Miran

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Miran

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 29, 2009 12:09 am

Psihiatra po mojem najsvetlejšem prepričanju (saj tako je prepričana večina norcev) ne rabim, zato se tukaj niti slučajno ne mislim javno spovedovati.
A dve stvari pa moram le treba povedati o sebi:
1. rad spravim ljudi do vsaj malo smeha, zato tole pisanje
2. da se me ne prime sloves kakšnega brrr.. toplovodarja, moram pojasniti, zakaj zadnjih 15, 18 let ne zagovarjam več koledarjev s slikami nagih, saj veste onih...
Tu je torej (resnična) pravljica za lahko noč:
Bilo je en dan po tistem, ko so imeli v ostankih nekdanjega YU ponosa TAM požar. Miran je s sodelavci pripeljal na ogled tovarne - so ravno od gašenja uničene računalnike iz prvega nadstropja na kason od kamijona metali - delegacijo neke velike mednarodne firme, da bi se ti odločili, če bi s TAMom zagnali proizvodnjo nekih podsklopov za Oplovo tovarno na Madžarskem, ki je bila takrat še v fazi postavljanja. To delegacijo je vodila ženska (to je zelo pomemben podatek).
Že tisto metanje računalnikov je naredilo čuden vtis. Potem smo si ogledali proizvodne prostore - vse umazano, razmetano, nihče ni nič delal, res niti slučajna slika kot mravlje pridnih slovencev. A na vsaki predelni steni, omari, stroju so visele slike iz tistih .... koledarjev, večinoma dokaj ginekološke.
Pa jih ta vodja te delegacije najprej ignorira, potem pa me vpraša nekaj v stilu: ''kaj bi si ti delavci mislili, če bi njihove žene cele dneve buljile v slike močno opremljenih, postavnih, lepih in sploh in oh možakarjev?''
Nisem odgovoril, saj nisem imel kaj.
A ker niti v sanjah ne želim, da bi me moja najdražja primerjala s kakšnim obdarjenim lepotcem s koledarja, tudi jaz ne obešam in propagiram koledarjev z onimi, saj veste....
Jasno? Mogoče bo kdo razumel, mogoče ne.
Lahko noč otroci.
LP Miran

PS: TAM ni bil izbran.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

Re: Miran

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Dec 29, 2009 12:22 am

Če povzamem: Nočeš gledati takšnih kolendarjev ker se bojiš da bi žena počela isto. In potem bi :zena_z_valjarjem: nadgradila svoje standarde in ti nebi imel nikogar več ki bi te sekiral.
miran napisal/-a:
ker niti v sanjah ne želim, da bi me moja najdražja primerjala...


P.S.: Dobro da "moja" ne obstaja, ker v primeru cenzure prebranega na forumu nebi zapiskalo, ampak nekaj priletelo okoli ušes. :)

Pa brez zamere :oops:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Miran

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 29, 2009 12:47 am

Picpoki napisal/-a:Če povzamem: Nočeš gledati takšnih kolendarjev ker se bojiš da bi žena počela isto. In potem bi :zena_z_valjarjem: nadgradila svoje standarde in ti nebi imel nikogar več ki bi te sekiral....

:D no vidiš! Simpl, da bolj ne more bit!!
L :lol: P Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 29, 2009 1:27 am

Slika kokr js zastopim je potemtakem za vse kriv - TAM :shock:
No men je pa takole reku moj mojster pri katerem sem bil vajenec: tamau, tkole ti bom povedal: delavnica brez nagih bab je za en kurc delavnica. Mehanik ne more delat v sterilnem okolju, ker nima inspiracije. Zato jih pa dohtarji tolk zašuštrajo.
Sem pa delal en cajt v ženskem kolektivu in Miran ne bi verjel kaj imajo šele one po predalih. Taprav desc vsaj ne skriva in obesi na zid......no da sindikalnih izletov sploh ne omenjam, ko se kuram čist utrga :lol:

No pa lahko noč tudi tebi ata Miran......

Ps
Moj mojster Ciril je imel prav. Men v delavnici visijo še od leta 90 nazaj, prav nič se niso postarale od takrat in imajo še zdaj po tolikih letih pokončna pljuča in napete riti :wink:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 29, 2009 8:12 am

Mogoče se ti one od 90. niso postarale, abšlesale so pa sigurno, a ne? Al se v celoti držiš navodil tvojga starga majstra, pa še ene oreng luči ne spustiš u tvojo delaunco? :wink:
Ej, lupčki, še dobr, da nismo vsi enaki. Si predstavljate, kakšen dolgčas bi bil?
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov