robinzon

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Ne Mar 20, 2011 9:12 pm

Stripi pametno razmišljaš! Imam že v mislih nekaj podobnega in večjega. Sem že dobil motor 240 ks. Samo še lotit se je treba.
Sicer pa moj strojček dela do naklona 58 stopinj. Tako, da se lahko skoraj kosa z kozo. :)

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Ne Mar 20, 2011 9:37 pm

Najlepša trava raste v naklonu tehnične pisave ( 75° ), stopinjo gor ali dol. :lol:
Jabolka in hruške nabiram kar z ribiško opremo (mrežo), ostalo mora pa ograja ujeti, ali pa kozel požre :lol:
potem se mu pa dogaja, ker fermentira. :vinska_bratca:

Sem že študiral, če bi na vitel spuščal kosilnico, pa je škoda goriva. :D

Za večji naklon, ga razširi in znižaj težišče, ali pa dereze v gosenice, da se zapičijo kot klini, drugače bo zdrs, potem ga pa lovi.
Le kdo me je zvlekel v te Vukojebine, da še psi z ritjo v dolino lajajo, ker se z gobcem držijo za korenine :krohota_se: :ustreli_se_v_glavo:

Če rabiš kakšen nasvet za samohodko, ti rade volje pomagam, če ne drugače, pa z nasveti.
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » Ne Mar 20, 2011 11:39 pm

alo mafija gdo pa to prodaja ????????
foter mesar ,mati pek kaj pride vun ??
vun pridem jas :) :)

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Po Mar 21, 2011 6:55 am

Stripi, stroj je že tako visok samo 50 cm, tako da nižje ne gre. Kremplje imam pa tudi doma in jih preprosto pripnem gor ko se igram po kakšnih resnih strminah.

Cero, jaz sem ga kupil na Danskem kjer jih delajo. Ampak se ti ga ne splača kupit k je bil mejčken predrag. Rajši ti pridem jaz tist plevel frdirbat. Zate bo itak popust!
Nslednji tak stroj bo home made, ker ga lahko zihr naredim za pol cene.


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov