Novak*

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
novak*
Prispevkov: 7
Pridružen: To Maj 24, 2011 7:54 am
Kraj: Medvode

Novak*

OdgovorNapisal/-a novak* » To Jan 31, 2012 12:54 pm

Živjo!

Sem že nekaj časa na forumu, vendar še nisem prišel do časa, da se predstavim :) .
Sem Anže Novak in prihajam iz okolice Medvod. Pred približno pol leta sem se odločil, da za svoj prvi avto kupim Frontero Sport 2.0, ki mi je bila od nekdaj zelo všeč. Kot študent si kaj dražjega nisem mogel privoščiti, vendar je meni povsem zadovoljiv avto. Soliden po cesti in glede na moje izkušnje in trenutne želje povsem zadosti terenca za tisto, kar bi rad jaz prevozil :P . Po izobrazbi sem računalniški tehnik, tako da si z menoj pri avtomobilih ne morete prav veliko pomagati, sem pa pripravljen prijeti za različna dela, če mi le nekdo pove kako se kakšno stvar naredi :) .

Sem se pa res kmalu navadil, da bom precej časa pod avtom ali pa na bencinski :( , ampak vse to spada zraven :twisted: .
Dobil sem veliko veselje do tega, da bi avto malo nadgradil, ampak finance so zmeraj problem, vendar počasi se daleč pride :lol: . Še sreča, da imam pri delih na avtomobilu veliko pomoči (par rok, ki veliko več ve od mene), ker drugače ne vem kako bi se sploh kaj naredilo :wink:.

Nekaj slik:
Slika

Slika

Slika

V Kopru med off-road prijatelji...
Slika

Še slika z bull barom na zasneženem Krvavcu...
Slika

Avto ima sedaj že nameščen original bullbar in pragove, ki pa so potrebni ponovne obnovitve (vse to je tudi ustrezno homologirano). Ker avto ni bil v najboljšem stanju, se je moralo popraviti tudi nekaj osnovnih stvari, pa jih je še vedno veliko ostalo, ki čakajo da pridejo na vrsto :D .


P.S.
Enako kot Bugi sem se odločil, da linkam svoj facebook profil, ker vas je verjetno večina tudi tam :lol: .
Anže Novak

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Jan 31, 2012 1:29 pm

:welcome:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
Civava
Prispevkov: 273
Pridružen: So Okt 01, 2011 7:55 pm
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a Civava » To Jan 31, 2012 2:41 pm

:welcome:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » To Jan 31, 2012 3:36 pm

Pozdravljen.

Brez skrbi, nisi edini računalničar tu gor, če smo se drugi naučili šraufat, se boš še ti.
Samo pazi da ne boš kdaj med službenimi kolegi na vprašanje s katerim orodjem delaš, odgovoril z "UNIOR" :lol:
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » To Jan 31, 2012 7:35 pm

:welcome:
And on the 8th day God created Land Rover

estrumelj
Prispevkov: 99
Pridružen: So Jan 05, 2008 8:43 pm
Kraj: postojna

OdgovorNapisal/-a estrumelj » To Jan 31, 2012 7:39 pm

:welcome:

novak*
Prispevkov: 7
Pridružen: To Maj 24, 2011 7:54 am
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a novak* » Sr Feb 01, 2012 2:21 am

Hvala vsem za dobrodošlico :D .

Gregor, trenutno delam v Pivovarni Union, tako da je to kar daleč od računalnikov in moderne tehnologije :P .
Anže Novak

novak*
Prispevkov: 7
Pridružen: To Maj 24, 2011 7:54 am
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a novak* » Ne Nov 18, 2012 7:10 pm


Živjo!

No pa se spet malo javljam. Na avtu je kar nekaj novega, čeprav se avto prodaja. Na avtu dodane strešne luči, črna mat hauba, novi pragovi, in obnovljen bullbar :wink:


Slika

Slika

Slika

Upam, da bo kmalu konec recesije in študentskih let, da pride spet kakšen terenec k hiši :P
Anže Novak

novak*
Prispevkov: 7
Pridružen: To Maj 24, 2011 7:54 am
Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a novak* » Ne Nov 18, 2012 7:12 pm

Če pa koga morda zanima ali pa ve za koga, ki bi ga:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6206716&show=1
Anže Novak


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov