OT na temo povejmo kaj o sebi

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OT na temo povejmo kaj o sebi

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jul 05, 2009 1:57 am

Bemumast jaz ne vem kaj je enim tako tešk povedat kaj. Saj ni treba razkrivat stanja svojega bančnega računa, spolne usmerjenosti, navad in običajev. Par osnovnih stvari, od kod ste približno kaj vas zanima in kakšen space shutle vozite mogoče.
Da se ne dogaja kot recimo pri vprašanju kot je bil malo višje o kuhanju avta. Tipkam ko blesav pol pa na konc ugotovim da je človek iz Žirovnice. Pismo, če grem na balkon ga lahko vidim če mi pomaha in vsak dan se peljem skozi njegovo vas. A se ni lažje pomenit ob biri :?:
Predvsem je pa priporočljiva ta tema novim članom za prebijanje ledu. Ne pa kr z vprašanji kot strela z jasnega :evil: Nit napiše, živjo js sm Marko iz Orehove vasi nit letnik avta nit tip motorja, niti hvala niti adijo. Ja pismo sej nismo Dannyi tuki pa dežurna služba za menjavo olja............Pa prvi post pa koj oglas :evil: :evil: me kar z stola vrže :grozno_prestrasen: Naj vsaj pošten napiše da se je prijavil na forum, ker bi rad prodal nekaj kar mu ne uspe na avto netu in bolhi, orkodiobemumast :evil: pol pa zgine z foruma ker ga ne zanima ne offroad, ne terenci ne problematika vožnje v naravnem okolju. Sam kripe, ki je nihče noče bi se rad znebil. :evil: :evil:

Upravnika bi pa prosil če lahko prepreči ali briše ves OT, ki se bo pojavil v temi povejmo kaj o sebi. Komentarji naj bodo kje drugje, če ne bo cela zmešnjava....

Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov