Tono

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
Tono
Prispevkov: 74
Pridružen: Ne Okt 12, 2008 2:56 pm
Kraj: Ptuj

Tono

OdgovorNapisal/-a Tono » Sr Jul 08, 2009 1:04 am

Dober den!

Sem Tono, ptujčan, generacija "šestdeset i neke" (k sreči na koncu šestdestih), elektrotehnik - elektronik in inženir mehatronike, v svoji firmi se ukvarjam z avtomobilsko elektroniko in merilnimi napravami za avtomobilsko stroko.

V prostem času sem več ali manj radioamater in zbiralec SMB radijske tehnike. Zraven paše Pinzgauer, ki ga baje premalo gonim po brezpotjih. No ja, pa še te ko kam grem, so drugi dan že miličarji na dvorišču.

Črnih prstov in šraufanja me ni strah, je pa res, da rabim precej cajta, da se spravim zraven. Obožujem štelanje fergazerjev ob pol treh zjutraj in flikanje gum. Pravkar sem restavriral vlečno kljuko, da me bo kdo lahko izvlekel iz blata, če se bom spet kje zakopal. Aja, pa zadihtal sem menjalnik.

Torej, če koga mantra elektronika na avtu, me lahko kontaktira na PM. No, k sreči Pinc nima kaj dosti elektronike, pa imam zato za druge več cajta :)

Lep pozdrav s Ptüja,

Tono
Moje vozilo: Steyr-Puch Pinzgauer 710M, l. 1976, ex. JLA

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » Sr Jul 08, 2009 3:47 pm

Mislim da boš ti moj najbolši kolega ko bom R5 skupaj montiral :D NAmreč zamislil sem si en kup dodatne elektrike :D

Uporabniški avatar
Tono
Prispevkov: 74
Pridružen: Ne Okt 12, 2008 2:56 pm
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a Tono » Sr Jul 08, 2009 10:37 pm

Za elektriko pa se na Elektro Slovenija obrni :)

Ni problema, si dobrodošel!!!

Lp,

T
Moje vozilo: Steyr-Puch Pinzgauer 710M, l. 1976, ex. JLA


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost