DavidJ

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
DavidJ
Prispevkov: 455
Pridružen: Po Mar 10, 2008 3:13 pm
Kraj: Domžale

DavidJ

OdgovorNapisal/-a DavidJ » Če Avg 27, 2009 3:01 pm

Moje ime je David, kot je razvidno že iz nicka. Po poklicu sem univ.dipl.inž.elek, v službi pa se ukvarjam z industrijsko avtomatiko. S kristusovimi leti sem se že sprijaznil in nimam več travm. Živim moderno ( nisem poročen) in imam majhno, 2 leti in 9 mesecev staro hčer. Terenci so mi zelo pri srcu, še posebej starejši, robustni klasični modeli, kot Toyota 70, 80, patrol, pajero, wrangler.
Svojega GR-ja sem si pripeljel iz Nemčije od privatnega lastnika, ker so bile pri nas takrat le drvarnice. Dvignil sem ga 2 inči. Fedri OME, amortizerji Koni Heavy track RAID. Gume 295/75/16.
Problem je sedaj, da mi je avto prelep in mi ga je škoda vlačit po vejevju. No ja saj sem ga že dobro sprobal samo pravi off-roaderji bi rekli da ga imam za gledat. No ja, malo bi imeli tudi prav. Želim si v priodnosti kam daleč odpotovati. Pesek mi niti ne diši. Raje kaka Mongolija, ipd.
V mislih imam montažo intercoolerja, vendar bo najbrž potrebno narediti majhen body lift, da bi pridobil prostor pod motornim pokrovom. Pa vitel, pa.....

Všeč so mi ljudje, ki so svoje znanje pripravljeni deliti, da opišejo in s slikami opremijo kako predelavo. Ne maram samopromotorjev in zakompleksanih drekačev, ki delajo zgago. Toleriram pa vsako mnenje, če le ni žaljivo.

To je pa moj uparjalnik:
Slika

Slika

podmladek:
Slika

Uporabniški avatar
MR
Prispevkov: 43
Pridružen: Po Sep 28, 2009 4:55 pm
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a MR » To Sep 29, 2009 10:23 am

zelo všečen uparjalnik :moli:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov