Matej

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Fabio 4x4
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Okt 08, 2015 6:49 pm

Matej

OdgovorNapisal/-a Fabio 4x4 » So Dec 24, 2016 3:35 am

Živjo.

Ime mi je Matej. Sicer sem Ljubljančan a, odkar živim v tujini (5 let), sem ob obiskih v Sloveniji, zadržujem predvsem na relaciji Divača-Žalec, kjer imam sorodnike.

Že dobro leto sem registriran na forumu, sedaj pa bi se lahko reklo, da postajam eden od vas. Jeseni sem si namreč omislil "igračko" (Suzuki Vitara LX cabrio 1.6 16V, l.1997) in sedaj so moji dopusti v Sloveniji še toliko bolj pestri. Spoznavam vse užitke "Off road" in v tem iz dneva v dan bolj uživam.

Na forumu sem zasledil ogromno "Off road" navdušencev in prekaljenih mehanskarskih mačkov, zato se že veselim kakšnega srečanja ;)

Ko bom pa naštudiral, kako se pripne slika, sledi pa tudi to.

Lp

Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a game-on » So Dec 24, 2016 9:42 am

:welcome:

Najlažje se bo odpraviti na portal http://shrani.najdi.si/, klikniti na 'Choose file', izbrati datoteko vaše slike ter nato klikniti na večji gumbek z napisom 'Shrani'. Portal vam bo potem ponudil povezave do vaše slike v različnih oblikah, priporočam pa, da izberete tretjo možnost. Tako tisto povezavo samo prekopirate v svoj post sem in slika bo objavljena.

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » So Dec 24, 2016 10:22 am

:welcome:
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov