Ferrarist

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

Ferrarist

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Če Dec 24, 2009 8:50 pm

Pozdravljeni!
malo prebiram forum,pa sem se spomnil,da se še nisem predstavil tukaj...torej:
sem 23 letni Blaž iz okolice Ajdovščine,uradno elektrotehnik-elektronik...Že od malih nog me je veselilo vse kar je ropotalo in žrlo bencin...moji začetki okrog ˝ropotal˝ segajo že kar dolgo nazaj,izpred let,ko sem dobil svoj prvi moped-APN6...najprej,ko smo ga pripeljali na dvorišče,mi je oče zagrozil,da a nesmem niti taknit s kakršnimkoli ključem...to je pa držalo točno prvih 14 dni,dokler si nista z mamo privoščila 3 dnevnega dopusta...no,tako se je nadaljevalo,v šoli nisem po 14 dni jedel malice,da sem prišparal za nov bat in...uhh...po enem letu je od originalnih delov ostal skoraj da samo še grušt :lol: ...no,potem sem pa končno naredil izpit za avto in z pomočjo staršev kupil samuraja,ki-kot se zame spodobi-ni dolgo ostal original...marolt,zrihtej feltne,dušan zrihtej gume,Simčič kovaj baleštre in še in še...no,potem sem ga prodal,kupil Cliota,potem AUDIja A6,zdej pa mam S4...za zraven kompletno predelujem tudi TOYOTO FJ70 za odpeljat kakšno tekmo,žal pa ima toyota trenutno malo pavze,saj mi kronično primanjkuje časa in denarja,saj je trenutna moja glavna skrb kompletna predelava AUDIJA na cca 600+km...no,pa dovolj o tem...

Zaposlen sem(uradno kot šofer) v domačem podjetju,kjer prodajamo INOX polizdelke(cevi,pločevino,kolena,palice itd...) ter izdelujemo hladilna rebra za cisterne(za hlajenje vina) ter tudi kompletne hladilne sisteme po kleteh(recimo klet Metlika,Vinakras itd...)...drugače pa se lotmo glih vsega kar si človek zahoče :lol: ...zraven imamo še cca 15000 trt,tako,da tudi vina ne zmanjka...predlanskim sem si kupil tudi eno majhno igračko in sicer mini bager Takeuchi 3t, ki mi je prišparal že kar ogromno dela okrog kmetije, v kolikor mi čas dopušča pa naredim tudi kakšno urico za ˝zunanje˝...ker bi tako lahko med vikendi imel tudi kaj fraj,sem si omislil tudi band Noč in dan, ki ga tudi sam vodim,igramo po vaških veselicah,ohcetih,obletnicah itd, včasih pa tudi samo ozvočujem...drugače se pa dajemo tudi z vzrejo nemških ovčarjev...no,to je to,upam,da nisem kaj pozabil :lol: :lol:

LP ter vesele praznike in srečno v letu 2010,Blaž

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Po Dec 28, 2009 4:30 pm

kje pa kupuješ extra ure vsak dan?? :kadi_in_zgleda_kul:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov