mi gremo v Tunizijo...

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
zoro

mi gremo v Tunizijo...

OdgovorNapisal/-a zoro » Sr Mar 08, 2006 5:34 pm

Zopet se približuje čas, ko je tam doli najlepše. Zategadelj so si tudi naši terenci zaželeli pod sabo malo peska in od zime premražene kosti sonca. Ker smo dobri, jim bomo ustregli.
Koga iščemo? :?: Terensko vozilo ali dve z ekipama, da bodo naše karte za trajekt 22.4. (vračanje 6.5) cenejše.
Kaj nudimo? Po želji vse ali nič. Lahko se nam pridruži individualec, ki ne želi organiziranega ogldeda Tunizije in bo samo izkoristil skupinski popust, po želji in dogovoru pa se lahko pridruži našim trem jeepom tudi tisti, ki želi malo po Tuniziji, pa ne ve čisto kam bi se dal in kje bi spal in bi mu nasvet prišel prav.
kontakt 041 890 901-Domen

Lep pozdrav vsem :D !

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

OdgovorNapisal/-a Noise » Sr Mar 08, 2006 5:44 pm

Hej, eto, na motosvet.com gre veliiiko vozil, tako dvo- kot štiri- kolesnikov...

vprašaj še tam folk... http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=16844

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Ne Mar 19, 2006 11:22 pm

Vsi, ki ste me poklicali na mobi, da bi sli z nami v Tunizijo, ce ste se zainteresirani, poklicite se enkrat in se zmenimo glede kart za trajekt.
se dober mesec...pol pa :lol:

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

OdgovorNapisal/-a Noise » To Apr 18, 2006 3:34 pm

Kaj je zdaj, kdo vse je že šel, kdo še gre v teh dneh?

trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a trco » To Apr 18, 2006 5:13 pm

22.4 gresta mišo in piki toyota in galoper.......

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » To Apr 18, 2006 11:11 pm

Jah, kar neko zatišje je ratalo tu o tej temi sedaj...kot pred nevihto, čeprav je nevihta vsaj pri 5 ekipah doma...se vsi pripravljamo in rihtamo svoje jeepe in se seveda veselimo dneva, ko bodo nasa kolesa zapustila ta kontinent...
:D :D :D

Uporabniški avatar
Defender 110
Prispevkov: 184
Pridružen: Pe Feb 11, 2005 10:33 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Defender 110 » So Maj 06, 2006 12:06 pm

Eni so pa bili tam lansko leto in si ŽE danes, po pičlih 6 mesecih lahko ogledamo njih fotke! Bolje pozno kot nikoli! Floyde si je pa zaželel Jan!

Napotek: Najprej počakajte, da se naloži m3 file + 63 fotk (3 minute pri 1 Mb ADSL), potem pa na ogled. Je tako pač boljši filing!

http://www.landrover-klub.si/stran_meni ... nizija.htm

LP
Igor
KLRS Ex Pathfinder & LR Enthusiast

trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a trco » So Maj 06, 2006 5:53 pm

zelo lepe slike :shock: ---(zgleda da ste tudi razkiral dober foto aparat za v prah)

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Maj 08, 2006 11:55 am

in...tunizija uspela?

Primož

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

OdgovorNapisal/-a Noise » Po Maj 08, 2006 12:03 pm

Naši so dost navdušeni... sam še iz gat pesek spravljajo :D :D :D
Morajo mal k sebi prit, pol pa da dobimo prave, post-ekstatične vtise...

http://www.motosvet.com/tabla/index.php ... 844&st=195

Uporabniški avatar
Rooky
Prispevkov: 136
Pridružen: Ne Jun 12, 2005 5:01 pm
Kraj: Lj.

OdgovorNapisal/-a Rooky » Po Maj 08, 2006 12:04 pm

Verjetno se počasi prebujajo, saj so prišli ponoči domov. Upam, da bodo slikce prej kot v pol leta....

Domen, javi se, slikce,....

lp
Rooky

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » To Maj 09, 2006 9:47 pm

Dragi moji tunizijci!:)
Fotke bodo. Tudi jaz jih še nimam, ker sem jih dajal dol na lapitopija od Androta (Andro hvala) in zategadelj tudi jaz še čakam...nestrpno, seveda.
Naj pa povem, da svaka čast ekipi in vsem, ker smo se meli fenomenalno dobro!:)
Ponavljamo vajo ASAP!
Kar se pa peska tiče...baje je bil moj patrolček včasih črn tudi od noter..no, sedaj je tak, mal na peščeno potegne:)

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Sr Maj 10, 2006 10:35 pm

Noise, don't worry..imamo že drugo oazico nagedano (palme so že nasajene, samo še kako leto al pa dve, da bo senčka taprava...hehe. In tudi jezerček imajo, betoniran! Tako da ni za biti v skrbeh tudi ko bodo s ferriji do Ksara hodili...

zoro

srečanje

OdgovorNapisal/-a zoro » Sr Maj 17, 2006 11:49 pm

V soboto, 20.5. ob 14.00 se dobi naša odlična ekipca na pikniku na dolenjskem, kjer bomo obujali spomine in si izmenjali ogromne količine fotk in filmčkov.
Kot dodatna atrakcija bo tekmovanje v vožnji kdo pride dlje na sipino (zveni znano???) , ki sem jo na parkirišču naredil iz peska, ko sem sčistil patrolčka! 8) vabljeni.

Dar Naouar
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Maj 18, 2006 12:05 am

OdgovorNapisal/-a Dar Naouar » Če Maj 18, 2006 12:51 am

Pridem ob 14.07, lp
upam, da bo sipina vzdržala do sobote. ::masuje:
Kaj pa nagrada? Je "banana"? :krohota_se:

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Če Maj 18, 2006 9:00 am

kot ponavadi...pol banane. Pol gre pa podelitelju... :D

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

Re: srečanje

OdgovorNapisal/-a Noise » Če Maj 18, 2006 3:02 pm

zoro napisal/-a:V soboto, 20.5. ob 14.00 se dobi naša odlična ekipca na pikniku na dolenjskem, kjer bomo obujali spomine in si izmenjali ogromne količine fotk in filmčkov.
Kot dodatna atrakcija bo tekmovanje v vožnji kdo pride dlje na sipino (zveni znano???) , ki sem jo na parkirišču naredil iz peska, ko sem sčistil patrolčka! 8) vabljeni.


Mogoče priletim z mopedom "na izlet"... boš mal več podrobnosti poslal na PM?

musso
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr Nov 02, 2005 10:13 am
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a musso » Če Maj 18, 2006 9:40 pm

Pa dej Domen ne spet te banane no... mi jih še zdej jemo. Se vidimo v soboto! :veselo_za_volanom:

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Če Maj 18, 2006 9:43 pm

Naj se ve :D ! Družinska vas , na Otočcu dol iz hitre ceste smer Šmarješke Toplice, na levi strani ceste-Turistična kmetija Domen, sobota 20.5, 14.07! Gremo še na off road (po makadamu, tako da ne bo dobesedno off road :wink: ) ; če boš z motorjem, lahko še Fonzija povabimo za družbo k gremo že v tist konc :idea: ...le prlet mimo

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Če Maj 18, 2006 9:48 pm

Musso, dej predlog, kaj naj bo nagrada. Zdej k smo spet doma je lahko kaka japka, sliva, suha salama, liter ali dva cvička:!:.. da bo bolj se skladalo z okoljem :D

Dar Naouar
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Maj 18, 2006 12:05 am

OdgovorNapisal/-a Dar Naouar » Pe Maj 19, 2006 1:38 am

evo, predlog že vem,

kaj pa




banana? :kaj_takega_pa_se_ne: :shit_happens:

Uporabniški avatar
storz
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Feb 23, 2005 7:36 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a storz » Pe Maj 19, 2006 3:58 pm

Ali pa še kakšna vreča posesanega peska iz avta. Škoda Domen da nisi že prej omenil nagrado. Namreč z mojim landijem se je v SLO prišvercal en črnček.Ker je presenečenje pripravil na Hrvaškem sem ga tam tudi spustil v naravo. Skrbi me zanj ker ne vem če si bo čez jesen in zimo uspel najti kakšno konkretno spremljevalko oziroma topel dom.Mislim nanj. (pišem o skarabeju) Se vidimo jutri, mmmmmm fotke je mnogo, pa filmov tudi..... LP Storz :skace_od_srece:

Uporabniški avatar
Rooky
Prispevkov: 136
Pridružen: Ne Jun 12, 2005 5:01 pm
Kraj: Lj.

OdgovorNapisal/-a Rooky » Pe Maj 19, 2006 4:05 pm

A bo kej slikc kje "in public" na netu?

LP Rooky

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Pe Maj 19, 2006 9:43 pm

mnogo mnogo, Andro...mam tut jaz par ur filmčkov...kdo bo vse to skup dajal :ustreli_se_v_glavo:
Kaka lepa bo tut na net priromala "in public" Rooky, tko, za lušte..hehe
ej, mejte sabo športno opremo, bomo še kak tenis udarli!

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Po Maj 22, 2006 9:20 pm

Sej sem vedu, da ste hamlasti, ampak tako, da boste ob 01.00 fuzbal špilal na polno, si pa res nisem mislil. Svaka vam čast, ful dobr smo se imeli in še enkrat se zahvalijujem vsem za en lep dan!
Kmalu ponovimo zadevo; tokrat bomo mogoče uspeli celo kake fotke pogledat :)


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov