednjih 5 let. :roll:
Pajero Superselect: You can choose 2H, 4H 4HLc and 4LLc. If you're still in trouble, call JCB! >Tom Sheppard<

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Avg 16, 2012 10:53 am

NejcT napisal/-a:Ah, dajte no, spet ste začeli s klasičnim nabijanjem, ki je značilen za ta forum.
Itak. Ti pa imaš toliko čez ta Forum za povedati, ker ti preko njega ni uspelo Terracana prodati. Right?
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Allrounder
Prispevkov: 77
Pridružen: To Avg 24, 2010 10:25 am

OdgovorNapisal/-a Allrounder » Če Avg 16, 2012 11:00 am

Seveda. Točno to me boli, kako si vedel? :roll:

Ali pa mogoče to, da ste že me ob moji predstavitvi najprej popljuvali, pa me še poznate ne. Tako je seveda najlažje. Tako tudi novemu uporabniku poveste, kaj lahko pričakuje tukaj. Ne rečem, da sam vse vem, ampak od nekaterih "strokovnjakov" tukaj bi pa mogoče lahko pričakoval bolj racionalne odgovore...


Edit: BTW, nismo vsi v Sloveniji takšni, da bi bili fouš vsakemu okoli sebe, kot si mogoče ti navajen tukaj.

saj ne leti to na tebe, si pa navajen to v vsakemu postu brat.
Pajero Superselect: You can choose 2H, 4H 4HLc and 4LLc. If you're still in trouble, call JCB! >Tom Sheppard<

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Če Avg 16, 2012 12:44 pm

Evo mal primerjave kaj se da dobit za slabih 7k€, da dobimo mal filinga, kaj v resnici dogaja na trgu:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6352225&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5645000&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6290879&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6237269&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6211310&show=1

V takšni družbi na avto.net-u je prodaja feroze za 7k ne samo iluzija ampak znanstvena fantastika. Predlagam, da daš v garažo, konzerviraš in počakaš, da začne cena in povpraševanje naraščat!

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Avg 16, 2012 1:24 pm

NejcT,

z vsem dolžnim spoštovanjem- če si uspel nekoga osrečiti s študentskim Patrolom za 5.000€ in si presedlal na Terracana, ki je BTW popolna nepremičnina in hkrati kupil še nekaj tretjega- v vsakem postu pa javkaš in jokcaš, kako bi rabil zaprašenega Garmina, na pol zastonj gume ali kaj podobnega, ker si kao ubogi študent; ne serji ga.

Malce se zazri vase in ne bodi toliko hud. Kot študent namreč še nisi poskusil ničesar.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Allrounder
Prispevkov: 77
Pridružen: To Avg 24, 2010 10:25 am

OdgovorNapisal/-a Allrounder » Če Avg 16, 2012 1:42 pm

Moj zadnji odgovor v tej temi. Se žal počutim precej Don Kihotovsko.

Prvič, nikjer nisem napisal, da je cena, kot jo zahteva prodajalec previsoka ali prenizka, o ceni premišljujejo le prodajalci in kupci.

Drugič, Bizzy. Vračam z vsem dolžnim spoštovanjem, te imam za enega bolj razumnih tule.
Nikjer ne piše kaj imam, kaj je nepremičnina, kaj ni, tudi jaz ne sodim tvojih avtomobilov ter njihovega števila. V nobenem postu nisem javkcal in jokcal, kot ti praviš, da sem ubogi študent. To oznako ste mi nadeli vi sami.

O tem, kdo je karkoli poskusil in ne pa ne bova razpravljala - jaz tebe ne poznam, ti pa mene ne. Zato je to brezpredmetno.

Lahko me popljuvate ali pa ne, vaša stvar, se pa ne mislim spuščati na nespoštljiv nivo.

Lp
Pajero Superselect: You can choose 2H, 4H 4HLc and 4LLc. If you're still in trouble, call JCB! >Tom Sheppard<

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » Če Avg 16, 2012 2:36 pm

Spoštovani forumaši in ljubitelji off-roada

Hvala za vsa vaša mnenja. Nekatera so konstruktivne narave od ljudi, ki vedo kaj govorijio, pri drugih pa je zaznati kanček slovenske foušije. Zadeva je sledeča: povsod po svetu znajo ceniti ročno delo, individualizem in unikatne izdelke, le pri nas če ni kupljeno pri xxxx pa ni vredno nič.
Moje izkušnje kot nekoga, ki šraufa, segajo cca 30 let nazaj. Ne samo sa sem "obnovin in dodela" Kawasaki Z900 z Yošimura frizuro in to je bil v tistih časin najhitrejši Yu motor, pa kup avtov, predzadnji moj projek je Buldožer TG80 u nulo narejen, ki ima dobrih 10 ton... Pa pustimo to, da sem delal v Fiatu, pa Audiu, pa Porsche-u pa BMW in tako naprej... pa da sem 10 let izdajal revijo motorist in testiral po celem svetu po vseh dirkališčih motocikle... pa pri Toyoti s Stanovnikom po Vrhiškem poligonu ganjal LandCruiserje...
Tako, da za svoje znanje mislim, da imam reference. Čeprav se po vašem forumu nisem izpostavljal. Nekaj odgovorov sem že dal na kako temo... več pa ne.

Kar pa se tiče Feroze. Cena je kot je, ker vem kaj avto zmore in kako izgleda. Seveda za 7 k lahko kupite kar želite, tudi starega ML-a. A ko gre za hard teren in ko so v igri skale in znanje vrtenja volana se marsikateri mestni terenec skrije.
Nekatere stvari imajo ceno ne glede na letnik zaradi naemna uporabe in same vzdržljivosti. je pa res to, da če ne ceniš sebe, te drugi ne bodo. In ker vem kaj pride izpod mojih rok je to pač to. V vožnji z njim pa toliko uživam, da mi odtehta ve ure in denar ki sem vložil vanj.
Hobiji niso poceni, še posebno off-road dne.
Pa hvala za pohvale za avto in mnogo srečnih kilometrov in off-road ur vsem skupaj.
Bojan

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Avg 16, 2012 4:04 pm

Kaj konkretno je delo tvojih rok na tej ferozi da je zdaj dvojna cena? Meni se zdi enaka kot leto nazaj.
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... ght=#87935
Tole ferozo si podajate kot vroč krompir.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Avg 16, 2012 4:11 pm

NejcT,

okoli oznak:

Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 5:28 pm Naslov sporočila: P: Nissan Patrol 2.8 td - Potovalno vozilo
.....
Prodajava ga, ker potrebujeva denar za študij, poleg tega pa nas študente iz vseh strani j***jo, zato proračun ne dopušča take zverine. Žal.
.....

Objavljeno: Sob Mar 24, 2012 9:25 am Naslov sporočila: K: Nedelujoč Garmin 176c z delujočim ekranom
....Kot rečeno v naslovu, če se komu po garaži/predalu/pod posteljo valja zaprašen Garmin, ki sliši na ime 176c, ima cel in delujoč ekran, njegovi dnevi pa so že mimo, se priporočam...

Objavljeno: Čet Dec 01, 2011 12:39 pm Naslov sporočila: K: Ohišje zračnega filtra Nissan Patrol GR Y60 2.8td
....Torej, če ima kdo odveč ohišje za Nissan Patrol (oznaka motorja RD28T) se za neko razumno ceno priporočam. ...



Oznako "reven študent" si si očitno nadel kar sam. Res pa je brezpredmetno razpravljati kdo je kaj poskusil.

Xroad,

menim, da vsi na forumu cenimo filigranske izdelke domačih mojstrov. Verjamem, da si mojster za obnovo vsega živega. Prepričan sem tudi, da se znaš izredno visoko ceniti (razvidno iz Feroze). Spoštljiv podatek je tudi to, da si 10 let izdajal revijo motorist. Čestitam. Me pa zanimajo tri stvari in sicer:
- si dosedanje projekte ovrednotil podobno kot Ferozo in jih tudi prodal?
- kaj od opreme na vozilu je vzrok za takšno ceno?
- kje na tem planetu je moč legalno (ne da dobim zraven avtomobila en kup natisnjenih doma modificiranih Tüv dokumentov) registrirati tvojo projektno cizo?

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » Če Avg 16, 2012 4:21 pm

Zdravo
Ja, vse kar sem naredil sem tudi dobro prodal. Pa naj si bo to Can-Am 800 s 75 KM ("doma friziran") s opremo kot jo še tovarna ne pozna, ali Buell Ulisses močno dodelan, ali Honda legend modificirana V6, ali Kymco MXU, kot ga še tovarna ni videla... Pa Citroen Jumper modificiran... Jeep Cherokee 2.8 CRD modificiran ..moram kar malo pobrskat ker jih je bilo veliko... da ne govorim o zaznih kosilnicah in drugih strojih. Imam šeeno zadevo, ki sem jo pa res kupil, ko jo je moj zbnanec naredil in to je STIL 070 extreme, 20 KM, list 106 cm... + dirkalni kroman izpuh... da te je strah ko jo zalaufam... takih igrač sem dal preko svojih rok veliko...

Glede Feroze, (ciza kot se je nekdo izrazil). Bila je že registrirana, tako da niti bull bar ne bi smel biti prevelik problem. Ostale stvari ne delajo težav, ker je avto že toliko star (sem se dobro pozanimal). Se pa nagibam k temu, da si ga bom zase registriral, ker sem velikokrat na lokalnih cestah...
Tako da to je to... in hvala za tako burno razpravo na mojo temo.
Lep pozdrav vsem.
B.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

Re: Feroza

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Avg 16, 2012 4:58 pm

Xroad napisal/-a:Lep pozdrav vsem.
B.
Enako, vračam pozdrave. Razprava pa ni burna, ampak zanimiva. Sploh v času poletnega zatišja. ;)

P.S. morda pa jeseni skupaj naredimo lepe, lične flaške z emblemom Foruma. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

Re: Feroza

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Avg 16, 2012 5:50 pm

Xroad napisal/-a:Glede Feroze, (ciza kot se je nekdo izrazil). Bila je že registrirana, tako da niti bull bar ne bi smel biti prevelik problem. Ostale stvari ne delajo težav, ker je avto že toliko star (sem se dobro pozanimal). Se pa nagibam k temu, da si ga bom zase registriral, ker sem velikokrat na lokalnih cestah...


Narobe si razlagaš naše zakone. Homologacija mora biti za vsako spremembo v gabaritih vozila (v plus ali minus).
Pa če gremo malo zakonsko pogledat tvoj avto (samo zunanjost ki se jo vidi iz prve slike) :

1.) prevelike gume brez homologacije 1200 evrov + oduzem tablic + izredni tehnični pregled. Homologirane gume na ferozi so samo in izključno teh treh dimenzij 195/70/15, 195R15 in 225/60/15

2.) doma narejen prednji odbijač brez a-testa, brez potrdila o strokovni vgradnji in brez vpisa v homologacijski kartonček

3.) bullbar enako

4.) zadnji odbijač enako

5.) prtljažnik na strehi enako, le da bi se tu izgovoril, da ga lahko odstraniš in ti tega najbrž nebi upoštevali.

6.) neko čudo na havbi z vijaki, ki ni del havbe.

Najbolj bi nastradal zaradi odbijača, bullbara in havbe, ker mora biti ta del "pedestrian friendly". Pri tebi zaradi vsega tega železa ni in hitro bi te lahko zato izločili iz prometa. Če te dobi taprav policaj (ki mu žena že en teden ni dala), boš ostal vsaj brez nadaljnih treh plač, brez tablic tega vozila in brez izpita.
Pred EUR sem bil SIT!

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » Če Avg 16, 2012 9:40 pm

Pozdravljeni
Hvala za informacije o homologaciji in o kaznih. Morda držijo morda ne, "nebivedu". Malo za šalo...

Kot rečeno, tak avto potrebujem in zato sem ga tudi naredil. Oz. kupil osnovo in jo obnovil in dodal kar potrebujem. Glede na to, da sem jager in da je potrebno kadaj tudi iz kakšne grape kaj ven potegnit, vršt na haubo in domov pelat, je to to.
In ker imajo vse stvari ceno, jo ima tudi ta... saj veste kako pravijo: vsi moški so ped... sam denarja ni.

Glede na očitke o ceni: nekdo nujno prodaja ferarija vrednega 80 k za 30 k. Ljudje nimajo denarja, čeprav si ga želijo. Veliko njih. Nekdo ga kupi, poservisira in prodaja za 70 k. A sedaj je pa ta kupec slab in avto ni vreden... če si nekaj ne moreš privoščiti ali pa meniš, da je predrag pač ne kupiš. A to ne pomeni, da vozilo ni toliko vredno.

Naprej, ko smo ravno na off-road temi. Kupiš osnovo in vanj vložiš vsaj 15 k, da je spodoben in zmogljiv off-road-ar. In sedaj ker to ni prestižna znamka pa ni nič vredno. Žal se preveč dobrih avtomobilov prodaja za drobiž ker je splošna finančna situacija slaba, avti pa niso slabi. Tako je s temi igračami.

p.s.
za flaške pa se lahko zmenimo, bomo naredili take z zelenim pokrovčkom... da bodo maskirne :D

Lep pozdrav vsem
B.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

Re: Feroza

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Avg 16, 2012 10:24 pm

Koliko si TI vložil v tole ferozo? Kaj dodatnega si vgradil na ta avto, da je kar naenkrat iz navadne feroze postalo hudo offroad vozilo za 7000 evrov?

Me pa zanima še ena stvar. Kot tretji lastnik tega avta (drugi je bil moj skoraj sosed, prvi pa njegov tast iz Rijeke), vem da je imel avto preko 200.000km, ko sem ga jaz kupil. Pri tebi jih ima pa 90.000. Kje so pa ostali kilometri?

Kako veš koliko kilometrov ima opravljen avto, ki ima 5 mestni števec za kilometre? Kako veš, da ni 190.000 ali 290.000 ali 390.000 ali celo 490.000 kilometrov prevoženih?
Pred EUR sem bil SIT!

Xroad
Prispevkov: 20
Pridružen: To Mar 20, 2012 6:20 pm
Kraj: Ljubljana-Kum

Re: Feroza

OdgovorNapisal/-a Xroad » Pe Avg 17, 2012 9:07 am

Nebivedu napisal/-a:Koliko si TI vložil v tole ferozo? Kaj dodatnega si vgradil na ta avto, da je kar naenkrat iz navadne feroze postalo hudo offroad vozilo za 7000 evrov?

Kaj te toliko boli, kaj jaz prodajam. Avto je bil naprodaj za 3,4 do 4 k, pa bi si ga lahko kupil naredil z njim kaj bi te bila volja in ga prodal naprej. Sedaj te pa "boli" moj avto, zakaj ga prodajam za 7 k. To je tipična slovenska foušija... če si ga ne morem privoščiti pa ni dober. Ah dej no...
me prav zanima kaj voziš in koliko si v svojo cizo sam vložil denarja in časa. Pa bomo pol videl tvoje osnove razmišljanja.

Me pa zanima še ena stvar. Kot tretji lastnik tega avta (drugi je bil moj skoraj sosed, prvi pa njegov tast iz Rijeke), vem da je imel avto preko 200.000km, ko sem ga jaz kupil. Pri tebi jih ima pa 90.000. Kje so pa ostali kilometri?

... motor je bil menjan, menjalnik pa servisiran. Imam doma še dele od prvega motorja.


Kako veš koliko kilometrov ima opravljen avto, ki ima 5 mestni števec za kilometre? Kako veš, da ni 190.000 ali 290.000 ali 390.000 ali celo 490.000 kilometrov prevoženih?


... Če so stvari obnovljene in poštimane, bodo zdržale brez težav še nadaljnih 100 k.

Lep pozdrav vsem
B.


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov