MAROKKO

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
MOJCA1

MAROKKO

OdgovorNapisal/-a MOJCA1 » Pe Jan 13, 2006 8:36 am

LEP POZDRAV VSEM OFF-ROADARJEM. VIDEL SEM DA NEKATERE ZANIMA POTOVANJE V MAROKKO. NO JA STVAR JE NASLEDNJA. ŠTAJERSKA KARAVANA SE BO LETOS PONOVNO TAKO KOT ŽE LETA 2003-2004 ODPRAVILA V TO PREČUDOVITO AFRIŠKO DEŽELO. POTOVANJE BO TRAJALO 17 DNI. TERMIN PA JE NEKJE V OKTOBRU-NOVEMBRU. VSEM KI STE ZAINTERESIRANI IN ŽELITE VEČ INFORMACIJ O SAMI ORGANIZACIJI, LOGISTIKI, ITD. ALI INFORMACIJE O PRVEM NAŠEM POTOVANJU V MAROKKO VAS VABIM DA SE MI JAVITE PREKO FORUMA.

ČE PA JE MOGOČE KDO ZAINTERESIRAN ZA ROMUNIJO?
TO SO ODISEJE KI TRAJAJO DO 7 DNI ZA MALO DENARJA IN VELIKO VELIKO OFF-ROADERSKIH UŽITKOV (SAMO ZA PRAVE OFF-ROADERJE)
JAVITE SE.
LP

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Jan 13, 2006 9:58 am

KAM PA ČE NI SKRIVNOST ?

GHOST

Matjaž
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe Sep 10, 2004 11:46 am

OdgovorNapisal/-a Matjaž » Pe Jan 13, 2006 11:17 am

a imaš kakšen link na več info. o vašem prejšnjem in na plan o novem potovanju. V kolikor bi šli začetek oktobra, me stvar vsekakor zanima, za konec oktobra in november pa ne bo časa.
lp,Matjaž

mojca1

morokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » Pe Jan 13, 2006 11:50 am

v tem tednu bo končan link o našem prejšnem potovanju marokka in tudi tunezije, tako da boste vse informacije o tem dogotku lahko prečitali tam in tudi občudovali slike narave, ljudi in tekmovanja paris-dakar
kam pa se gre pa je tak. za enkrt smernice

maribor-genova
genova-barcelona (trajekt)
barcelona-ameria
almeria-melilla (trajekt)
melilla-taourirt
taourirt-boudenih
boudenih-merzouga
merzouga-ouarzarate
ouarzarate-taroudannt
taroudannt-agadir
agadir-essaouira
essaouira-el-jadida
el-jadida-casablanka-rabat
rabat-meknes-fes-melilla
melilla-ameria (trajekt)
ameria- barcelona
barcelona-genova (trajekt)
genova-maribor
to je 3+3 dni trajekt
8 dni marokko
3 dni marokkanska puščava (merzuga)
potovanje je pripravljeno in čaka na štart. organizirano je do zadnje pike vse (routa, trajekti, prenočišča hoteli, ogledi,...) in za vse to stroški
lp

GV
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe Dec 03, 2004 6:10 pm

OdgovorNapisal/-a GV » Pe Jan 13, 2006 3:08 pm

Zakaj pa Genova - Barcelona trajekt ? A ni to zguba časa in denarja, saj je po cesti le 850 km.
Lp Vasja

mojca1

marokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » Pe Jan 13, 2006 11:24 pm

dragi moj vasja. bil sem že enkrat v marokko in šel po cestni poti. vrjami mi da vsak kilometer ki ga narediš po morju je super. res pa je da tura poteka tako. lp

Uporabniški avatar
zuki
Prispevkov: 660
Pridružen: Ne Apr 04, 2004 1:18 pm
Kraj: nova gorica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a zuki » Pe Jan 13, 2006 11:51 pm

mojca a ti si moski al zenska?

sigurno bolsa varjanta od vase http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=1399
lp zuki
Slika

mojca1

marokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » So Jan 14, 2006 8:25 am

suzi maš prav. ne stvar je taka da smo celo pot preučili gor in dol levo in desno.prvo potovanje smo šli po cesti od maribora do gilbraltara. to je z normalnim avtom super z terenci pa muka. pot traja tri dni, pa da ga jebeš. z trajektom pa je tudi tri dni ampak uživaš. kombinacija trajekt in vožnja isto tri dni. problem v vožnji samo z trajektom je pa ta da pluješ iz genove do tangera ki pa je marokkanski. 1. gužva in kaos na meji 2. nemoreš nič kaj pametnega kupit. če se pa odpaviš v melilla je pa to španske enklava je brezcarinska cona tankaš za 50 centov, pršut taca za 25 € pir za 30 centov itd. vstop v državo marokko in da bi bil dober je pa majn zaj.... tako da kteri čitate to in bojo videli slike ter komentarje prejšnih odprav bote razumeli. kajti samo enkrat narediš feler. lp

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » So Jan 14, 2006 8:33 am

Zdej pa tud men ni več jasno.
Ok saj razumem dobra varijanta za afriko, ampak tole mešanje spolov in dajanje ženskih imen ostalim je pa že malo prehudo.
Zukija kličeš Suzi.
Mojca1 je on
Pa kaj je to a maš krizo identitete?
Sam še emilija manjka

pa dejte se že mal zresnt. Dej Miran pomagej
Slika

mojca1

marokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » So Jan 14, 2006 8:42 am

oprosti zuki malo sem še bil zaspan pa sem videl samo znak od suzija. razumeš.
če pa ma marolt čas da ga take stvari motijo potem ga pa tema ki je bistvo vsega nemore kaj dosti interesirat.
marolt če bi bil ženska te kaj moti.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jan 14, 2006 10:21 am

Hvala na povabilu!
Mogoče je pa MojcaPrva gorenjka, tam so take možače, da kar v moškem spolu govorijo.
Spodobi se, da se bitje pod svoj post podpiše z imenom, s katerim ga ostali bralci lahko prepoznamo. Toliko bolj, če vabi na neko potovanje in bi znalo za organizacijo te rajže še kaj zaračunati.
Ljubo bitje ženskega imena in moškega govorjenja, zanesljivo je lepo potovati z ladjo, namesto, da kilometre po cesti delaš. Ampak na koncu se vprašaš, zakaj potem sploh avto s seboj jemati. Eno je, če ne gre drugače ali se drugače ne izplača (recimo Genova - Tunis namesto Sicilija - Tunis). Če pa vključiš vožnjo s trajektom vzporedno s cestno povezavo bi pa znalo dišati po tem, da s tem (zaradi višje cene) pri enakem procentu tvoje provizije več zaslužiš.
Kar se tiče poti v in po Maroku je pa spoštovani Samo Vzemljoponiknjeni vse lepo napisal in celo GPS tracke dodal nedolgo nazaj na ta forum.

Sicer pa je glede imen včasih res ena kriza, ampak naša imena in slikice v koloni "avtor" kažejo le na ubogost ali bogatost našega duha :lol:
Sploh ne bi bilo slabo, če bi bila tam še podrubrikica starost in spol. Potem bi pa še kdo od Vigafuja znal zahtevati, da omogoči filtriranje prispevkov glede na spol ali starost pišočega bitja.
"Ta stare zakurt, ta mlade pa v delovne brigade!"

A je bilo dovolj?
LP Miran

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » So Jan 14, 2006 10:46 am

Mojca1,

naj te najprej lepo pozdravim. V tvoje ime in moškost odgovorov se ne bom spuščal, ker sem stanujem v Litiji in tukaj smo navajeni fantov iz deške skupine Sestre.

Ne zanimajo me vzgibi, ki so te pripeljali do tega, da malce nespretno oglašuješ svoje popotovanje na temle forumu, želel bi ti pa (brezplačno) dati nekaj nasvetov za boljšo samopromocijo.

Če že suhoparno navajaš itinerar poti, vse svoje izdelke opremi najmanj s telefonsko številko ali email naslovom, da bo morebitni popotnik lahko kontaktiral s tabo.

Ker nismo več v kameni dobi in obljubljaš fantastične slike iz preteklih potovanj objavljene na internetu.... Kje so že ostale?

Pa naj bo zadosti flancanja. Lahko bi ti še svetoval uporabo velike začetnice v vsakem slovenskem besedilu, sistema "piši kao što govoriš", pa še kaj bi se našlo. Nismo na slavističnem forumu, tako da se dajmo raje pogovarjat o off- roadu in potovanjih. Vendar s takšnim načinom, draga Mojca1, se mi zdi, da boš potovala v Afriko bolj osamljena.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » So Jan 14, 2006 11:01 am

Dragi Mojca1,
Kako pa naj me interesira taka pot, če pa nisi niti toliko resen da bi se podpisal ali dal kakšno kontaktno informacijo. Dej ga no nehi srat.
Takileh neimenovanoih gostov z zajebavanjem na forumu je že malo preveč.

Če so tvoji nameni resni, zakaj potem taka skrivnostnost?
Za mene vsi uporabniki lahko ugotovijo od kod sem in kdo sem in za vsemi neumnostmi ki
jih napišem stojim.Pod vsakim mojim postom je povezava na mojo stran, kjer so vsi podatki od telefona do naslova imena in priimka.

Če bi bil ženska nimam nič proti. Spol pri meni nič ne spremeni.

Torej v čem je tvoj problem da se skrivaš za gostom?
Ali igraš mogoče na to karto da nas boš zrajcal z potovanjem in ko se boš predstavil bomo vsi padli dol in rekli o a ti si to stari, vau ej vsaka čast, veš da bomo šli s tabo normalno.......











ma ja, pa kaj čmo sm pač sitn pa kaj sej sm doskrat. Če nebi imel vnetih sinusov itak nebi bral foruuma ampak bi bil že visoko v hribih s prijatli. Upam da vsaj oni uživajo.
Slika

mojca1

marokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » So Jan 14, 2006 12:52 pm

tak vam povem. vsa potovanja smo organiziral sami brez da bi kdo kaj zaslužo, da kuj umirim mirana in mamo tudi naprej tako dalje delat, kajti smo štajerci in ne gorenci. drugič slike ne deevam sam na internet ker jaz o tem nimam pojma, tretjič pa mi na kraj pameti ne pride dat mojo telefonsko številko na internet. vglavnem mi v marokko gremo vi pa probajte ali z nami ali pa po svoje. vsak pa je dobrodošel kajti več nas je lepše se imamo.

lp

mojca1

marokko

OdgovorNapisal/-a mojca1 » So Jan 14, 2006 12:56 pm

joj kaj pa je z imenom. ja seveda sem moški, mojca pa zaradi tega ker je to moje off-roadersko ime. to je to.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » So Jan 14, 2006 1:19 pm

Mojca1,

Offroadar po imenu Mojca1? Ne poznam, pa jih poznam precej. In offroadarjev in Mojc.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Jan 23, 2006 9:13 am

2 mojca1:kako pa je z romunijo???

Matjaž
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe Sep 10, 2004 11:46 am

OdgovorNapisal/-a Matjaž » Če Feb 23, 2006 3:19 pm

v tem tednu bo končan link o našem prejšnem potovanju marokka in tudi tunezije, tako da boste vse informacije o tem dogotku lahko prečitali tam in tudi občudovali slike narave, ljudi in tekmovanja paris-dakar
kam pa se gre pa je tak. za enkrt smernice


pozdravljena mojca1, a si pozabila na obljubljeni link?
lp,Matjaž

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Če Feb 23, 2006 9:42 pm

Mojca, jaz bi šel s tabo v Marokko. Kdaj imaš spet izhod, da se dobiva?
LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Feb 24, 2006 12:12 am

2 all,
Mojca1 ni ena mističnih oseb kot katera druga, katere so pametovale tle gor v zčetkih foruma.

Mojca1 je čisto lepo en štajeski offroader, kateri je tudi že okusil Saharo v Maroku in Tuniziji, če prav vem v družbi Medota in kompanije. Vozi Pajero 3.0V6, bivšega Šerbinkovega. Pač niso vsi Slo offroaderji poznani vsem tle gor na forumu. Ne pa sodit ljudi prehitro, samo zato če ne poznajo folklore foruma. Mislim, da je bilo povabilo povsem dobronamerno.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Feb 24, 2006 9:37 am

bravo ručman. če ne bi blo tebe bi vsi na veke vekov tavali v temi.
dragač pa mojca tud z alfo hod u ksar ghilane
a u maroko gre z mico?
lp A

Matjaž
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe Sep 10, 2004 11:46 am

OdgovorNapisal/-a Matjaž » To Feb 28, 2006 12:41 pm

Fantje zdravo,
ker se Mojca1 nič ne oglasi, me zanima, če ima kdo njegov mail ali pa telefonsko, da giadiretktno povprašam o njihovem raidu v Marokko.
Hvala in lp,Matjaž


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov