Pajero-voda med gorivom in v filtru

Vse v zvezi z offroadom
Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Sr Dec 22, 2010 1:00 pm

:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :krc_v_roke:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
fire
Prispevkov: 158
Pridružen: Sr Jan 20, 2010 5:52 pm

OdgovorNapisal/-a fire » Sr Dec 22, 2010 6:12 pm

:krohota_se: :krohota_se: :nazdravljamo:

moja.malenkost
Prispevkov: 175
Pridružen: So Nov 08, 2008 7:54 am
Kraj: pesnica

OdgovorNapisal/-a moja.malenkost » Če Dec 23, 2010 3:23 pm

Se zelo strinjam z predzadnjim in zadnjim komentarjem. :aplavz:

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Dec 23, 2010 7:37 pm

moja.malenkost napisal/-a:Se zelo strinjam z predzadnjim in zadnjim komentarjem. :aplavz:


Saj nismo cinični, smejemo se pa radi, in ta užitek delimo z vsemi. :kaj_takega_pa_se_ne: :krohota_se: :kaj_takega_pa_se_ne: :krohota_se: :kaj_takega_pa_se_ne:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Če Dec 23, 2010 7:45 pm

cero napisal/-a:Sedaj pa še moram jas kometirat :robizon
-prvo mi razloži kako lahko pride voda iz motorja v povratno ceu v tank?
-sedaj pa še mi razloži kolko kamijonau si ze vozo da lahko šinfaš MANA ?
- pa če bi bilo to res da bi voda tekla v tank bi se to takoj opazlo ker bi hitro filtre zabilo to pa vsak šofer ogotovi keri ma malo pojma edino če je čisti lajbek ko je preko borze dela narediu ispit pa nevidi druga kolko bo konc mesca zaslužo LEP POZDRAU CERO :twisted: :twisted: (ije skoro sn žiuce zgubiu ko sn to brau )


Veš Cero, kamijon sem vozil ko je še trava po sred ceste rastla!
Volvota, Fiata, Renaulta, Scanio, Mana, Mercedeza, Rabo, Tama....
Voda pride v povratni vod nekje v glavi. Ravno sedaj imamo kamijon spet v garaži z razdrtim motorjem ker je že tretjič počila glava na isti način. Lahko prideš pogledat! Zakaj ne poči na Mercedezu? Oba imata isto delo in oba vozita isto težo. MB naložim ša kakšen kubik več ker ima retarder.

In pa, če voziš z prikolico 20 kubikov peska po tehle naših klancih v Loški Potok, je povprečna poraba cca 70 litrov na 100 km. Se pravi da porabiš na dan cca 300 litrov nafte. ( ki jomimogrede SCT ne bo nikoli plačal), se tri llitre vode ne pozna v nobenem filtru, pač pa samo na dizah ki gredo k vragu!
Oziroma, naftne filtre menjamo pri Manu vsak mesec ker iz neznanega razloga pokajo. Seveda ko se spraviš menjat filter, ti obvezno poči cev za dvig kabine. To je Man! Toliko živcev kot mi je ta kripa požrla, mi jih ni še nihče!

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Dec 23, 2010 8:36 pm

robinzon napisal/-a:
cero napisal/-a:Sedaj pa še moram jas kometirat :robizon
-prvo mi razloži kako lahko pride voda iz motorja v povratno ceu v tank?
-sedaj pa še mi razloži kolko kamijonau si ze vozo da lahko šinfaš MANA ?
- pa če bi bilo to res da bi voda tekla v tank bi se to takoj opazlo ker bi hitro filtre zabilo to pa vsak šofer ogotovi keri ma malo pojma edino če je čisti lajbek ko je preko borze dela narediu ispit pa nevidi druga kolko bo konc mesca zaslužo LEP POZDRAU CERO :twisted: :twisted: (ije skoro sn žiuce zgubiu ko sn to brau )


Veš Cero, kamijon sem vozil ko je še trava po sred ceste rastla!
Volvota, Fiata, Renaulta, Scanio, Mana, Mercedeza, Rabo, Tama....
Voda pride v povratni vod nekje v glavi. Ravno sedaj imamo kamijon spet v garaži z razdrtim motorjem ker je že tretjič počila glava na isti način. Lahko prideš pogledat! Zakaj ne poči na Mercedezu? Oba imata isto delo in oba vozita isto težo. MB naložim ša kakšen kubik več ker ima retarder.

In pa, če voziš z prikolico 20 kubikov peska po tehle naših klancih v Loški Potok, je povprečna poraba cca 70 litrov na 100 km. Se pravi da porabiš na dan cca 300 litrov nafte. ( ki jomimogrede SCT ne bo nikoli plačal), se tri llitre vode ne pozna v nobenem filtru, pač pa samo na dizah ki gredo k vragu!
Oziroma, naftne filtre menjamo pri Manu vsak mesec ker iz neznanega razloga pokajo. Seveda ko se spraviš menjat filter, ti obvezno poči cev za dvig kabine. To je Man! Toliko živcev kot mi je ta kripa požrla, mi jih ni še nihče!


Stari, ne se sekirat, če je tako, se še po otroka v tiste konce ne bom upal iti. Nikoli ne veš, zakaj se ti bo MAN v rit zalepil. :roll:

Fantje polna luna je. :shock:
Ne se jebat, ker nas bo Rafter v Banovce nagnal, povem iz prve roke, ker sem tam že enkrat bil :lol:

Robinzon pusti Cerota pri miru, bova midva raje kakšno gajbo piva uničila, ker grem po feltne k Zajčku, pa Pičpokija mal za tamalga zajebavat, pa svojega mulca pogledat, ker bo imel RD. :evil: :twisted: :P
Ima kdo kaj proti, če se ga v Sodražici nažremo na mrtvo, sam da se mi ne boste več na suho JEBAL. :lol: :lol:
Pun K.... vas mam. Jaz sem bil še slabši od vas. A sedaj bi me pa radi oponašali, ne bo vam uspelo, kajti to je JELOVICA, nekaj kar hitro gnije in se ne da OPONAŠATI. :lol: :lol: :lol:

Druga varianta je pa 3 mesece Banovcev-BREZPLAČNIH od Rafterja. 8)

ODLOČITE SE SAMI

ps
Pivska povabila v Sodražici sprejemam na ps. :P

hvaljen Jezus in Marija :lol:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Če Dec 23, 2010 8:49 pm

Zakaj pa glih v Sodražco? To je v dolini pa premal piha in je žlehnoba v zraku. Rajš naredi premik na Bloke. Res da je bolj mraz, boš pa več antifriza natočil! :idea:
Sporoč ko boš tukaj pa gremo tisto gajbo prevrnt! To je posel, ne pa glave in filtri! :amen:

Cerota bom pa čist pri miru pustil!






LES JE LEP! :wink:

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Dec 23, 2010 8:53 pm

Sina imam v Sodražici.
Itak pa moramo na Bloke, Pičpokija razkurit.
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Če Dec 23, 2010 8:59 pm

Dobr no pa ne boš pil tam kjer imaš sina. Moraš pazit na njegov ugled! :wink:

Ja pokija je treba mal oživet da ne bo do komolcev v olju. Pa zajčka je treba tud mal do oštarije zvlečt, da se ga gospa ne naveličajo in vržejo iz bajte. :krohota_se:

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Dec 23, 2010 9:03 pm

A tako hudo je že v tistih koncih.
Pa sem mislil, da samo mene :zena_z_valjarjem: v glavo j....
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Če Dec 23, 2010 10:27 pm

Pa kaj sem ti pa naredil?
Imamo pa pri nas tudi gajbe. Sam večino je že praznih.

Če prideš imaš da se oglasiš. Pa se bomo potem menili o kamjonih pa o đžipih. :lol: Je lepo pri nas. Kar vesoljčka vprašaj. Je že večkrat kar tako prišel :kaj_takega_pa_se_ne: :ah_seveda:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Dec 23, 2010 10:32 pm

emm bi se jaz tudi priporočil kje v majolki al pa podobno :)

Sem Tudi jaz is Šdrsce!

Kar se pa zgleda tiče... kolikor se tle alkohola popije mi "tastari" zgledno pijemo napram mladini... :)

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Če Dec 23, 2010 10:37 pm

Pa če ste že pri OT: jaz prav pogrešam MAN-a odkar je na remontu. Mercedes ki je moj nadomestni službeni avto pač ni ničemur podoben. Seveda pa ne moremo primerjat jabolk in hrušk. Man je na remontu ker je letnik 94 7.5t z 220KM troteziher motorjem in je pač že zmatran, aktros pa 99l 25t z 350KM(naj bi jih imel čeprav je man močenejši...)

Sicer moram kdaj pa kdaj pri MANu vzdignit kabino in na terenu kaj porihtat, pri aktrosu pa še vem ne kje se kabina vzdigne, ampak če mene vprašate---->man je zakon. Poskočen, skromen pri porabi, trotelziher,... Pač stroj ki je za moj posel ustreznejši.

Pa še to. sicer ne vem veliko o teh stvareh, imam pa vprašanje. Povrat goriva je speljan iz šob. Direktno v glavo gorivo niti ne pride. Kako bi potem prišel šele kam drugam? Sam sam uprašu :D
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Dec 23, 2010 11:11 pm

2Robinzon
Me veseli, da raje afne guncaš, kot, da nas Rafter v Banovce pošlje.
Kar se tiče prevrnjene gajbe, sem jo obljubil in padla bo.
HIHI- glede žlehnobe v Sodražici se čisto strinjam, bom dvojne gate sabo prinesel-TADOLGE, da bom preživel Bloke
Ne dam premoženja na prepih-COHONES

Si me razsvetlil, kar se tiče ugleda mojega sina :lol: :lol:
Bog ne daj, da ga spoznaš, hujši od fotra.

2Pokec- bog ti daj večni mir in POLNE GAJBE
kolikokrat ti moram še povedat, da praznih rok ne hodim po svetu, res pa je, da grem redkokrat

2MAMAMICKA- da nisi slučajno ti tisti gelipter, ki pri moji bivši spi
Če si tapravi, potem bova zaorala z gajbo piva do jutra
V Majolki dela bivša Domžalčanka, je delala v GP, ki je zgradil SPB
Preveri, če ni res!!!
Kar pa se tiče PASJEGLAVSKE mladine, jim pa ni pomoči, ko dobite še dvorano, bo pa vse do konca zadrogirano.

Pokec Pokec :z_kijem_v_roki:, niti slučajno mi ne omeni kamionov, jeepov, ali karkoli s 4 kolesi.
4x4BEJBE mi lahko pokažeš, koledarja nagih bab še nimam, lunin koledar mi je po DHL poslal FERRARIST, kelnarco z največjimi joški si želim videti, ko bom na Blokah naročil Taveliko zeleno, pomeni 2 litra piva, da vas bom lahko dohajal.

Zabave za polno luno je konec, gsm št. sprejemam na ps, kdor je ne pošlje, ne bo v dobitku za LOTODEBIL-PIJAN-BLOKE.
Upam, da ste se nasmejali, Rafterja pa prosim, da zaklene temo, ker je že preveč offtopic.

that`s all folks
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Dec 28, 2010 1:23 am

stripi napisal/-a:Upam, da ste se nasmejali, Rafterja pa prosim, da zaklene temo, ker je že preveč offtopic.

that`s all folks
Rečeno-storjeno. Ste imeli srečo da me en teden ni bilo, jebemvamboga! :lol:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov