Ni ravno iz peska, je pa čisto zraven

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 09, 2014 9:53 am

Žal je nisem direktno prodal, je šlo preko posrednika, a je baje šla gasilcem nekam na Štajersko (za nas Primorce so Rimske toplice zanesljivo na Štajerskem :wink: ) Če ima nosilec za registrsko tablico prestavljen navzgor in nameščene tiste (res dobre) Bosch daljinke - potem je ta zanesljivo moja ex Karjola.
Ne vem, koliko so oni zanjo dali, briga me ne, a močan firbec me matra, koliko so jo plačali. Me prav zanima razlika.
Ne vidim razloga, zakaj jim ne bi dobro služila. Škoda le, da sem moral sneti in se j... s šusplato, ko bi njim zanesljivo prav prišla.
Pa še nekaj želim: da bi ji (in predvsem njenim lastnikom) bilo treba čimmanj delati v delovnih akcijah in čim več na raznih veselicah.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Fogl
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 9:07 pm
Kraj: ljubljana črnuče

OdgovorNapisal/-a Fogl » Sr Dec 10, 2014 12:19 pm

Slika
SlikaSlikaSlika

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Dec 10, 2014 1:14 pm

Ni kaj, tole je moja bivša.
Gledam in gledam in si mislim, kakšne mone (in lenuhi) smo bili, da se nismo našli brez posrednika:
- modre luči v maski. Na ISTEM mestu sem jaz imel skoraj enako velike LED daljinke (lepo se jih vidi na 1:12 v filmčku na začetku te teme) in ker posredniku izrezana maska ni bila všeč, jo je zamenjal za novo - celo. In to seveda zaračunal kupcu avtomobila. Ki je potem dal namestiti te lučke in so ENAKO razrezali novo masko :ah_seveda: :ah_seveda:
- zakaj je bilo treba polirati in še enkrat polirati cel avto, če so ga celega oblepili v folijo?

Pazite: zadnji luči sta tudi novi in sta angleški, zato je zadnja meglenka za belo plastiko in je notri rdeča LED žarnica.
Srečno vožnjo in nič nezadovoljstva s Karjolo!
Miran

PS: upam, da je kljuko dal zraven
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Ni ravno iz peska, je pa čisto zraven

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Nov 03, 2017 8:23 pm

Imamo dosti časa in smo spravili skupaj še en kratek filmček iz te rajže.
Če že ne gremo dol, vsaj filme gledamo in skupaj lepimo :(
https://www.youtube.com/watch?v=2PaYqulWVsk
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov