Lom17

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

Lom17

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Ne Okt 10, 2010 7:13 am

Sedaj, ko so še vsi člani moje družine v postelji imam tudi jaz čas za kratko predstavitev.
Sem Zoran. Živim v Kanalskem Lomu nad Mostom na Soči. Po poklicu elektrikar energetik, oče štirih otrok z dvemi ženami :lol: in član društva 4x4 Kanal ob Soči.
Kaj naj rečem: zanimajo me dolga offroad potovanja, kdaj pa kdaj zavijem tudi malo po stranskih, da se razumemo - ta pravih off road poteh.
Vozim Nissan Patrol 2.8TD malo popravljena izvedba, ampak kar gre.
Ko nimam denarja za potovanja hodim delat -to je kar preveč dni v letu, čeprav moji šefi mislijo drugače -ko napraskam nekaj drobiža se odpravim na pot.
Trenutno razmišljam o praskanju, da zadovoljim družinski proračun in o dodatku za naslednjo turo, ki bo seveda zopet nenormalna. :idea:
To bi bilo to.
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Ne Okt 10, 2010 10:04 pm

:welcome:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Po Okt 11, 2010 12:03 am

Zoran, ta potovanja mikajo tud mene, samo ni pravega avta... :D Samurai, pa ni lih za take hude podvige! :D

Drgač nevem če me poznaš, ma vidli smo se ene 2x pr Bevku ;) (še ko smo švasali zadnji odbijač, sem bil zraven ;) )

Ala, lepo se mej pa dobrodošel! 8)

EDIT: haa...šele zdej sm vidu, da si tu, že več cajta ku jst :D
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » To Mar 15, 2011 8:03 pm

:welcome:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov