Zahodna Sahara in Mavretanija 2014/15

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

Zahodna Sahara in Mavretanija 2014/15

OdgovorNapisal/-a vrecha » To Sep 23, 2014 10:23 pm

Decembra se ponovno odpravljam v puščavo, z S-adventure ekipami nameravamo nadaljevati raziskovanje manj poznanih delov Zahodne Sahare in Mavretanije. Če se mi kakšen avanturistično naravnani popotnik želi pridružiti, so zaenkrat še prosti termini v časovnih razdobjih
17. 12. 2014 - 6. 1. 2015
18. 1. 2015 - 15. 2. 2015
ter celoten mesec marec 2015.

Če bi se kdo želel priključiti z lastnim terencem, je to možno tudi v večini ostalih terminov, torej v času od začetka decembra 2014 do prve polovice aprila 2015.

Dobra volja je nujna, prav pridejo pa tudi razumna fizična kondicija, stabilna psiha ter smisel za improvizacijo v nevsakdanjih okoliščinah. Velik plus je tudi aktivno znanje Španskega jezika. Kot mnogi veste, je skupni imenovalec mojih poti, da potekajo stran od "mainstream" turističnih magistral in me zato vodijo do manj poznanih krajev ter unikatnih doživetij, ki jih fast food vodnički tipa Lonely Planet, Bradt ipd ne opisujejo in jih zato instant turizem spregleda ter (hvalaBogu) zaobide.
Dva vtisa od tam nekje:

-> KliK 1 <-
-> KliK 2 <-

Slika

Več info na e-mail oziroma GSM: O3I54859O
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov