Ni off road

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Po Mar 16, 2015 9:20 pm

Kaj naj rečem, smo že hujši od policajev


Davčni inšpektor obišče bolnišnico, preglejuje poslovanje in na vsak način poskuša najti neupravičeno porabo sredstev.
Vpraša direktorja: "Opažam veliko porabo povojev. Kaj npr. naredite z ostanki povojev na rolicah, ki so prekratki, da bi jih še uporabili?"
Direktor: "Te ostanke shranjujemo in ko se jih nabere cela škatla, jih pošljemo dobavitelju, on pa nam potem zastonj pošlje nekaj novih povojev."
Inšpektor: "Tudi veliko samolepilnih obližev porabite, kaj pa naredite z ostanki, ki so prekratki?"
Direktor: "Hranimo jih in ko se jih nabere cela škatla, jih prav tako pošljemo dobavitelju, on pa nam pošlje nekaj novih rolic."
Inšpektor je že živčen: "Izvajate tudi obrezovanja. Kaj naredite z odrezanimi kožicami?"
Direktor: "Pri nas se nič ne zavrže. Tudi kožice zbiramo in enkrat na leto jih pošljemo na davčno upravo, oni pa nam pošljejo kompletnega kurca."
LP by Jereb

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Po Mar 16, 2015 9:57 pm

No vsaj v tolažbo mi je ,da nisem samo jaz jezen ko :twisted: :twisted: :twisted: . kot je nekdo omenil : KARMA...
Nekaj se vas je zdaj ponudilo,da denar obdržim za donacijo piknika (tud kamarat iz motosveta) Kuverte so že premontirane, z novimi znamkami, tak ,da fantje hvala za ponudbo, a jaz bi vseeno rad poslal nazaj, da bo fer iz moje strani, ko bo piknik, pa lahk prinesete nazaj :)
Upam ,da se res vidimo, spoznamo, podružimo in v en glas jebemu vse po spisku pacientu, ki si je vzel čas zajebavat navaden folk :twisted:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Mar 17, 2015 8:20 am

Spremljam od vsega začetka tole simpatično idejo, a na koncu se je zadeva odvila tako daleč, da ne morem, da se ne oglasim.
:stari_pridiga:
Prvič in da ne bo kakšnih sumničenj: nisem nobenega prijavil in imam kar se špecanja tiče nadvse čisto vest.
A vseeno prav, da vam kaj povem.
Vedno imamo polna usta pravne države, a ta pravna država ne obstaja več, kadar začutimo kakšen lasten interes.
Pravna država pomeni tudi spoštovanje vseh pravil, pa naj nam bodo všeč ali ne. In eno od teh pravil je urejen sistem iger na srečo. In tu ni sedaj pljuvanja: tako je in pika!
Vsem je bila všeč ideja, da bi za par fičenkov dobili avto.
A nihče ni pomislil, da mogoče ta avto sploh ni vreden toliko, kolikor si je prodajalec zanj zaželel dobiti. Če bi bila igra naštimana po pravilih srečolova, bi moral prodajalec na v naprej določen dan izžrebati srečko, pa magari če bi samo eno dobil. Ne pa da čaka in čaka, da se nabere toliko denarja, kolikor si ga je on zamislil dobiti za ta avto. Če ga ne dobi od enega kupca, ga bo pa od petdesetih (kasneje štiridesetih ali nekaj takega) kupcev.
Saj ne mislim da je prodajalec to namenoma naredil, ne, ne .... a tako je zadeva izpadla. Vem, da bi ga tudi vse pive in pikniki nekaj stali, a to ni izgovor.
Včasih se denarja v navadni kuverti ni smelo pošiljati. Ne vem, če to velja še danes, a očitno tako pošiljanje ni zanesljivo, saj lahko na celotni poti ta kuverta kje ponikne.
In še kaj bi se mogoče našlo.
Pa lep :stari_pridiga: pozdrav!
Miran

PS: Vem, da smo pri nas še prekleto daleč od pravne države, a nikoli se ne bomo niti usmerili proti njej, če se sami ne bomo držali pravil.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
jeep corporation
Prispevkov: 1310
Pridružen: Sr Nov 02, 2005 8:19 pm
Kraj: Skopo
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a jeep corporation » To Mar 17, 2015 11:14 am

če se hočeš držati pravil, se jih morajo najprej vodje, oni so kot tvoji starši, pač vzgled, ne moreš it obratno.

In ja, jaz se tudi strinjam da bi moral bit datum določen do kdaj se zbira, neglede koliko se je nabralo, mora tud prodajalec kaj reskirat, to je dokaj logično
E×E 4×4 (Offroad, Hot Rod, V8 engine)
+386 40 697 872; +386 40 798 615
www.4x4exe.net

bular
Prispevkov: 760
Pridružen: To Okt 26, 2010 1:26 pm
Kraj: bula

OdgovorNapisal/-a bular » To Mar 17, 2015 1:01 pm

Zaradi takih pizdarij sem se že pred časom odločil da ne bom več nalagal posnetkov in omenjal kakih nelegalnih reči na ta forum ker vse več oblastnikov in špicljev bere ta forum :twisted:
nissan tractor 3.3sdt

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » To Mar 17, 2015 7:51 pm

fantje, eden in edini takšen avto se prodaja na netu za 800€, ki pa nima klime, el,stekla, strešnih sani, je rjast itd, torej sem že v štartu ponudil ugodno ceno, saj je avto tudi tehnično 100°izpraven, brez skritih napak...
Pričakovat, da bom izvršil žreb, ne glede na to ,če bi zbral samo 2 srečki je pa res :?
Vsi udeleženi so bili seznanjeni z potekom, da so se strinjali so dokazali z pošiljanjem, kompliciral pa bo itak vedno tist, ki nima nič zraven.
Miran, brez zamere, toda ,če se prej nisi mešal zraven, ne vidim potrebe ,da bi se moral sedaj.
Ideja je bila po moje dobra in poštena do vseh, sodeloval je lahko vsak z neomejeno količino pošiljk, 10€ pa tud ni nek presežek za marsikateri žep, glede na to ,da so možnosti dobitka bile praktično 40:1.
Pošilke so poslane nazaj, z tem smo zaključili, zalili in pojedli bomo v priliki, na pikniku z (upam) vsemi, ki so podprli zadevo in sodelovali :wink:

P.s: O pravni državi, vodstvu, nam itd, pa bi lahko debatirali v nedogled..
Kot sem že omenil : Brez zamere :wink:

Peaceunity
Prispevkov: 39
Pridružen: Sr Feb 25, 2015 7:39 pm

OdgovorNapisal/-a Peaceunity » Če Mar 19, 2015 12:24 pm

Nic nepotrebne jeze in sekiranja. Hvala za korektnost in ti zelim uspesno prodajo. :)

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » To Mar 31, 2015 11:54 pm

Skoda ker je to slovenski forum saj drugega ni bilo za pricakovat.uzitek zelim ti uspesno prodajo vozila.lp :cry:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!


Vrni se na “Dražbe - licitacije”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov