predstavitev

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

predstavitev

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » So Jul 04, 2009 8:46 pm

Nekdo mora odpreti tole temo. :wink:

Moje ime je Andrej, stacioniran pa na Brezovici (Lj.)...
Od 1989 leta vozim izključno vozila znamke Jeep, v moji garaži pa je najbolj markanten Ford GPW (1942 letnik, obnovljen 1994 leta)

Tako, led je prebit...........zdaj pa pogumno naprej
lp andrej

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » So Jul 04, 2009 8:53 pm

Moje ime je Dejan, iz Nove vasi na Blokah.
Strašno so mi všeč terenci(znamka nima veze) in vse kar gre na bencin.
Po izobrazbi gostinec, zaposlen kot šofer, študiram logistiko, delam pa kar me veseli
:lol:


P.S.: A bi moderator lahko dal to temo kot "povdarjeno"
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
air_man
Prispevkov: 145
Pridružen: Ne Jun 15, 2008 12:36 am

OdgovorNapisal/-a air_man » So Jul 04, 2009 9:39 pm

Moje ime Rok, doma Mengeš, vozil in lastil veliko vozil, ostal na 15 let staremu pajeru, ki ga ne menjam za noben denar. Delam v servisu osebnih vozil MB. :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jul 05, 2009 1:31 am

o meni pa itak že vse veste :wink:
Prihajam iz vesolja, začasno živim na zemlji, gorenjska regija.
Ljubitelj piva in cvetja, po horoskopu jebiveter, mehanik, psiholog,petkrat ali šeskrat ločen ( ne po svoji krivdi). Avta nimam ker nimam keša zato si igrače sestavljam sam, offroada ne maram ker uničujete avtomobile pol jih moram pa popravljat :evil: Pa ker je prepočasen šport za moj okus. Rad imam pa dober offroad izlet. Na dirke hodim zaradi afterpartijev. Član kluba 4x4 Gorenjska.
Na tem forumu sem zaradi vaših grdih fac in ker se dobro počutim v vaši družbi :wink: (kako se pa vi v moji me pa ne zanima) Najbolj mi je všeč tema 4x4 bejbe.
Želim si pa da bi člani foruma končno pripravili kakšno srečanje, piknik, giro ali karkoli podobnega.

Uporabniški avatar
Cobra13
Prispevkov: 203
Pridružen: To Okt 30, 2007 10:05 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Cobra13 » Ne Jul 05, 2009 10:05 am

Lep pozdrav vsem na forumu, še posebej našemu vesoljčku. Sem Dragan iz Maribora, trenutno imam frontero, ki pa žal še ni vozna. Se zelo rad vozim po offroadu. Po poklicu električar, delam pa kar me veseli. Najrajši pa šraufam stare gare ker mi vedno nekaj crkne :? .
LP
Cobra13

odpadnik
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Maj 11, 2008 9:24 pm

OdgovorNapisal/-a odpadnik » Ne Jul 05, 2009 5:46 pm

Živjo fantje in dekleta,

moje ime je Uroš, gorenjec, 19 let že vozim Wranglerja,zadnje tri leta pa mi ga pomaga na dirke vozit še Hummer H3, vozim Hrvaški off road pokal- hard, drugače pa ljubitelj skupinskih girotov v dobri družbi in pa kot pravi vesoljc, afterpartyjev.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Ne Jul 05, 2009 11:10 pm

Vidim, da se vas je peterica že ojunačila...

Imam pa eno prošnjo. Ali bi lahko vsak uporabnik odprl SVOJO temo v podforumu "Povejmo kaj o sebi", v naslov teme vpisal svoje uporabniško ime, prekopiral že vpisan tekst in tako naprej? Predvsem v namene boljše preglednosti...

Ko boste vsi uredili, bom to temo izbrisal.

LP,
R.
upravnik
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov